Jump to content
Dogomania

Niedobita Psotka żyje! Sąd odwoławczy w Bydgoszczy podtrzymał wyrok !!!


Agata Balu

Recommended Posts

  • Replies 513
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sunia jest nadal w domu tymczasowym (bardzo, bardzo dobrym) i czeka jako dowód w procesie. Niestety wiadomo jak jest z procesami. Śledztwo wprawdzie zakończone, ale Sąd musi uwzględniać wszystkie odwolania oskarżonych i świadków o "niemozliwości stawienia się na rozprawę".
Wszystkie zwierzęce procesy "niemedialne" trwają latami !!! O tym wiedzą doskonale organizacje pozarządowe, które są oskarzycielami posiłkowymi.
Niestety sprawa Psotki jest "niemedialna". skończyło się na małej wzmiance w lokalnej prasie.

Link to comment
Share on other sites

wiesz Agata ten kraj nie jest normalny i długo jeszcze nie będzie, gdzie nam z takim zas....m prawem do Europy, u nas na okres przejściowy piwinien być stosowany kodeks Hammurabiego, ja już nie mam siły czytać takich wątków, bo moje chore serce nie wytrzymuje, nie wierzę sądom, jestem za linczami, bo chyba tylko to mogłoby coś zmienić

Link to comment
Share on other sites

Tak ten kraj zwany Polską to totalna porażka, tu tylko elita się liczy i o nią się dba reszta to tylko na ich usługi i jako zabawki (to dotyczy zwykłych obywateli jak i zwierząt)
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-bgBLAHy0SdM/Tdg_jnMu-2I/AAAAAAAACoE/3ulcIw5mhv4/45148882%25255B1%25255D.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[B]Rozprawa niedoszłych morderców Psotki odbędzie się 20 lipca 2011r. o godz
8.30 w Sądzie Rejonowym w Mogilnie.[/B]

Oczywiście wcale nie jest pewne że oskarżeni, albo ich przedstawiciele, stawią się w Sądzie. Za stówę jakiś lekarz może im wystawić zaświadczenie o chorobie.

[COLOR=red]Jeżeli ktokolwiek z Was mieszka w pobliżu Mogilna to prosimy bardzo, aby przybył na rozprawę, aby nam ją zrelacjonować![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...