Jump to content
Dogomania

Pudel Kajo: cena życia=cena miesiąca. aktualne rozliczenia str35 post 867


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przelałam na konro AniRe: 372zł (31 dni * 12zł za dzień) i 25zł na szczepienia Kajo.
[B]Razem: 397zł[/B]

Ania nie pobiera opłat "z góry", Kajo jest u niej od 30.04., termin zapłaty za hotelik upłynie dopiero ostatniego dnia miesiąca. Wolałam jednak zrobić to już teraz.
PS. Na razie nasz Diabełek obywa się bez środków farmakologicznych.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Aniu za potwierdzenie:lol:

Ja tak się zastanawiam...
Mamy pieniądze na te 3 miesiące, potem zostaje 150 zł deklaracji stałych. Czy nie powinniśmy zacząć go ogłaszać, bo obawiam się, że rozsądny dom tak szybko dla niego się nie znajdzie. Jak myślicie???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Dziękujemy Aniu za potwierdzenie:lol:

Ja tak się zastanawiam...
Mamy pieniądze na te 3 miesiące, potem zostaje 150 zł deklaracji stałych. Czy nie powinniśmy zacząć go ogłaszać, bo obawiam się, że rozsądny dom tak szybko dla niego się nie znajdzie. Jak myślicie???[/QUOTE]

Ja myślę, że Ty dobrze myślisz :)

Link to comment
Share on other sites

Tripti nie chodzi mi o to, że Kajo jest gotowy do adopcji. Ale znalezienie dobrego, odpowiedzialnego domu dla niego na pewno potrwa. Jeśli będzie adopcyjny to uważam, że potrzeba czasu na znalezienie takiego domu i wtedy jego powrót do schronu będzie najgorszą rzeczą, którą możemy mu zafundować. Dlatego uważam, że już trzeba go ogłaszać. Potem nie będzie funduszy na hotel i obudzimy się z ręką w nocniku.
A zawsze można z adopcji zrezygnować, gorzej jak nie będzie domu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']Cięzko zmajstrowac tekst dla psa, którego na oczy nie widziałam pomyślę, ale jedno moge obiecać ma u mnie darmowy pakiet ogłoszeń :)[/QUOTE]

Bardzo, bardzo Ci dziękuję:loveu:
Mam nadzieję, że przyniesiesz mu szczęście tak jak Filutkowi:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']pozytywne fliudy wysylam zawsze i ogłoszenia też robię, a potem to juz kwestia dobrej woli człowieka- adoptujacego[/QUOTE]

A tu potrzebny baaaardzo odpowiedzialny i mądry dom, jeśli Kajo będzie mógł iść do adopcji. Więc posyłaj proszę:lol:
Poprosiłam AnięRe o informacje, na podstawie, których można go będzie ogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...