Jump to content
Dogomania

300 piesków i wiele kotków czeka na dom w schronisku w Szczytnie. Adopcje zerowe!!


Recommended Posts

[quote name='anetek100']chyba babcia na nią wołali:)jest jeszcze jedna Babulinka biała więc imiona podobne, ale mówią Babcia z biura:):):):)bo tylko Ona na razie w biurze mieszka:)

edit: staruszeczka z biura jest na mikropieskach:)Jurand,Kreta,Psotka,Kaja,Benio, mają allegro...szaleje dalej;)[/QUOTE]
Jezeli zrobisz Babci Allegro to ja za nie zapłacę, tylko napisz mi ile i podaj numer konta.

Link to comment
Share on other sites

staruszeczka tez ma allegro:)mówisz i masz, ale i tak miałam zamiar dzisiaj zrobic, wczoraj już nie wyrobiłam się
[URL]http://allegro.pl/staruszeczka-jak-ratlerek-prosi-o-dom-i1602989273.html[/URL]
aha pieniązków nie chcę:)przydadzą się innemu piesiowi:):):)
w innych aukcjach sprzedającego sa inne aukcje można zobaczyć:)

Link to comment
Share on other sites

Ta kudłata sunia jest przeliczna :) Powinna szybko znaleźć domek... Ma jakieś ogłoszenia ?


przy okazji mały off - zapraszam na wątek suni, którą mam na DT, coś nie może znaleźć domku... [url]http://www.dogomania.pl/threads/207412-Tina-w-typie-terriera-z-alergi%C4%85-na-jedzenie...-Czy-znajdzie-dom-%C5%81%C3%B3d%C5%BA[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,chcę zabrać tego pieska Pona do fryzjera na kąpanko i strzyżenie przed wyjazdem do dt i mam pytanko.Czy wiecie gdzie można zamówić taki dyplom/podziękowanie z wydrukowanym zdjęciem i tekstem?chciałam coś takiego podarować tej fryzjerce od psów,która mimo braku czasu nie odmawia naszym schroniskowcom i nigdy nie chce zapłaty.Szukałam na Allegro,ale tam są tylko takie drogie,wygrawerowane na drewnie.

Link to comment
Share on other sites

ja taki dyplomik robie ale tylko dla pieskow mailowo ślę...w photoshopie robię ale jak wydrukowac to tlyko na zwyklej kartce...nie drukowalam na niczym innym:(:(:(takze jedynie moge wyslac Ci zrobiony dyplomik...aha bo nie wszyscy wiedzą..Misio PONek będzie prawdopodobnie w BDT:):):):)znam osobę ugaduję właśnie szczegóły:)ja będe wiozła do inowrocławia..ale jeszcze musze uzgodnić:)magenka1 jak chcesz możesz jechac ze mną:)jak juz ugadam sprawy dam znac i może jeszcze ktoś będzie na trasie mnie potrzebował:)

edit: dopiero teraz widze, że wątek jest juz "mój"na prośbę marchewa poprowadze go ale i będzie łatwiej wstawiac zdjęcia...prosze tylko o cierpliwośc jutro mam nerwowy bardzo stersujący dzionek-więc moge nie zdążyc posprzątac:(:(

Link to comment
Share on other sites

tak ja będe mogła jechac tlyko termin trzeba uzgodnić..Anula mnie źle zrozumiała:)ja moge jechać, ale musze poczekac na kierowce swego bo sama swoim pechowym autkiem nie pojadę:):):)buahahahaha, zawsze jak wioze psa do dt lub ds zawsze mi sie po drodze psuje:)na szczęście zawsze byłam z kimś, bo inaczej to tylko spódnica w bagażniku hehehehe i czekanie na pomoc jak mówi moja znajoma:)

Link to comment
Share on other sites

nie było mnie kilka dnia a tu takie zmiany, własnie wrócilam z Orzysza i z Ełku tam też bieda wszędzie bezdomnie psy jestem chora zawsze jak wracam z tamtąd
oczywiście, że jadę do Inowrocławia do Szczytna też jedziemy po Misia? tylko nie mogę jak narazie brać wolnego ale jeśli chodzi o weekend to jadę
Anetko widzę, że przejalaś wątek , ja obiecalam pomóc w ogloszeniach i to zrobię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetek100']
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=teal]24. Bernardynka [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]Bardzo wesoła, młodziutka. Znaleziona w nieciekawej formie. Wychudzona, zaniedbana. Bardzo miła. Chyba dogaduje sie z innymi psami, niezauważyłam zgrzytów, gdy biegłała luzem z kolegą. Obszczekiwała jedynie siedzące w boksie pieski, ale raczej z radościa, w ferworze szaleństw.Fajna sunia.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_WlExfWXOTFI/TcgZcSC5i3I/AAAAAAAAAVI/2YwLYxdOteI/s512/P5035278.JPG[/IMG]

[/QUOTE]

[quote name='anetek100']

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=teal][B]40. Benio[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=teal][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_WlExfWXOTFI/TcgiyGS0QXI/AAAAAAAAAYs/ZO8PslbLo0s/s512/1afc31b862be9554faa012c0cd08d3d2.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Czy mogę prosić o informacje o tych psiakach(wiek, stan zdrowia, kastracja/sterylizacja, stosunek do ludzi i zwierząt...itd) i co ważniejsze- więcej fotek do ogłoszeń?
Czy mogę podawać jako kontakt nr wolontariuszy z pierwszego postu?
[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4][COLOR=olive][B]KONTAKT W SPRAWIE PSIAKÓW:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]


[CENTER][SIZE=4][COLOR=#ff420e][B][FONT=Comic Sans MS, cursive][B][COLOR=#ff6633][SIZE=4][U]Wolontariuszki[/U][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff420e][SIZE=3][COLOR=indigo][FONT=Comic Sans MS, cursive]Basia (na dogo "horacy dwa") - [/FONT][FONT=Comic Sans MS, cursive][B]784 016 809[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff420e][SIZE=3][COLOR=indigo][FONT=Comic Sans MS, cursive]Asia (na dogo "MARCHEWA") - [/FONT][FONT=Comic Sans MS, cursive][B]693 960 672[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

kontakt tak, ale lepiej w tej kolejnosci jak jest bo Asia-MARCHEWA będzie przez pewien czas niedostępna...

Sunia bernardynka nie ma sterylki, jest młodziutka,do psow jak widziałam ok, dogaduje się, szaleje z nimi.ZOstala znaleziona niedawno,zatem w schronie bardzo króciutko.

Benio siedział z rotką Kają,która go podgryzała,teraz siedzi sam, do samców różnie, lepiej zachować ostrożność. Nie można do końca przewidziec jego zachowania.
Tyle wiem na razie.
Zdjęcia wyślę Ci zuzlikowa na maila dobrze???bo jestem w trakcie układnania wątku, dopiero cdo go przejęłam, więc będzie szybciej jak wyslę na maila:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetek100']kontakt tak, ale lepiej w tej kolejnosci jak jest bo Asia-MARCHEWA będzie przez pewien czas niedostępna...

Sunia bernardynka nie ma sterylki, jest młodziutka,do psow jak widziałam ok, dogaduje się, szaleje z nimi.ZOstala znaleziona niedawno,zatem w schronie bardzo króciutko.

Benio siedział z rotką Kają,która go podgryzała,teraz siedzi sam, do samców różnie, lepiej zachować ostrożność. Nie można do końca przewidziec jego zachowania.
Tyle wiem na razie.
Zdjęcia wyślę Ci zuzlikowa na maila dobrze???bo jestem w trakcie układnania wątku, dopiero cdo go przejęłam, więc będzie szybciej jak wyslę na maila:)[/QUOTE]

Bardzo proszę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...