Jump to content
Dogomania

Ala ma kota, czyli Who is who na pozostałych terrierach i innych


borsaf

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam, cieszę się że jeszcze ktoś o mnie pamięta :eviltong: czasu mam malutko ale zaglądam na terierki :) u nas wszystko po staremu, właśnie wróciłam z błotnego spaceru po strasznym i ciemnym lesie ( który mi w ciągu roku mają zamienić na welki cmentarz miejski :shake: nie pomagają żadne petycje... ), Dakar umie kilka nowych sztuczek ale ciągle nie chodzi idealnie przy nodze :roll: :p , bulik znajomych idzie niedługo na szkolenie :multi: :loveu: i jest naprawdę koffany tylko strasznie niedelikatny we wszystkim co robi ( jak bierze smakołyk to pakuje do pyska całą dłoń razem za smakołykiem :diabloti: ), a ja mam życiowy dylemat - czy przenosić się do stolicy w przyszłym roku ( co z Dakarem ... :-( , jakoś nie mogę wyobrazić go sobie w bloku ). To wsztstko w wielkim skrócie :)
Widzę że na forum erdelków z dnia na dzień przybywa :multi:
Regonik musiał zrobić prawdziwą furrorę skoro w rodzinie pojawiła się następny AT :razz: zuch chłopak :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[B][FONT=Georgia]WITAM![/FONT][/B]
[FONT=Georgia][COLOR=red]Ja mam hodowlu [COLOR=blue]" RAIDER`S ANTANIA" W mnie zyja AT,YORK & NEWFAUNDLEND. Zasadnicza RASA- ATIREDALES![/COLOR][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=#0000ff]AIREDALES FEMALE: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=#0000ff] BRITTANA RAIDER`S ANTANIA( Prima Ontario X Ariele Antania),[/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=#0000ff]GORGEOUS DEAR FAY RAIDER`S ANTANIA( Rollingstone To Russia Withlove X Brittana Raider`s Antania)[/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=#0000ff] DIVINE ENCHANTRESS RAIDER`S ANTANIA(Shadow of Aire Extra Special X Gorgeous Dear Fay Raider`s Antania) & [/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=#0000ff] MARVELLOUS BELL RAIDER`S ANTANIA(Terrydale Shgareab Online X Divine Enchantress Raider`s Antania) [/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=#0000ff]Pozostawanie airedale zyja w wlascicielah: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=#0000ff]Fildale My Fair Lady ( Hektor of Aire Viktory X Fildale Isis), [/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=#0000ff](male)- MONTGOMERY ALAMEIN RAIDER`S ANTANIA ( Terrydale Shareab Online X Divine Enchantress Raider`s Antania)[/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=#0000ff]ERLIH RAIDER`S ANTANIA ( Aloiz Deli Galaxy Vojajer X Goddess Alexia)...... & ostatnie.....[/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=#0000ff][COLOR=red]TO JEST BARDZO zadowolone widziec AT po Sasza - DISTINKTIV EXTERIOR RAIDER`S ANTANIA w Poland! Wdziecznosci Elize Tonczak dla pracownicy i milosc do Sasza![/COLOR][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=green]NEWFAUNDLEND -male:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=#008000]MIKADO NUO OZO KALVU -(Litwa)[/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=#008000]( Mega Star King of Helluland X Norkros Blue Fairy)[/COLOR][/FONT]
[COLOR=red] LEPSZE ZYCZENIA DO CALEGO!!!! :multi: [/COLOR]

[FONT=Georgia][COLOR=#ff0000][/COLOR][/FONT]
[URL="http://www.dog.ru./index.php3?mode=5&act=show&id=398061"][COLOR=#0000ff][/COLOR][/URL]
[FONT=Georgia][COLOR=#0000ff][COLOR=#ff0000][/COLOR]
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A jaszczurka zostala bez psa :-( a przynajmniej bez psa na stale w domu...
Czari zostal w Zielonej w ramach pocieszyciela dla mamy mojego TZta ktora miala ciezki okres a ktora strasznie go kocha ze wzajemnoscia zreszta ...pusto teraz bedzie w domu, oj pusto :-([/QUOTE]

Czas uaktualnic tego smutasnego posta, bo juz od pewnego czasu mieszka z nami border terierka Abra ;)

Link to comment
Share on other sites

tak ten temat byl zakopany ze dopiero teraz dzieki Flaire mam okazje sie dopisac, posiadam jednego honorowego terriera :lol: :
[B]beagle Angie - Crazy True Angel Beguelle (o. Ch.Pl.Ml.Ch.Pl. Lematja's T-Two i m. Ch.Pl. Blue Velvet Beguelle)[/B]
oraz jedna kicie zwaną [B]Milka[/B] od koloru futerka, rok ur.2004 (?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Raider`s Antania'][B][FONT=Georgia]WITAM![/FONT][/B]
[FONT=Georgia][COLOR=#0000ff][COLOR=red]TO JEST BARDZO zadowolone widziec AT po Sasza - DISTINKTIV EXTERIOR RAIDER`S ANTANIA w Poland! Wdziecznosci Elize Tonczak dla pracownicy i milosc do Sasza![/COLOR][/COLOR][/FONT]
[COLOR=red]EPSZE ZYCZENIA DO CALEGO!!!! :multi: [/COLOR]
[/quote]
Żyją , żyją i mają się całkiem dobrze :loveu:
Nawet spora gromadka .:lol:

Link to comment
Share on other sites

:modla: Wstyd, ze dopiero teraz ale sie kajam i juz swoja gromadke przedstawiam:diabloti:

Najmlodszy terrier [B]Sisi[/B]
a faktycznie [B][FONT=Comic Sans MS]JESICA Kamieniecka Terierlandia[/FONT][/B]
o.MAX of Silky's Beauty Farm
m.EMILY Volarius
ur.20.08.2006 [B]Australian silky terrier [/B](to fanaberia mojego TZ, ale suuuuper jest sunia)

Teraz nestorka
[B][FONT=Comic Sans MS]Bibi[/FONT][/B], czyli
[B]BUFFY Vis a Vis [/B]sznaucerka mini cz-sr, ur.14.04.1999, nasza milosc na zawsze:loveu: (taki wylom terierowaty:evil_lol: )

Nastepne teriery to
[B][FONT=Comic Sans MS]BUBA[/FONT][/B]
papierowa, [B]BAZYLIA [/B]Kamienicka Terierlandia
o.BARNABA od Jastrzebiego Pazura
m.IRGA Dama Wybrzeza
ur.17.12.1999

Teraz dwa [B]PITUSIE[/B]

corka [B][FONT=Comic Sans MS]BUBY, [/FONT][/B]czyli [B][FONT=Comic Sans MS]PITULA[/FONT][/B], a papierowo
[B]PRETTY WOMAN[/B] Ka-Miel
o.GOLD FIELD Koncept
m.Bazylia Kamieniecka Terierlandia
ur.09.12.2001
[B]terrier szkocki[/B]

i synek[B][FONT=Comic Sans MS] BUBY[/FONT][/B],drugi pitus (lizak straszny i *******a)
[B][FONT=Comic Sans MS]PITER[/FONT][/B]
papierowy [B]PETER PAN[/B] Ka-Miel
o.GOLD FIELD Koncept
m.Bazylia Kamieniecka Terierlandia
ur.09.12.2001
[B]terrier szkocki[/B]

no i [B][FONT=Comic Sans MS]MANIEK[/FONT][/B]
czyli [B]TIC TAK TOE [/B]Ka-Miel
o.LUCIAS'S DREAM SMASHING PUMKIN
m.PRETTY WOMAN Ka-Miel
ur.03.04.2004
[B]terrier szkocki[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Flaire, [/B] Juz sobie spisałam na kartce wszystkich i wklepywalam toto w edycje mojego postu....ale mi post dogo wcięło....bo to pewnie za długotrwalo.
Jeszcze duzo rzeczy nie umiem:oops: Ja to chcialam poprostu alfabetycznie i przy nicku nr postu/strona, przy ustawieniu 10postów na stronę.
Pewnie, ze tak jak to Ali zrobiła to ładniej ale tak to ja nie potrafię.
Jeszcze bym mogla w Wordzie u siebie to zrobić i wkleić ale to musi być jakliś specjalne łącze, zeby mozna dodawać w moim kompi i automatycznie by sie na dogo zmienialo. Jak tylko będę miala do pomocy jakis "mózg" mlodszy to zrobię, obiecuję....tylko poczekajcie:lol:

Link to comment
Share on other sites

borsaf, wklep to w Worda, a potem ja (albo, jak wolisz, zadziorny ;-) ) Ci pomogę wstawić na dogo, bo to jest naprawdę bardzo proste. :-)

I raczej tylko nr postu niż nr strony, bo nr strony po prostu nie ma sensu, jeśli ktoś ma inne ustawienia. A jeszcze lepiej właśnie z odnośnikami, jak Ali - jeśli chcesz, to nauczę Cię jak to zrobić w Wordzie. :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lepiej późno, niż wcale. Dopiero teraz zauważyłem ten topic.
U nas mieszkają trzy wesz teriery:
1. Asik, czyli Mł.Ch.Pl, Ch.Pl. [B]ASTOR ze Svabenskeho Haje[/B], urodzony 3.05.2004, o- White Headline's ENJOY, m- ORZA ze Svabenskeho Haje.
2. Dira, czyli [B]DIRA Jałowce[/B], urodzona 18.06.2001, o- ŁAR Jałowce, m- OZA Jałowce.
3. Evitka, czyli [B]EVITA Tabet[/B], urodzona 9.10.2002, o- ŁAR Jałowce, m- ARKA Tabet

oraz jeden mieszaniec [B]Moś,[/B] urodzony 1993, o- nn, m- rotweiler Ara.

Link to comment
Share on other sites

No to i ja dołączam ze swoją małą gromadką, choć nie ,,terierową,,-
- od września 2003 jestem posiadaczką cane corso italiano hod. ,,Leśny Potok,,ur. 25 lipca 2003r
-również od września, ale 1995r! jestem również posiadaczką pięknej tri-kolorowej, rasowej,kociej,perskiej księżniczki Amandy

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

[B]kkasik[/B] ma 2 szkockie cacuszka :evil_lol: :

[B][I][COLOR=red]Milano[/COLOR][/I][/B]- NEO z Norblińskiej Doliny ur. 16.07.2004 (MISTING`S NONSTOP x TANIA z Norblińskiej Doliny);
[B][I][COLOR=red]Julka[/COLOR][/I][/B]- Terra Alite LOVE ME PARA SIEMPRE ur. 24.07.2006 (De Magic Illusion DALI x Terra Alite CLARUM ET VENERABILE NOMEN).

Link to comment
Share on other sites

[B]Poświata [/B]ma
-) cairn terierra TOFFIFEE Aspekt
ur. 23.I.2007, m. SANTA Aspekt i o. NIKOS vom Smaragd ;
-) ogara polskiego POŚWIATĘ Stary Sad (lat 5);
-) kocura sayberyjskiego DYMKA (lat 3);
-) koteczkę dachóweczkę MILUNIĘ (lat 2)
-) królisię MONISIĘ (1 roczek) :lol: :cool3:

[IMG]http://images28.fotosik.pl/7/38617fe3115bb5b7m.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Poświata']Co znaczy ni mniej ni więcej , że mamy rodzeństwo kernów Toffifee i Terry'ego :multi: :loveu: .[/quote]

Rodzina w 1/2 kompletu :) Jeszcze dwa psiaki są gdzieś w Polsce. Terry był wzięty ostatni. Szkoda, że Tofci nie będzie w Toruniu, ale może w Poznaniu na międzynarodówce będzie?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...