Jump to content
Dogomania

Niedobita Psotka żyje! Sąd odwoławczy w Bydgoszczy podtrzymał wyrok !!!


Agata Balu

Recommended Posts

  • Replies 513
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podpisana. Przy czytaniu w miejscu "Jesteśmy oburzeni taką postawą człowieka" zatkało mnie... Urodził się człowiekiem, ale to w co zmutował już nim raczej nie jest. Całusy dla Psotki i jej armii wybawców, trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Petycję oczywiście podpisałam. Mam nadzieję, że zarówno oprawca jak i właścicielka, która w tej zbrodni uczestniczyła dostaną najwyższy wymiar kary.
Nasze prawodawstwo potwierdza jednak zasadę, że " Nadzieja jest matką może nie głupich ale naiwnych". Przykładem jest to, że sprawcy mordu na suczce husky są na wolności i świetnie się czują. Pokazano ich niedawno w telewizji.
Czekam na dobre wiadomosci o Psotce.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]Rozprawa niedoszłych morderców Psotki odbędzie się 20 lipca 2011r. o godz
8.30 w Sądzie Rejonowym w Mogilnie, ul. [/B][/COLOR][B][COLOR=red]Sądowa 1. Telefon do Wydziału II Karnego: 52 31 59 747
[/COLOR][/B]
[COLOR=red][B]Bardzo proszę tych, którzy mieszkają w pobliżu Mogilna o obserwację tego procesu[/B][/COLOR]! [B][COLOR=red] Im więcej obserwatorów tym większy nacisk psychiczny na Sąd !!!

[/COLOR][/B] [COLOR=red]Proces oprawców Psotki jest dostępny dla publiczności, ale należy dzień wcześniej po godzinie 15:00 a przez 15:30[/COLOR] [COLOR=red]zatelefonować i sprawdzić czy nie spadł z wokandy. Publiczność musi zachowywać się CICHO - bo inaczej wszystkich wyproszą.[/COLOR]

Ja niestety jestem osoba starszą i schorowaną więc z Krakowa to dla mnie za daleko!!

Link to comment
Share on other sites

Podpisałam, do Mogilna mam niestety daleko ale podejrzewam że nawet jakbym się tam pojawiła to tylko z konarem w ręku żeby ich tak samo potraktować !! cały czas wierzę że sądy zaczną w końcu coś z tym robić, bo takich przypadków jest coraz więcej niestety :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Petycję oczywiście podpisałam. Mam nadzieję, że zarówno oprawca jak i właścicielka, która w tej zbrodni uczestniczyła dostaną najwyższy wymiar kary.
Nasze prawodawstwo potwierdza jednak zasadę, że " Nadzieja jest matką może nie głupich ale naiwnych". Przykładem jest to, że sprawcy mordu na suczce husky są na wolności i świetnie się czują. Pokazano ich niedawno w telewizji.
Czekam na dobre wiadomosci o Psotce.[/QUOTE]
Byłam przekonana, że te kanalie w pierdlu siedzą!!! No pięknie:(

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze tylko dwa tygodnie do procesu, który , być może, się odbędzie. Może ktoś z Was ma jakiegoś znajomego dziennikarza który pofatygowałby sie na ten proces? Byłoby dobrze gdyby był opisany w prasie lub zrelacjonowany w TV !!!
Wiem, to mała mieścina i nieważny proces, ale jezeli byłby dziennikarz......

Link to comment
Share on other sites

Program UWAGA często zmieszcza reportaże na temat zwierząt. Wiem, ze mają dość dobre efekty swoich interwencji. Może ich zawiadomić. Może oni nagłośnią sprawę. Oni bedą zapewne chcieli się skontaktować z osobą, która brała udzial w ratowaniu Psotki, żeby opisać całe zajście. Pokazać pieska i ludzi, którzy przszli Psotce z pomocą.

Link to comment
Share on other sites

Ten wątek poświecony jest Psotce. Myślę, że chodzi o petycję w sprawie surowego ukarania sprawców jej cierpienia. Petycja w sprawie zamkniecia schroniska to zupełnie inna sprawa. Na tym wątku podpisujemy petycję w sprawie Psotki i rozmawiamy w sprawie jej procesu w Mogilnie. Chyba ze to ja źle zrozumiałam?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...