Jump to content
Dogomania

Ala ma kota, czyli Who is who na pozostałych terrierach i innych


borsaf

Recommended Posts

Ja mam niespotykanego;)erdela o imieniu Parys. Jego mama to [B]Dygresja Demogorgon[/B],tatus to [B]Bijou Machagona. [/B]Chciałabym wejsc w pewne szczegoły bo to wazne. Babcia ze strony mamy to [B]Amfa Oregon [/B]dziadek-[B]Charlie Kementari[/B]. Babcia ze strony taty to [B]Daga Equitana[/B]/:lol: niedzwiedzico/dziadek to [B]Johny Walker Samogon.[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rita :) dziadka Johnnego czyli Jaska mozesz zobaczyc u mnie na stronie ;-)
[URL="http://www.airedaleterrier.prv.pl"]www.airedaleterrier.prv.pl[/URL]
babke zas na stronie : [URL="http://www.machagony.prv.pl"]www.machagony.prv.pl [/URL]
Charlie kementari tu : [URL="http://www.republika.pl/kementari"]www.republika.pl/kementari[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Nitencja to my rodzina:lol::lol::lol:[/QUOTE]
Rita, my tu wszyscy jedna wielka rodzina ;)

[B]coztego[/B] jest w posiadaniu:
[COLOR="Blue"]Kreski[/COLOR]- terier honorowy- kundelka (zwana w niektórych kręgach blabladorem), ur. 14.10.2003 - . m. Sara- owczarek poniemiecki, o. NN (z hodowli: "Musi być blablador")

[COLOR="blue"]Malizny[/COLOR]- terier koci- kotka europejska bura, pręgowana, ur. V/VI 2006. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[B]Anisha [/B]- robi co może żeby na dobrego psa wychować [B]airedale terriera[/B] o imieniu [B]Classy Shaggy [/B]( w domu tylko Shaggy, albo Szagasty, albo Szagulek, albo Szagula/Szagulina :loveu: ), urodzonego [B]27 marca 2006[/B] w [B]hodowli Equitana[/B], z matuli [B]Ch.Pl.,Mł.Ch.Pl. HEXA Equitana :loveu: [/B]i tatula [B]Ch.Pl. Saredon ST. ELMO'S FIRE :loveu: .[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Filla [/B]ma dwie suczki [B]Airedale terrrierki

BAJKA[/B] Tunezja (w domu Bajka) ur 13.04.1997r.
o. INGO von der Spree - wł. Aluzja
m. AVIA z Bydgoskiej Puszczy

[B]Prima FILOZOFIA[/B] (w domu Fila) ur 29.11.2003r.
o. Nyaradmenti HIP HIPP HOORAY
m. Prima POCAHONTAS

Hodowla z przydomkiem [B]Sonora[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Zebra[/B] ma kerry blue (a własciwie ciągle black:evil_lol: ) [B]Queen Braudag[/B]
m.Vestida Para Ganar de La Cadiera
o.Olido von Landsberg,
a także kanarka Kubusia, a gdzies tam na niebieskich łączkach bryka nasza pierwsza kerrunia Ama Czarny Czort.

Link to comment
Share on other sites

jak sama nazwa mówi
[COLOR="RoyalBlue"][/COLOR]KERRY BLUE TERRIER szt 3
1 (Jadżka)JAGA BezSukcesu ur11.08.2002
o.CZAK Gokaiba m. BALSA Generacja
2.(Greta)BLUE CAMEO Z Rodu Baby Jagi 13.10.2004
o. OLIDO vom. Landsberg m. JAGA Bez Sukcesu
i czarny koń (czarny bo na razie czarny ,a koń bo z twarzy do konia troche podobny)
3.URSUS CELTIC Gokaiba ur.16.04.2006
o.Torum's SMOKEY CHISHOLM m.Ave Kupidon SYMPATHIA

Link to comment
Share on other sites

[B]aga_ostaszewska[/B] ma jedną, ale za to jaką wspaniałą sunię ;) [B]
Czika z Szumiących Klonów [/B](zwana Czitersem, Małpersem, Czikitą, Aniołkiem itp),
[B]o. [/B]Berni od Fimara,
[B]m. [/B]Era z Kozackich Stepów.
ur. 28.07.2003
Rodzinka: [B]Ali, ela_hryckiewicz, Ibolya, Magda i Dex
[/B]Ps. O koligacjach napisała już Ali ;)

Link to comment
Share on other sites

U mnie w posiadaniu teriery dwa. Co prawda jeden z grupy 2:evil_lol: .

1. Parson Russell Terrier [COLOR=blue][B]Ferwex Mysia Zagłada[/B][/COLOR] zwany Milo (diabeł wcielony) ur. 02-09-2004 r. m. Fanaberia Półdiable, o. Rednock Emir Green Dog

2. Czarny Terier Rosyjski [COLOR=blue][B]Grand Testudo[/B][/COLOR] zwany Grafem, ur 15-10-2001 r. Niestety genealogia jest mi bliżej nieznana ponieważ został wyciągnięty z budy. Metryki w budzie nie było.:evil_lol:


Stado uzupełniają 3 koty rasy bródnowskiej i rybki :).

Link to comment
Share on other sites

[B]foxydoxy[/B] to:

[IMG]http://foxydoxy.pl/Dogomania/Samba_i_Doxa.jpg[/IMG]

1. [B]Doxa[/B] (DENA Kasina Iskierka) - ur. 30.06.1993 - na zdjęciu z prawej
2. [B]Samba[/B] (SAMBA od Rytíře Malovce) - ur. 14.09.2003
(O: Denjo v.d. Bismarckquelle, M: Dafne od Rytíře Malovce) - na zdjęciu z lewej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaszczurka']A jaszczurka zostala bez psa :-( a przynajmniej bez psa na stale w domu...
Czari zostal w Zielonej w ramach pocieszyciela dla mamy mojego TZta ktora miala ciezki okres a ktora strasznie go kocha ze wzajemnoscia zreszta ...pusto teraz bedzie w domu, oj pusto :-([/quote]
Jaszczurka :Dog_run:
przykro mi,narazie ten musi ci wystarczyc,trzymaj sie.

Link to comment
Share on other sites

[B]Rituś[/B], masz rację, czekam na ostatnich, w tym na Flaire:evil_lol: i poprosze o przyklejenie na górze, obok linkowni. Teraz chcę jeszcze taki kalendarzyk urodzin naszych terierków zrobić:lol:, ale to juz któregos wieczorku bo teraz musze z Szarotą do weta jechać:-(Jakis katar jej sie przyplatał, kaszle i jest osowiała. Dachowiec pospolity ale nie moge patrzec jak cierpi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borsaf']czekam na ostatnich, w tym na Flaire:evil_lol: [/quote]
No dobra, no... Ewidentnie się nie wyrabiam... Spójrzcie, o której to piszę - a budzik nastawiony na 4 rano. Ale już się wpisuje:

Mam obecnie dwa AT:

1. Misia, ur. 22.12.2000, o: Piccadilly's Katmandu, m: Piccadilly's Tootsie Roll

2. Locia, ur. 14.11.2005, o: Moraine On Wings of Gold, m: Moraine Return To Sender

Misia jest spowinowacona z wieloma polskimi AT poprzez Piccadilly's Stetsona, który miał dzieci w USA (w tym przodków Misi po obu stronach rodowodu) zanim został sprowadzony do Polski. A Locia, jeśli jest spokrewniona, to już tak daleką rodzinką jest, że raczej się nie liczy. ;-) Ale za to jest chrześniaczką coztego. ;-)

borsaf - proponuję uporządkować alfabetycznie według nika właściciela - wtedy, jak zapomnę, jakiego piesa ktoś ma - będę mogła łatwo odnaleźć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...