Jump to content
Dogomania

Bokser KING -dostał porsche i nogi ruszyły-zbieramy na rehabilitację!!! King za TM ..


tatankas

Recommended Posts

[quote name='hecia13']Ola, nie wiem co mam napisać... :( Słowo steryd wywołuje u mnie zapalenie czerwonego światełka, Dinuś jechał na sterydach ok. 6 miesięcy, ale on dostawał je pod koniec prawie codziennie, mam nadzieję, że Kinio nie będzie tak musiał...[/QUOTE]


Po sterydzie jadła i piła.... ogromne ilośći. Na dwór wychodziłyśmy co 2 lub 3 godziny...nawet w nocy.....ale bardzo lek pomógł.

Link to comment
Share on other sites

dostałam przelew na konto od andegawenki 50zł i sabinki- 120zł. Dziękuję, Dziewczyny.

A teraz porcja informacji :(
po pracy weszłam do domu, mieszkanie całe zasiusiane :( nie wiem, dlaczego.. zawsze wytrzymywał... a dziś..??!! mocz miał strasznie nieprzyjemny zapach.. dzwoniłam do Seby, powiedział, że może to od sterydu (dziś po raz pierwszy po depo miał coś takiego, wcześniej nie miał wielomoczu po tym sterydzie... :( ) albo nerki :(:(
dziś mam obserwować, jeśli nie przestanie siusiać i pęcherz w takim tempie będzie się zapełniał jutro musimy jechać na usg nerek i badanie krwi w kierunku [B]niewydolności[/B] lub [B]silnego zapalenie przewodu moczowego :( [/B]

brak sił :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']dostałam przelew na konto od andegawenki 50zł i sabinki- 120zł. Dziękuję, Dziewczyny.

A teraz porcja informacji :(
po pracy weszłam do domu, mieszkanie całe zasiusiane :( nie wiem, dlaczego.. zawsze wytrzymywał... a dziś..??!! mocz miał strasznie nieprzyjemny zapach.. dzwoniłam do Seby, powiedział, że może to od sterydu (dziś po raz pierwszy po depo miał coś takiego, wcześniej nie miał wielomoczu po tym sterydzie... :( ) albo nerki :(:(
dziś mam obserwować, jeśli nie przestanie siusiać i pęcherz w takim tempie będzie się zapełniał jutro musimy jechać na usg nerek i badanie krwi w kierunku [B]niewydolności[/B] lub [B]silnego zapalenie przewodu moczowego :( [/B]

brak sił :([/QUOTE]

[quote name='olly']dostałam właśnie pieniążki od Paulinken 30zł, Kiniuś bardzo dziękuje, ja również :loveu::loveu:

Paulinken, jak się czuje Juniorek ?? jak jego dziąsełka ??[/QUOTE]

Z takimi kochanymi cioteczkami nasz Kiniuś nie może przegrać tej walki.Serdecznie dziękujemy :)Kiniuś trzymaj się :) Wpłaty wpisane w rozliczeniu :)

Link to comment
Share on other sites

całkiem prawdopodobne. Odkąd Kori zachorowała i dostaje encorton to zdarza się jej posikiwać. Teraz już wiem, ale byłam bardzo zdziwiona jak moja sunia pierwszy raz mimowolnie zostawiła kałużę w przedpokoju. I robi to całkowicie nieświadomie. Ale to nic groźnego, tym lepiej że Kiniuś sobie nerki płuka :)

Link to comment
Share on other sites

Kochana Olu dostałam zgodzę od darczyńców dla Miśka z Polic(już w nowym domku) by część pieniążków przekazać na Kinia naszego-[B]wyszło dla niego 179zł[/B],które z mojego konta wyszły dziś wcześnie rano,więc powinny niedługo być u ciebie.Potwierdź na wątku Miśka jak pieniążki do Ciebie dojdą :

[url]http://www.dogomania.pl/threads/216223-Misiek-ju%C5%BC-w-swojm-domku-w-Warszawie-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-%29-%29-%29/page8[/url]

Na zdrówko Kiniu :):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...