Jump to content
Dogomania

ZUZIA I FRUZIA z Zuzolandii ;-)


zuzolandia

Recommended Posts

[quote name='Katerinas']boszz.... jakie piękne zdjęcia Notre Dame :loveu:
Normalnie zatyka z wrażenia

[URL]http://i42.tinypic.com/258neh3.jpg[/URL]
CUDO !! [IMG]http://gfxlovers.com/smilies/imgs/love/love015.gif[/IMG][/quote]

a dziekujee:oops::oops:..starałam sie choc nie było łatwo bo jak juz pisalam pogodaaa do bani :mad:

[B]MEDOROWA-[/B] no fakt niektore miejsca Paryza są pikne :eviltong:

[B]EVAXON[/B]- nooo a w czerwcu Londyn :evil_lol:

[B]NUTELLASTELLA[/B]--wszystkie foty są mojego autorstwa :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']ja do londynu od pol roku sie wybieram i sie wybrac nie moge :angryy: wiecznie cos... albo praca albo szkola albo brak kasy :roll::roll::roll:[/quote]

prawde powiedziawszy nie sądze zebym tak sama od siebie kiedykolwiek do Londyna poleciałą ale ze szykuje sie kolejna szkolna wycieczka i niejako ten london został na mnie wymuszony :evil_lol::evil_lol: no to lece :eviltong:

[B]NUTELLASTELLA[/B]--u nas po japonsku czyli jako tako:evil_lol: pogoda okrutna wiec w zasadzie kudłate siedzą w domu bo jakos nie mam ochoty na wielkie sprzatanie wody w domciu :loveu:.....

[B]Jolcia-[/B] i zostawisz mnie samą z tymi nastolatkami???:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']prawde powiedziawszy nie sądze zebym tak sama od siebie kiedykolwiek do Londyna poleciałą ale ze szykuje sie kolejna szkolna wycieczka i niejako ten london został na mnie wymuszony :evil_lol::evil_lol: no to lece :eviltong:
[/quote]
ja mam tam brata chwilowo wiec tak w ramach odwiedzin chcialam jechac i przy okazji zwiedzic jakies sklepy czy cos :roll::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][B]NUTELLASTELLA[/B]--u nas po japonsku czyli jako tako:evil_lol: pogoda okrutna wiec w zasadzie kudłate siedzą w domu bo jakos nie mam ochoty na wielkie sprzatanie wody w domciu :loveu:.....[/quote]

Jak chcesz, to możesz tak krócej pisać- Nutelka albo inaczej. ;)
Jako tako- :lol::evil_lol:.
Ja to tam z Ganją nie muszę wychodzić, bo o 400 km. dalej jest... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Zostawie - haruj sie , jak ta stal - jo nastolatkow mom po dziury w nosie! A ze nos mom ogromny to i te ziury sa... jak row Maryjanski![/quote]


ale Ty zła kobita jezdeśśśśśśśs :diabloti::diabloti::diabloti:

[B]EVAXON-[/B] brata??? hmmmm a przystojny??:eviltong::eviltong: moze wyrwiemy go na jakies piwo do pubu hihihi :evil_lol::evil_lol:.....i moze zostawimy młozdziez i wynajmiemy go za przewodnika po london city :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NUTELLASTELLA']Jak chcesz, to możesz tak krócej pisać- Nutelka albo inaczej. ;)
Jako tako- :lol::evil_lol:.
Ja to tam z Ganją nie muszę wychodzić, bo o 400 km. dalej jest... :roll:[/quote]

ooo jak fajniusio Nutelka :loveu: ..to tak zostaniesz :loveu:
taaaaaak takiej to dobrze ....hihih .....ja to az sie boje co to bedzie jak te grube warstwy sniegu gwałtownie stopnieją ....ulala....bedzie potop :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']

[B]EVAXON-[/B] brata??? hmmmm a przystojny??:eviltong::eviltong: moze wyrwiemy go na jakies piwo do pubu hihihi :evil_lol::evil_lol:.....i moze zostawimy młozdziez i wynajmiemy go za przewodnika po london city :diabloti:[/quote]
:lol::lol::lol::lol::lol: ten no :evil_lol: ponoc podobni jestesmy a ja jestem sliczna :loveu: .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']ooo jak fajniusio Nutelka :loveu: ..to tak zostaniesz :loveu:
taaaaaak takiej to dobrze ....hihih .....ja to az sie boje co to bedzie jak te grube warstwy sniegu gwałtownie stopnieją ....ulala....bedzie potop :shake:[/quote]

No to zostanie Nutelka! :multi::loveu:
No tak, bo Twoje psiaki to są grubo-warstwowe! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: no wiesz... ja to z natury jestem skromna :roll:[/quote]

Skromna jestem niesłychanie, najpiękniejsze mam ubranie, moja buzia tryska zdrowiem, jak coś powiem to już powiem...... że tak sparafrazuję znany utwór literacki :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...