Jump to content
Dogomania

NIE dla dzieciństwa w schronisku. Szczeniaki proszą o odt/ds.


tripti

Recommended Posts

[quote name='malvaaa']Jest tak ze jak Abi wyzdrowieje, a napewno wyzdrowieje to moze wrocic do Uli na DT.
Wiec moglabys ja wizac do siebie na pare dni? (noc i dzien) bo nie wyobrazam sobie jej dowozic przed 8 do warszawy i jechac po nia o 16 pare dni, nie mam tyle kasy :([/QUOTE]

czy byłaby taka możliwość? ja nie wiem co z nią i jak zrobić :( koszty szpitaliku będą ogromne.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Powiem tak, możemy spróbować, ale najprawdopodobniej moja rodzina się na to nie zgodzi i trzeba będzie ją zabrać (oczywiście nie w środku nocy, ale następnego dnia). Gdyby to zależało ode mnie, nie byłoby problemu, ale niestety muszę się liczyć z ich zdaniem.

Do Was należy decyzja, czy zgadzacie się zaryzykować... ale może póki co szukajcie jeszcze tymczasu, może przez weekend coś się znajdzie. W razie co masz do mnie Malvaaa nr tel.?

Link to comment
Share on other sites

U Abi jakby troszke lepiej, dzisiaj od 16 juz nie ma biegunki, na wszelki wypadek podalam jej jeszcze lek o 23, tylko ogromne kaluze sikow i raz wymioty. Nie chce jesc, duzo pije. I dziąsła jakby troszke sie zaróżowily. Chodzi sobie po pokoju i macha niesmialo ogonkiem, jesli chodzi o wieczor to dzisiejszy jest najlepszy w porownaniu z poprzednimi. Ale u niej ten stan zdrowia szybko sie zmienia :(
eh, dziewczyny wy podejmijcie decyzje czy zawozimy ja do koosiek, ja nie wiem, mam ogromna nadzieje ze jutro i w niedziele jej sie polepszy, ABi jest strasznie zmeczona tym wszystkim, marzy mi sie zeby jej juz nic nie dolegalo.

Link to comment
Share on other sites

na to wychodzi, to tym razem Tobie życzę szybkiego powrotu do formy :) jak chcesz prześlij mi z dwa zdjęcia suni to wstawię, coś tam usunę ze swoich :) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
u nas sunia idzie powietrzem, już dwa razy wylała mi herbatę, do tego duuużo je i duuużo pije, z jedzeniem ok, trochę te picie mnie zastanawia, no i nadal taka chuda, ale wygląda na to, że nie zamierza być chora. Zębów narazie też nie gubi, a i mam wrażenie, że rośnie w oczach, nasza wetka stwierdziła, że uchole raczej klapnięte będą, a ona po nocy ma stojące wielkie uszy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']U Abi jakby troszke lepiej, dzisiaj od 16 juz nie ma biegunki, na wszelki wypadek podalam jej jeszcze lek o 23, tylko ogromne kaluze sikow i raz wymioty. Nie chce jesc, duzo pije. I dziąsła jakby troszke sie zaróżowily. Chodzi sobie po pokoju i macha niesmialo ogonkiem, jesli chodzi o wieczor to dzisiejszy jest najlepszy w porownaniu z poprzednimi. Ale u niej ten stan zdrowia szybko sie zmienia :(
eh, dziewczyny wy podejmijcie decyzje czy zawozimy ja do koosiek, ja nie wiem, mam ogromna nadzieje ze jutro i w niedziele jej sie polepszy, ABi jest strasznie zmeczona tym wszystkim, marzy mi sie zeby jej juz nic nie dolegalo.[/QUOTE]

sama nie wiem, może poczekajmy do jutra...może się polepszy malutkiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgnieszkaDebkowska']Moja sunia jest juz zdrowa. Gorzej ze mną, takie małe muszki mnie pogryzły w parku na stopach i kostkach. Tak okropnie ze urosly mi stopy i kostki podwojnie i nie moge chodzic bo czuje jakbym miala skrecone nogi. :( wyglada na to ze mam alergie na te robaki. Dobrze ze mi psinki nie pogryzly.[/QUOTE]

pewnie to były meszki, są okropne...zresztą wszystko ostatnio jakieś zmutowane...

Link to comment
Share on other sites

malvaaa właśnie o Was myślałam.... ja nie wiem jak z koosiek, boję się, że to skończy się dla Niej nieprzyjemnościami w domu :( tusinka miała posprawdzać jeszcze inne szpitaliki psie, ale nie wiem czy się udało. To co się stało to dla mnie samej wielki szok, z tego jak widziałyśmy Abi to cały czas trzymała się najlepiej, na zdrowiu podupadły te dwie białe i to strasznie rzucało się w oczy, a ta mała tak się rozsypała na kawałki jak już wyszła po lepsze życie.
Tam jest jeszcze 5 takich maleńkich szczeniaków ok 6 tyg :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tusinka22']sama nie wiem, może poczekajmy do jutra...może się polepszy malutkiej.[/QUOTE]
a jak nawet polepszy się to co dalej? malvaaa absolutnie nie pisała się na tymczas dla Abi, a wyszło jak wyszło i już pewnie nigdy nam żadnego psa nie przewiezie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']a jak nawet polepszy się to co dalej? malvaaa absolutnie nie pisała się na tymczas dla Abi, a wyszło jak wyszło i już pewnie nigdy nam żadnego psa nie przewiezie.[/QUOTE]

pomyślałam że jak będzie lepiej to może wróci do Uli?? Wiem że malvaa nie planowała tymczasu i dlatego jestem Jej jeszcze bardziej wdzięczna, że zaopiekowała się malutką.

Link to comment
Share on other sites

przywioze przywioze, nie bojcie sie :)
Wiec tak biegunka byla, ale raz :( ja nie wiem, trzeba jej podac jakas konska dawke na ta kupe.
chodzi, juz sie tak bardzo nie chwieje, pewniej stoi na nogach,macha ogonem, i jest strasznie chuda i ta kupa mnie przeraza :(:( ona nie jadla nic od 4 dni :( moze macie pomysl na jakis pyszny posilek?
to niech koosiek sie od razu zapyta rodziny czy moze, i bedzie wszystko jasne, po co to zawozic sunie i potem przywozic. niech zapyta sie jeszcze...
po tym wszystkim to najchetniej zostawila bym ja na DS ale jest to nie mozliwe, bardzo sie do niej przywiazalam.
lecimy do weta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']przywioze przywioze, nie bojcie sie :)
Wiec tak biegunka byla, ale raz :( ja nie wiem, trzeba jej podac jakas konska dawke na ta kupe.
chodzi, juz sie tak bardzo nie chwieje, pewniej stoi na nogach,macha ogonem, i jest strasznie chuda i ta kupa mnie przeraza :(:( ona nie jadla nic od 4 dni :( moze macie pomysl na jakis pyszny posilek?
to niech koosiek sie od razu zapyta rodziny czy moze, i bedzie wszystko jasne, po co to zawozic sunie i potem przywozic. niech zapyta sie jeszcze...
po tym wszystkim to najchetniej zostawila bym ja na DS ale jest to nie mozliwe, bardzo sie do niej przywiazalam.
lecimy do weta...[/QUOTE]

malvaaa trzymasz się dzielnie naprawdę tyle przebojów z biedulką, mam nadzieję, że coś wet zaradzi zaraz może jakieś inne leki? ale dobrze, że już choć odrobinkę lepiej...

pytanko dot. ogłoszeń - kto szuka domu? Abi i jedna biała? robię allegro szczeniakowe i chcę je umieścić tam, tylko nie wiem kogo:)

Link to comment
Share on other sites

Co do białej, ja już się zdecydowałam - czekam tylko na wizytę przedadopcyjną i znak, kiedy będę mogła zabrać małą :) Rozmawiałam wczoraj z Natalią i mam cichą nadzieję, że już w ten weekend formalności przedadopcyjne będą dopięte na ostatni guzik :)

Link to comment
Share on other sites

zostawilam Abi u wterynarza, z bolem serca ale mam pare spraw do zalatwienia i nie moge siedziec przy niej, ale obiecali ze beda sie nia zajmowac jak najlepiej. Bedzie pod kroplowka do godz 20, przed 20 mam ja odebrac ale wpadne do niej w ciagu dnia i zobacze jak tam.
dzisiaj znowu to samo, antybiotyki, kroplowka, witaminy i glukoza zeby ja wzmocnic, bo musi zwalczyc to chorbosko, a na to potrzeba sily. I priorytetem jest powstrzymanie tej biegunki, dostanie silniejsze leki.
trzymajcie kciuki zeby mala czula sie lepiej!

Link to comment
Share on other sites

Abi niestety.... nie potrzebuje już ogłoszeń :placz:
Odeszła....

Malwina spisałas się na medal... dałaś z siebie wszystko a nawet więcej. Bardzo mi przykro że nie udało się... ale to nie Twoja wina. Ty i Twoja pani wet zrobiłyście WSZYSTKO!
Niestety.. wizyta byla za pozno, leczenie zostalo wprowadzone zbyt późno.... pomoc nie dotarła na czas.

Malwina dziękuję Ci z całego serca za to co zrobiłaś dla małej. Walczyłaś o Nią do samego końca. Jej cierpienie było dla Ciebie cierpieniem, dlatego robiłaś wszystko, aby poprawic Jej stan zdrowia...... tak się zachowuje prawdziwy dogomaniak.

ABI śpij dobrze skarbie....

[***]

Link to comment
Share on other sites

o Boże dlaczego??!!!:placz:

strasznie mi przykro:( :(:(

Malwina dziękujemy Ci że poświęciłaś dla niej tyle czasu i serca - wierzę, że wszystko co można było zrobić żeby jej pomóc zostało zrobione, ale nie mogę uwierzyć że się nie udało!!!! :( już ją nawet na allegro wkleiłam byłam pewna że wszystko ok!:(

Abi śliczna psineczko biegaj szczęśliwie za TM
[*]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...