Jump to content
Dogomania

Mysza&Tema & Mimi


Polari

Recommended Posts

Złośliwie się pośmiać? :razz: W takim razie mnie to nie będzie obchodzić bo jeżeli Cię tu coś śmieszy to twój problem. ;)
[quote name='ahedok']to jak ta twoja galeria taka oficjalna było w galerii zdjęć dodać, a nie w wątku na forum :P
śmiech to zdrowie, ale złośliwość już nie :lol:[/QUOTE]
Dokładnie. :) Jak powiadał mój nauczyciel od muzyki każdy śmiech przedłuża życie o minutę a złośliwy skraca. :-D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 684
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Polari']A skąd wiesz czy nie? Ha, ha znajomi powiadasz nie wchodzą? Jeżeli by ich to tak interesowało to by prosili o zdjecia a nie CISZA. :razz: U mnie jak długo się nic nie wpisuję to piszą że co tak pusto. Złośliwie się pośmiać? :razz: W takim razie mnie to nie będzie obchodzić bo jeżeli Cię tu coś śmieszy to twój problem. ;)
[/QUOTE]
ja się nie chcę wtrącać, bo w sumie to co ja myślę to zostawię dla siebie.. ale w galerii Mikiego nie musimy pisać, że chcemy więcej fotek :)
my to robimy gdzieś indziej... a że nie tak oficjalnie to nie zarzucaj, że się nie domagamy... nie o wszystkim musisz wiedzieć...

Link to comment
Share on other sites

Witam. :razz: Juto bal i zakończenie roku. Jakoś nie dociera to jeszcze do mnie. :roll: Dzisjaj mieliśmy próbę, mówiłam tekst z pamięci. Pani dyrektor miała przez cały czas uśmiech do góry nogami,więc marzyłam tylko o tym żeby jak najszybciej zejść i przez to zapomniałam dwóch ostatnich linijek. :oops: Jaka u was pogoda u mnie strasznie brzydko. :roll: Mam stan podgorączkowy, boli mnie gardło i mam straszny katar. :placz: A o czerwonym nosie nie wspomnę. :shake: Najchętniej odpuściłabym sobie ten bal. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']A musisz tam być? Nie może ktoś za Ciebie wygłosić tego tekstu? W końcu choroba to nie taka wcale wymówka.[/QUOTE]
Muszę. :( Bo po tym od razu jest bal, ja tańczę z Czarkiem który zostawił inną dziewczynę dla mnie no i zostawić go nie mogę. ;) A tekst tragedia. : /
Napiszę go bez przecinków i kropek. ;)
na korytarzach zaś w każdym jednym kącie
widniały napisy o miłości mówiące
Nagle coś z mroku dziwnego się wyłania
śmieszy, przestrasza, powoduje drgania
stropu co dzielnie spaja wszystkie ściany
To nasza latorośl ma w-f kochany
dzieci oj dzieci chyba źle się bawicie
dla was to igraszka a tu idzie o życie
[B][U]I kondycjię podłóg tak pięknie zadbanych [/U][/B]
[B][U]przez panią woźną artystycznie wysprzątanych.[/U][/B]
KONIEC. Podkreśliłam to czego zapomniałam. ;) Pani i inni wogóle na wszystkich gadali TRAGEDIA. PISAŁAM GO Z PAMIĘCI. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Oj, to rzeczywiście chyba musisz iść...

Brawo! Widzisz? Pamiętasz, tylko stresować się nie możesz. Wrzuć jutro na luz. Jak będziesz recytować to wyobraź sobie, że to do nas na dogo mówisz :).[/QUOTE]
No muszę. ;) No, pamiętać pamiętam, ale mina pani dyrektor, mój wychowawca mówiący TRAGEDIA i widownia ( nasza klasa ) która każdego rozśmieszała... a na dodatek mówimy to przez mikrofon który strasznie zniekształca głos... Kasia przedemną musiała czytać bo przez to wszystko zapomniała. :/ Ok, wyobrażę sobie was. :-D Każdy z rodziny uważa że ja jestem medialna bo stres mam przed wyjściem a jak już jestem to wszystko robię śmiało i nie widać tego po mnie że się boję. ;) Ale ten widok jest gorszy od całej widowni w teatrze wielkim. ;) Tam też występowałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']kto piesze te wiersze? ;)
pozdrawiam tak przy okazji[/QUOTE]
Nie wiem. :/ Tonauczyciele kazali nam powiedzieć. ;)
[quote name='maciaszek']Jak było?![/QUOTE]

[quote name='ania90']i jak bylo?[/QUOTE]

Było super. Powiedziałam wszystko. :) Potem polonez też się udał. :) A bal ( dyskoteka ) suuuuuuper! :-D Do dzisjaj bolą mnie nogi. Było do 22 miała być jeszcze jedna piosenka, DJ już ją puścił a tu pani dyrektor zapaliła swiatło i awantura że drzwi od toalety damskiej wyłamane z zawiasów. I kogo wina?! Nasza! A przepraszam jak nie wychodziliśmy z sali giomnastycznej to jak niby? Teraz będziemy musiały zapłacić. :( A że szanowna pani dyrektor zaprosiła pątą klasę która cały czas do tej godziny biegała po korytarzu dziewczyny z chłopakami. To już pania nie obchodzi! Tylko my! :( Ha, ha tańczyłyśmy potem kankana. :-D Ja z Olkiem i Przemkiem. :-D Potem Olek wskoczył na okno ( wysoko ) i zrobił striptiz :evil_lol: ( zdjął koszulkę, machał nią, potem buty i czapkę rzucił do nas ) jego mama jest bardzo fajna ma humor i widziała to, jeszcze gwizdała a my klaskałyśmy, potem jeszcze taki Adrian dołączył do Olka to jego mama go zdjemowała z okna i robiła mu awanturę. DJ sie śmiał, potem z nitek na suficie pozdjemowali sobie balony i je przebijali. A wychowawca że lubi grać w piłkę dostał koszulkę: Zieliński i numerek 6B :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polari'] Było do 22 miała być jeszcze jedna piosenka, DJ już ją puścił a tu pani dyrektor zapaliła swiatło i awantura że drzwi od toalety damskiej wyłamane z zawiasów. I kogo wina?! Nasza! A przepraszam jak nie wychodziliśmy z sali giomnastycznej to jak niby? Teraz będziemy musiały zapłacić. :( [/QUOTE]

Justyna nie dajcie się tak potraktować. Z tego co pamiętam, to szkoła jest ubezpieczona od takich wypadków i to nie Wy musicie ponosić koszty za zniszczone drzwi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Justyna nie dajcie się tak potraktować. Z tego co pamiętam, to szkoła jest ubezpieczona od takich wypadków i to nie Wy musicie ponosić koszty za zniszczone drzwi.[/QUOTE]

Powiedziałyśmy pani że to nie my, bo my cały czas byłyśmy w sali gimnastycznej a pani na to: ,, Ale nikt inny oprócz was tego nie mógł zrobić, a ja tych pieniedzy z kieszeni nie wyciągne na nowe bo nie mam '' A że piąte klasy były to już nic! No ale tak naprawde jak nas niby o to ścignie? Przeciez już nie chodzimy do tej szkoły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polari']No ale tak naprawde jak nas niby o to ścignie? Przeciez już nie chodzimy do tej szkoły.[/QUOTE]

chciałoby się jeszcze absolwentów pomęczyć :diabloti:

fajnie, że dyskoteka udana, nasz bal też ;)
i też bolały mnie nogi, ale przez 3 dni :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ahedok']chciałoby się jeszcze absolwentów pomęczyć :diabloti:

fajnie, że dyskoteka udana, nasz bal też ;)
i też bolały mnie nogi, ale przez 3 dni :D[/QUOTE]

No, może. :diabloti: To fajnie że u was też. ;) Już dzisjaj mnie nie bolą. :)Tylko jak przyszłam to mnie głowa bolała. :roll: A jak tata Czarka do mnie, Oliwi i Kasi powiedział no dziewczyny macie takie buty i was nogi bolą, a my że tak. :) Kasia dodała mnie bolą bo za dużo wypiłam. :lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']No to fajnie, że było fajnie :).[/QUOTE]
No fajnie. :)
[quote name='panbazyl']Polari - w koncu sie doczekałaś - masz u mnie nowe zdjęcia. Potraktuj to jako prezent wakacyjny :)[/QUOTE]
JEST! :) :-D :)Ok. ;)
[quote name='ania90']na jak to przy komersach to norma ze jakies atrakcje musza byc :eviltong:[/QUOTE]
No. :evil_lol:
Zła wiadomość! :wallbash: Aparat mi się popsuł, drugi pożyczony. :-( Nie wiem co sie z nim stało. :shake: Tata dopiero w poniedizałek zobaczy. :placz: Telefonem porobiłam fotki całkiem ładne nawet, ale odczytać ich nie chce komputer. :comp26: Drań jeden! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie. :placz: :madgo::comp26: Wszystkie zdjęcia mi zgrał, tylko nie te z Myszą i Tema. :confused: A tel robi bardzo ładne zdjęcia więc z braku aparatu się nie przejęłam ale mam nowe zmartwienie, tego drania. :onfire: Ale już dzwoniłam do wójka że aparat mi się posuł i przywiezie mój który mu porzyczyłam i w poniedziałek będę fotki. ;) ( - Jedyne pocieszenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...