Jump to content
Dogomania

Pudel Kajo: cena życia=cena miesiąca. aktualne rozliczenia str35 post 867


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na pewno warto napisać, że to domowy, zadbany psiak, zdrowy i w dobrej kondycji jesli reaguje na jakies komendy tez trzeba o tym wspomnieć
i że są sytuacje, które go przerastają i gryzie wtedy, gdy czuje się zagrożony, ciężko opisać obcego psa i znaleźc odpowiednie slowa, żeby opisać w czym tkwi problem :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Ja uważam, że to dobry tekst, rzetelne informacje w krótkiej treści. Nie lubię tych literackich wypocin w ogłoszeniach ;)[/QUOTE]

ja też nie lubie tych literackich prób odwołania się do czyjejś litości...psa się nie powinno brać tylko z litości, trzeba mieć świadomość na co się człowiek decyduje.
Zgadzam się również z tym, że w ramach reklamy dobre by bylo dodać jakieś komency które potrafi, to dobrze wygląda w tekscie;-)

Link to comment
Share on other sites

Kajo - piękny czarny pudel, ma 6 lat, jest domowym, zadbanym, zdrowym pieskiem po podstawowym szkoleniu, zna komendy typu siad, waruj, turlaj się, chodzi ładnie na smyczy, akceptuje psy i koty, załatwia się wyłącznie na podwórku. Idealny? Niestety nie, jest jedno[B] ALE[/B], Kajo został oddany do schroniska przez właścicieli, z którymi spędził całe swoje życie - powód ugryzł swoją panią, właściciele stwierdzili, że nie panują już nad psem. Ze schroniska został zabrany przez wolontariuszy do psiego hotelu gdzie behawiorysta pracuje z nim nad wyeliminowaniem niepożądanych zachowań. Kajo zaskoczony, przestraszony czy przytrzymany wbrew jego życzeniu potrafi ugryźć.
Kajo potrzebuje [B]doświadczonego[/B], cierpliwego opiekuna!
Nie nadaje się do domu z dziećmi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']A no to już rozumiem o co chodzi.

Może taki tekst do ogłoszeń:

Szczerze napisane i wiem że po takiej reklamie to nie ma co się spodziewać urywających się telefonów. Nie oszukujmy się - to pies dla konesera...
Trzeba by może jakoś jeszcze bardziej pomyśleć nad uwypukleniem jego zalet - pokombinujcie dziewczyny... Żeby to było jakies wyraźniejsze, że to nie pies morderca tylko pies problemowy...[/QUOTE]


Mnie się ten tekst wydaje odpowiedniejszy niż ten ubarwiony. No i on siad to czasami, waruj ani turlaj się ani ani... no ale to jakby żaden problem :cool3:
I na razie nie oceniałabym jego zachowania przez pryzmat tego, że żadnej z nas nie ugryzł- my stosujemy duże środki ostrożności, bo zdecydowanie nie zamierzamy dać się pokaleczyć. Ale fakt, że próbował się liczy w jego przypadku, i okoliczności a te nie były jakieś ekstremalne.
Nie widzimy na razie istotnych zmian w jego zachowaniu, przy funkcjonowaniu w warunkach spokojnych, bez dyskomfortu. Póki się z nim obchodzimy jak z jajkiem, jest ok, ale...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaRe']Mnie się ten tekst wydaje odpowiedniejszy niż ten ubarwiony. No i on siad to czasami, waruj ani turlaj się ani ani... no ale to jakby żaden problem :cool3:
I na razie nie oceniałabym jego zachowania przez pryzmat tego, że żadnej z nas nie ugryzł- my stosujemy duże środki ostrożności, bo zdecydowanie nie zamierzamy dać się pokaleczyć. Ale fakt, że próbował się liczy w jego przypadku, i okoliczności a te nie były jakieś ekstremalne.
Nie widzimy na razie istotnych zmian w jego zachowaniu, przy funkcjonowaniu w warunkach spokojnych, bez dyskomfortu. Póki się z nim obchodzimy jak z jajkiem, jest ok, ale...[/QUOTE]

Mnie tez podoba się tekst, ułożony przez Equus. Krótko i na temat.
Jeśli dołączymy zdjęcia, a Kajo zawładnie czyimś sercem - AniaRe (namiar na Ciebie, prawda?) bedzie wiedziała jak poprowadzić rozmowę z potencjalnym DS.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]Paluszek - potrącony przez auto, połamany, choroba Perthesa - zajrzyjcie, pomóżcie uzbierać kwotę na operację:[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/208818-Paluszek-potrącony-złamane-paluszki-i-nie-tylko-brak-funduszy-na-leczenie[/URL]!!![/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tusinka22']Umarłego chyba nie wskrzesisz do życia.....[/QUOTE]

Tusinka, skoro się tu odezwałaś, to znaczy, że nie jesteś Duchem :)

Kajowi brakuje trochę pieniędzy do opłacenia pobytu u AniRE.
Masz jakiś pomysł na zdobycie tej kasy? Jakiś bazarek? Agitowanie na innych wątkach?
Może byli właściciele poczują odpowiedzialność za psa? Nie ukrywam, że bardzo liczę na jakiś ruch z Twojej strony :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Tusinka, skoro się tu odezwałaś, to znaczy, że nie jesteś Duchem :)

Kajowi brakuje trochę pieniędzy do opłacenia pobytu u AniRE.
Masz jakiś pomysł na zdobycie tej kasy? Jakiś bazarek? Agitowanie na innych wątkach?
Może byli właściciele poczują odpowiedzialność za psa? Nie ukrywam, że bardzo liczę na jakiś ruch z Twojej strony :)[/QUOTE]

Nie pisałam o sobie a zresztą nie muszę się tłumaczyć. Napisałam Ci na PW że co mogłam to zrobiłam i jak na razie nic innego mi do głowy nie przychodzi.

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia są zrobione, nawet już druga seria, bo ze środowej nie wybrałyśmy nic ładnego. Obrabiamy, dziś wrzucimy. Wiem, że pilne, ale sens mają ładne zdjęcia.

Kajo ma na grzebiecie brzydki pas odrastającego włosa, zrudziałego i krótszego. cały odrasta równo, a na grzebiecie taka podłużna plama. Zastanawiamy się, co to może być.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...