Jump to content
Dogomania

Bokser KING -dostał porsche i nogi ruszyły-zbieramy na rehabilitację!!! King za TM ..


tatankas

Recommended Posts

No i są pierwsze objawy pooperacyjne.. Szaleniec i wariat.. Kinio znów ma o kilka lat mniej!!! Jedzenie zawsze było na pierwszym miejscu, ale teraz to chyba przegina troszkę, żarłby cały dzień bez przerwy, zabawy non stop, piłki, misie mielone w mordce cały czas. Zrobił się jeszcze bardziej szczekliwy, bo tak zachęca do wygłupów. Ja już nie wiem, z czego ulepiony jest ten pies, ale życzę każdemu boksiowi takiego zdrowia i werwy do życia!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']Andegawenko, ślicznie dziękuję w imieniu Kinia za tak przeogromne wsparcie!! :loveu: to dla nas wielka pomoc!!

Kinio otrzymał od cioci Andegawenki 100zł. Chyba teraz uda nam się opłacić operację i nie zostawiać długu w Klinice :)[/QUOTE]

Dziękujemy andegawenko :loveu:

[quote name='olly']Kinio już odpoczywa w domku :) Operacja przebiegła sprawnie i szybko, a King wybudził się tak prędko, że nie wiedziałam, że to możliwe :) Już kilka razy został odsikany, bo jednak po znieczuleniu naprodukował sporo moczu. Żal mi go, bo szuka jedzenia, a niestety dziś nie może dostać żarełka:( Jak to u Kinia, jedzenie to priorytet :) Dziś okazało się, że King ma więcej zębów niż myślałam, miał tak ogromne "kalafiory", że zasłaniały całe zęby!!!! Jutro wstawię fotki, dziś już nie dam rady :( Za zabieg płaciłam 300zł, nie spodziewałam się, że aż tyle nas policzą. Także Kiniuta jest znów na minusie :( Dziękujemy wszystkim cioteczkom za trzymanie kciuków!!!!![/QUOTE]

Uzbieramy,choć teraz mam tyle roboty w domu,że się z ogłoszeniami nie wyrabiam :(

[quote name='olly']W Klinice zanim Kinia zabrali na zabieg (było trochę pilnych przypadków) Kinio miał towarzysza. Podszedł do nas starszy pan, który bardzo prosił o pozwolenie zrobienia Kiniowi kilku zdjęć. Okazało się, że zadzwonił do domowników i znajomych, że jest sobie taki oto bokser i rozsyłał mmsy :) Pan ma 16letnią bokserkę, też z niedowładem tylnych kończyn.[/QUOTE]

Ale jaki piękny wiek :) Takich ludzi kocham :loveu:

[quote name='olly']Od Kasi Ch. z Radomia przyszło 10zł za ogłoszenia. Dziękujemy :)[/QUOTE]

No i na razie koniec z pieniążkami za ogłoszenia,niestety więcej na razie nie dam rady :(

[quote name='olly']No i są pierwsze objawy pooperacyjne.. Szaleniec i wariat.. Kinio znów ma o kilka lat mniej!!! Jedzenie zawsze było na pierwszym miejscu, ale teraz to chyba przegina troszkę, żarłby cały dzień bez przerwy, zabawy non stop, piłki, misie mielone w mordce cały czas. Zrobił się jeszcze bardziej szczekliwy, bo tak zachęca do wygłupów. Ja już nie wiem, z czego ulepiony jest ten pies, ale życzę każdemu boksiowi takiego zdrowia i werwy do życia!!!![/QUOTE]

Oj miejmy nadzieję,że tak mu do końca zostanie :)

Link to comment
Share on other sites

Nasza nieoceniona Kejciu już montuje bazarek, z którego połowa będzie dla Kinia. I nawet go miała wczoraj wystawić, ale nam padła jak muszka... Nie ma biedna takiego powera jak Kiniulec ;) Dajmy Jej chwilkę na złapanie oddechu, a potem pomóżmy w handlowaniu i skarbczyk Króla się wzbogaci :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Nasza nieoceniona Kejciu już montuje bazarek, z którego połowa będzie dla Kinia. I nawet go miała wczoraj wystawić, ale nam padła jak muszka... Nie ma biedna takiego powera jak Kiniulec ;) Dajmy Jej chwilkę na złapanie oddechu, a potem pomóżmy w handlowaniu i skarbczyk Króla się wzbogaci :)[/QUOTE]

super Nutusiu :) Kiniuta już dziękuje :) wstaw koniecznie linka do bazarku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Nasza nieoceniona Kejciu już montuje bazarek, z którego połowa będzie dla Kinia. I nawet go miała wczoraj wystawić, ale nam padła jak muszka... Nie ma biedna takiego powera jak Kiniulec ;) Dajmy Jej chwilkę na złapanie oddechu, a potem pomóżmy w handlowaniu i skarbczyk Króla się wzbogaci :)[/QUOTE]

Będziemy podrzucać,tylko linka dawaj ;)


A z naszego,czyli mojego i olly bazarku wyszło 57,80zł,co też zasiliło kasę Kinia :

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244245-ZAKOŃCZONY!!!Bazarek-fantowy-na-operację-boksia-Kinga-do-25-06-2013-do-22-00/page6[/URL]

Edited by tatankas
Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']poszperałam trochę na YouTube, zapomniałam, że Kinio ma tyle filmików:
Pamiętacie ten?
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=015ggh8Pkbc"]http://www.youtube.com/watch?v=015ggh8Pkbc


[/URL][/QUOTE]

Pamiętamy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kinio zaprasza do swojego kumpla Rico:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245288-Bokser-Rico-zjadany-przez-larwy-%28%28%28%28-Fundacja-SOS-Bokserom?p=21075650#post21075650[/url]

W środę pojawiło się ogłoszenie: Staruszek bokser znaleziony na poboczu, obecnie w Punkcie Przetrzymań, leży, nie rusza się.." Aż ścisnęło za gardło... Początek historii Kinia był prawie identyczny...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Właśnie wróciliśmy z Kliniki, King miał pobraną krew- jutro wyniki, nerki na obrazie USG nie uległy zmianie, nie pogorszyły się, Kinio dostał dziś antybiotyk w lecznicy i na kolejne 3 dni do domu. Kosztowało 100 zł wszystko, niestety musiałam zostawić dług w kwocie 66zł, King znowu jest na debecie :( Za 3 dni kontrola. A mnie wszystko zaczyna przerastać :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Najważniejsze, że nie ma tragedii żadnej. Z resztą jakoś damy radę. Zaraz na urlop idziemy z Kasią, się zmontuje kolejny bazarek...[/QUOTE]

Dzięki Nutusiu :)


Wczoraj wieczorem dzwonił wet, wyniki badań krwi są w normie poza podwyższonymi leukocytami (znowu przyplątał się jakiś stan zapalny), najważniejsze, że nie jest to niewydolność nerek, uff... Kolejny psikus, tym razem ze strony Kinia!! Ale sytuacja opanowana, Kiniuta już nie sika pod siebie, znowu wpadł w harmonogram odsikiwania/wyciskania 3x na dobę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...