Jump to content
Dogomania

Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH


mshume

Recommended Posts

Jestem zainteresowana pieskiem suczką.Postaram się transport załatwić na weekend . I jakbym mogła bym przyjechała po niego z koleżanką zapewne w sobotę. W razie czego z kim mam się skontaktować ? I pod jaki numer ? Wtedy gdy będziemy jechać zadzwonię. Już nie mogę się doczekać :D:D ahh jakie to słodziaki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

tel jest w ogłoszeniu na gumtree
[URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=274224207&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_DELAYEDMXAdIdMZ274224207MXGuidMZ12f45450-13a0-a20b-2732-2a20fffd7ea3MXadDelayedMZ24&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=59272326%3B274224207%3B59272326%3B3200024%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1302537294527&secev=AQAAAS8%2FSGYAAM0AAAABACIxMmY0NTQ1ZDJiZi5hMjBiMjc4LjU5NTdiLmZmZmI1YzhhAAAAAQAAAAAQWFRPABcjgPUfQbPUeU1X%2FEiZGWCbRUMB&wmid=274224207"]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=274224207&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_DELAYEDMXAdIdMZ274224207MXGuidMZ12f45450-13a0-a20b-2732-2a20fffd7ea3MXadDelayedMZ24&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=59272326%3B274224207%3B59272326%3B3200024%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1302537294527&secev=AQAAAS8%2FSGYAAM0AAAABACIxMmY0NTQ1ZDJiZi5hMjBiMjc4LjU5NTdiLmZmZmI1YzhhAAAAAQAAAAAQWFRPABcjgPUfQbPUeU1X%2FEiZGWCbRUMB&wmid=274224207[/URL]

Link to comment
Share on other sites

nie tak szybko, najpierw musisz przejsc pozytywnie wizyte przedadocyjną a potem działamy dalej. Podaj adre na pw to będziemy szukać osoby na wizytę[quote name='PaulinKa030894']Jestem zainteresowana pieskiem suczką.Postaram się transport załatwić na weekend . I jakbym mogła bym przyjechała po niego z koleżanką zapewne w sobotę. W razie czego z kim mam się skontaktować ? I pod jaki numer ? Wtedy gdy będziemy jechać zadzwonię. Już nie mogę się doczekać :D:D ahh jakie to słodziaki :loveu:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Super to jutro z tą kobietą się skontaktuję :) Tylko że widzę mały problem gdyż i tu opiszę całą sytuację.
Moja przyjaciółka ma siostrę rodzoną której mąż jej chrzestnym dziewczyny która zażyczyła sobie pieska na Wielkanoc . Rodzice po długich namysłach zgodzili się,lecz chcą małego pieska,aby mógł być w domu. Piesek będzie mógł się wybiegać, bo oni mieszkają na wiosce mają Swoje podwórko. I teraz jest pytanie, bo ja z przyjaciółką bym pojechała po tego pieska,ale jak by to było z tą umową adopcyjną.

Link to comment
Share on other sites

To jak myślicie dziewczyny co mam z tą kwestią zrobić bo sama nie wiem. My z przyjaciółką uzgodniłyśmy że to by był bardzo dobry domek dla pieska. A że chrzestny chciał jakiegoś kupić to lepiej pomóc któremuś który tej pomocy potrzebuje... Ale dalej mnie dręczy jakby to było z tą umową adopcyjną a nie mam jak zadzwonić na dzień dzisiejszy dopiero jutro bym mogła zadzwonić tak o 12

Link to comment
Share on other sites

Zapisuje. Mshume pieseczki piekne :)

Paulina - wizyta przedadopcyjna MUSI byc w domu, w ktorym psiak bedzie mieszkac. Umowa adopcyjna jest podpisywana na osobe, ktora bedzie wlascicielem psiaka.

Ale ja osobiście jestem na NIE wobec robienia z psiaka prezentu na święta.

I przede wszystkim ile lat ma ta dziewczyna? Co Jej rodzice na to, ze zazyczyla sobie pieska.. dla mnie to abstrakcja - nie rozumiem jak mozna zażyczyc sobie pieska. :roll:

Mam nadzieje ze nikogo nie urazilam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Zapisuje. Mshume pieseczki piekne :)
Paulina - wizyta przedadopcyjna MUSI byc w domu, w ktorym psiak bedzie mieszkac. Umowa adopcyjna jest podpisywana na osobe, ktora bedzie wlascicielem psiaka.
Ale ja osobiście jestem na NIE wobec robienia z psiaka prezentu na święta.
I przede wszystkim ile lat ma ta dziewczyna? Co Jej rodzice na to, ze zazyczyla sobie pieska.. dla mnie to abstrakcja - nie rozumiem jak mozna zażyczyc sobie pieska. :roll:
Mam nadzieje ze nikogo nie urazilam ;)[/QUOTE]

Niestety, też mam takie zdanie.
Tyle prezentów jest w schroniskach, że nie nadąża się im pomagać.
Część skazana jest na poniewierkę i nie chcę dalej pisać o tym co wszyscy wiedzą.
Poza tym takie mikrusy są na ogół zwierzątkami domowym, a nie podwórkowymi.
PaulinKo, bez urazy, ale nie wzbudza we mnie zaufania taki dom.
Pies musi byc przyjęty z głębokim przemyśleniem i z potrzeby serca, a nie kaprysu dziecka.
U mnie jest na dt "zabawka" dziecięca. Rany psychiczne straszne.

Link to comment
Share on other sites

Jerj rodzice są jak najbardziej za tym. I chcą tego psiaczka. Lecz ja Was dziewczyny jak najbardziej rozumiem, też bym miała takie obawy co do tego czy się po kilku miesiącach nie rozmyśla i nie oddadzą pieska. Poprostu ja zrobię tak skontaktujęsię jutro z tym kim trzeba dobrze? I podam najwyżej numer do tej kobiety która ma pieski i będzie wszystko jasne. Rozumiem Wasze obawy i nie czuję się wcale urażona . :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinKa030894']Jerj rodzice są jak najbardziej za tym. I chcą tego psiaczka. Lecz ja Was dziewczyny jak najbardziej rozumiem, też bym miała takie obawy co do tego czy się po kilku miesiącach nie rozmyśla i nie oddadzą pieska. Poprostu ja zrobię tak skontaktujęsię jutro z tym kim trzeba dobrze? I podam najwyżej numer do tej kobiety która ma pieski i będzie wszystko jasne. Rozumiem Wasze obawy i nie czuję się wcale urażona . :)[/QUOTE]

cześć Ci i chwała, ze rozumiesz nasze obawy.
Niech zadzwonia do Dorci i ona zadecyduje.
Ma duże doświadczenie, więc z pewnoscią nie puści piesków, jeśli będzie miała wątpliwości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...