Jump to content
Dogomania

Dziki Ciapek złapany, ale jeszcze nie uratowany :( Temu psu zawalił się świat...


Recommended Posts

Uśmiałam się, bardzo wesoło macie:-)
Moje dziewczyny przestraszą się czasem np reklamówki na dworze, człowieka nagle wychodzącego skądś, psa itd.
Ale u Ciapka te lęki są dość głębokie, tym bardziej, że nie widzisz za każdym razem powodu takiej paniki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Awit']Uśmiałam się, bardzo wesoło macie:-)
Moje dziewczyny przestraszą się czasem np reklamówki na dworze, człowieka nagle wychodzącego skądś, psa itd.
Ale u Ciapka te lęki są dość głębokie, tym bardziej, że nie widzisz za każdym razem powodu takiej paniki.[/QUOTE]
Owszem. Co to się będzie działo jak on wyjdzie w końcu na spacer :roll: Do tej pory omijał wszystko i wszystkich szerokim łukiem, a tu go smycz będzie ograniczać... Coś czuje, że to będzie niezły hardcor :(

Link to comment
Share on other sites

Niezła historia z tym Tysonem :) Przynajmniej imię ma godne OBROŃCY DOMU! U nas jazgoczą wszystkie 4, a najmniejsza - Kreśka - potrafi dziabnąć! W sumie nie wiem czy Ciapkowi byłoby lepiej w domu z ogrodem. Z pewnością Wam byłoby wygodniej. Ale coś mi mówi, że on by się zaszył w tym ogrodzie gdzieś pod krzakiem, do domu by wcale nie przychodził i jego socjalizacja trwałaby wieki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia'] W sumie nie wiem czy Ciapkowi byłoby lepiej w domu z ogrodem. Z pewnością Wam byłoby wygodniej. Ale coś mi mówi, że on by się zaszył w tym ogrodzie gdzieś pod krzakiem, do domu by wcale nie przychodził i jego socjalizacja trwałaby wieki...[/QUOTE]
No w początkowym etapie pewnie i tak trzeba by było trzymać go w domu, by się oswoił, ale na takim etapie jak teraz jesteśmy ogród byłby zbawieniem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fochu']i ja się ubawiłam czytając historyjkę z kurierem
siedziałam i jak głupia uśmiechałam się do monitora :D
Głaski dla całej ferajny i oby lęki Ciapka minęły szybciej niż za 8 miesięcy :)[/QUOTE]
oby! oby! :) bo ja udupiona w domu jestem totalnie przez tego Ciapencjusza :( Dajmy na to w ten weekend są urodziny chrześniaka mojego TZ i trzeba jechać do Poznania, ale ja nie mogę, bo nikt mnie nie zastąpi przy Ciapku :( Nawet przy sąsiadce Ani skubaniec nie wyjdzie z klatki na siusiu :( Samo wyjście z Fąflem na spacer to już problem, bo Ciapek jak zostaje tylko z kotami w domu to szczeka i wyje jak dusza potępiona... :/ Pierwszy raz w życiu marzy mi się domek z ogrodem... :roll: ale na taki luksus nie ma perspektyw :(
Dzieciaki dziękują za głaski! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kociabanda2']Wyjęłam wczoraj ze skrzynki paczuszkę dla Ciapka od Pani Barbary D. :) Ciapek dostał dwa opakowania hydroksyzyny także chłopak ma zapas :) DZIĘKUJEMY!!! :multi:[/QUOTE]
Pilnujcie tego zapasu:-)
Moja Tereska na początku próbowała wszystkiego, raz ją nakryłam jak wyjadała z pudełeczka moją maść nagietkową:-)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]kochani zarzyjcie - nikogo prawie na wątku, pies wyrzucony z auta i potrącony kolejnym - tragedia - nie ma nawet tymczasu:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/212244-Wyrzucony-z-samochodu-i-potrącony-przez-samochód-Rudasek.-Błagam-o-pomoc.#post17373009[/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ELMIKA']Ciapek pewnie uznał, że czas przejść na emeryture! :D[/QUOTE]
Pewnie tak :D i głaski strasznie lubi. Ciągle zastawia mi drogę i kładzie się do drapania brzuszka. Burze i szuranie kapciami też już lepiej znosi :) Chyba zrozumiał, że w domu można burzę zamknąć za oknem i jest mniej straszna :) a może to hydroksyzyna zaczyna działać? Nie wiem. Podczas burz stresuje się, ale już mniej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']To fajnie! Za to ja stresuję się coraz bardziej, bo woda coraz wyżej i ogród już mam praktycznie pod wodą. Psy nie mają gdzie sikać... :([/QUOTE]
o rany :( Mam nadzieję, że nie będzie już tyle padać i słońce wysuszy ogródek... W końcu lato się zaraz skończy to choć trochę tego słońca mogłoby w końcu nam poświecić...

[B]Elmika[/B], DZIĘKUJEMY w imieniu Ciapencjusza za wpłatę!:) Dopisałam na pierwszej. Pieska, którego dokarmiałaś na osiedlu nie spotkałam ani razu :( Możliwe, że nadal się tu kręci, ale w ogóle na niego nie trafiam :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kociabanda2']Pewnie tak :D i głaski strasznie lubi. Ciągle zastawia mi drogę i kładzie się do drapania brzuszka. Burze i szuranie kapciami też już lepiej znosi :) Chyba zrozumiał, że w domu można burzę zamknąć za oknem i jest mniej straszna :) a może to hydroksyzyna zaczyna działać? Nie wiem. Podczas burz stresuje się, ale już mniej :)[/QUOTE]
Może troche działa ten lek, ale pewnie Ciapuś już też coraz bardziej się oswaja, bystry chłopak jest, to pewnie się zorientował, że burza w chacie go nie dorwie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Pokojarzył, że skoro się na łeb nie leje, to idzie przetrwać :)[/QUOTE]
Idzie przetrwać? Phi, on tutaj ma psi Hilton :cool3: koledzy (Fąfel,Tyson,Psotka)kanapa, głaski, zajęcia dydaktyczno-rozrywkowe, żarcie na pstryknięcie. Cholerny psi magnat:lol:, jeszcze mu złotego kajdana u szyi brakuje, bounceującego autka i stada suczek dookoła :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ojej - burzę idzie przetrwać! Jak on u Was ma, to ja się domyślam - wyobraźni mi nie brakuje ;) Bouncujące autko - baaaaaaardzo mi się podoba to określenie! :evil_lol: A jeśli chodzi o stado suczek - o to byłoby najłatwiej :razz:

Przy okazji pozwolę sobie zaprosić na bazarek książkowy. Szykować też będę niebawem kolejny, miszmaszowy - i już postanowiłam, że będzie na Ciapencjusza
[url]http://www.dogomania.pl/threads/212526-Ty-czytasz-King-chodzi!!!-sos-bokserom-do-21.08?p=17401860#post17401860[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...