Jump to content
Dogomania

Niedobita Psotka żyje! Sąd odwoławczy w Bydgoszczy podtrzymał wyrok !!!


Agata Balu

Recommended Posts

  • Replies 513
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kerian']Podpisałam petycję zaraz na początku. Dziwne, że "Uwaga" jeszcze nie zainteresowała się tą bulwersującą sprawą, bo jakiś czas temu było dosyć głośno. Może zachęcić TOZ, by wystąpił do nich? Nie wiem czy reagują na indywidualne zgłoszenia. W sprawie skatowanej ON-ki ubranej w suknię dużo ludzi pisze - może coś z tego będzie? Chciałabym być na takiej rozprawie i spojrzeć na tych zwyrodnialców.[/QUOTE]
A czy wiadomo co to za troglodyci byli????? Powinni się nie urodzić, szumowiny, brud, kloaka!

Link to comment
Share on other sites

TERESKO podpisałam petycję, w sprawie oprawców huskiego spod Nowego Targu udało się zebrac chyba coś koło 100 tysięcy podpisów, mimo to sąd nie wydał maksymalnej kary, tylko rok bezwzględnego więzienia, może i teraz się uda.

Link to comment
Share on other sites

podpis zweryfikowany.Szczerze mówiąc to wolałabym ,żeby ponieśli karę pieniężną równo wartą pobytowi w więzieniu z przeznaczeniem na pomoc zwierzętom ewentualnie praca za darmo na rzecz np.schroniska czyli ograniczenie pozbawienia wolności oraz podanie danych do publicznej wiadomości. .Za pobyt w więzieniu płacimy my czyli podatnicy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...