Jump to content
Dogomania

Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH


mshume

Recommended Posts

[quote name='inga.mm']jeśli do wieczora nie usuniesz linku, to dokleję więcej, albo wyślij mi na pw, a tu usuń[/QUOTE]
Linku nie usunę.Będę Ci wdzięczna za wklejenie wieczorem.Wczoraj córka wgrała mi tego picassa i nie wiem czemu zdjęcia otwierają się teraz w tym nowym programie i tu nie umiem znów zmniejszać zdjęć. Mam nadzieję ,że z czasem się nauczę ale dzisiaj nie dam rady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RUDA ZUZIA']Ale może wlecisz do mnie dzisiaj ? Poznasz za jednym zamachem Zuzannę i Pipi:lol:
Uprzedzam,że wyglądam dzisiaj jak własna babcia.[/QUOTE]
Kochana, bardzo chętnie do Was wpadnę, ale w tygodniu, cooo? Bo dzisiaj jestem po 7 godzinnej podróży, wstałam o 5 i ledwo wiem jak się nazywam :)

Link to comment
Share on other sites

Tak to właśnie jest Zuzanna vel Zazula vel Zulka itp:lol:
To dla niej wymyśliłam sobie szczeniaczka. Co prawda miał być "kiedyś" to miało być ślepe do wykarmienia no i żeby nie urosło duże.Ale strzała amora trafiła mnie teraz i już.
Ale zmiana w zachowaniu Zuzi już jest kolosalna.Myślę,że brakowało jej psiego towarzystwa a na spacerach niestety z nikim nie chce się zaprzyjaźnić.
A teraz bez przerwy sprawdza gdzie jest dziecko, wylizuje, "wygryza " pchełki a gdy mała zapiszczy już jest przy niej i sprawdza co się stało.Cały dzień ma zajęcie.
I tak Zuzia znalazła przyjaźń a dziecko zyskało matkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Dorotkę wywala, gdy chce pisać posty na dogo, ale czyta ten wątek i jest wzruszona, że jej podopieczni tak dobrze trafili :)[/QUOTE]
Pozdrawiamy Đorcię serdecznie.Pipi dostała dzisiaj pół łyżeczki piersi z kurczaka z ryżem i marchewką i odrobiną rosołku. Zjadła aż huczało.

Link to comment
Share on other sites

Noc przespana w całości i dzisiaj już bez wysadzania.Mała po obudzeniu lubi się poprzytulać zanim ruszy do ataku.Dzisiaj zjadła całą łyżeczkę potrawki bo kupeczki były w porządku.Spróbowała też jak smakuje żółtko."Przy okazji" Zuzia zjadła swoją porcję obok i w całości , potem zamieniły się miejscami i oczywiście każda sprawdziła co jadła ta druga. Stałam pomiędzy nimi dla bezpieczeństwa ale nie było żadnej agresji.
Wkleiłam jeszcze trochę zdjęć do tego albumu i pozdrawiam.:lol:

[url]https://picasaweb.google.com/117209193631702792734/Pipi?authkey=Gv1sRgCMS19bjd2K6C8gE#[/url]

Link to comment
Share on other sites

u nas też wszystko w porządeczku
Lucky to pies do przytulania i całowania :)
Śpi calutką noc sam na swojej podusi... zjada royalka aż tylko chuczy....siusia na podkład...a na kupke chodzi do przedpokoju;)

dziś siedział w domku praktycznie pół dnia sam...znaczy z Pusią w pokoju .... jak wróciłam patrze a nigdzie go nie ma... cmokam wołam i nic...już czarne myśli w głowie ....a tu z za łóżka wylatuje Lucky zaspany i zdziwiony że już jestem :) ale jak się rozbudził to odrazu buziaki i podskoki na tylnych łapkach i ogólnie wielka radość :D

Link to comment
Share on other sites

Siostrzyczka wita braciszka.
Pipi sypia jak aniołek przytulona do mojej szyji i twarzy i śpi tak długo jak ja.Wczoraj była "w gościach" u mojej Mamy.Zauważyłam ,że jest lękliwa bo z początku boi się obcych ale po chwili już zaczyna normalnie rozrabiać.
Wczoraj nareszcie ją zważyłam, ma 1kg.10dkg:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Ale się zdziwiliśmy, wszyscy "dawali" jej pół kilo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Jakie maleństwo...kieszonkowy piesio[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_30_126.gif[/IMG][/QUOTE]

Dziękujemy za odwiedzinki u maluszków.
Jak widzisz, wszystkie sprawy poszły na bok i póki co opuściłam się w innych obowiązkach.Na razie priorytetem jest wylizywanie podłóg i zbieranie pruszków po domu.A najgorsze jest to, że choćbym nie wiem jak dokładnie sprzątała to mała i tak zawsze coś znajdzie. Teraz śpi u mnie pod bluzą:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RUDA ZUZIA']Dziękujemy za odwiedzinki u maluszków.
Jak widzisz, wszystkie sprawy poszły na bok i póki co opuściłam się w innych obowiązkach.Na razie priorytetem jest wylizywanie podłóg i zbieranie pruszków po domu.A najgorsze jest to, że choćbym nie wiem jak dokładnie sprzątała to mała i tak zawsze coś znajdzie. Teraz śpi u mnie pod bluzą:lol:[/QUOTE]

widać że rodzeństwo Lakuś lata jak na kręcony po całym mieszkaniu i dzielnie sprząta wszystkie nie zauważone przeze mnie okruchy :)
dziś znowu poranna pobudka i szczekanie na dużego :)....
a teraz robimy pranie;) ja zbieram po mieszkaniu co jeszcze jest do prania a Lakuś segreguje rzeczy......, czyli sprawdza na których można poleżeć a które można pogryźć :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...