Jump to content
Dogomania

Podwójnie pręgowane szczęście czyli Oli i Milo


Kaaasia

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']

Powiedz, w którym miejscu chodzicie nad Wisłę?

Pzdr.[/QUOTE]
My chodzimy przeważnie pod Most Siekierkowski od strony Wału Miedzyszyńskiego ale tam nie ma dobrego zejścia :shake: i jest mała zatoczka ale często czystość wody :mdleje:
Natomiast teraz przeszliśmy przez most i plaża jest od strony Siekierek. Troszkę dalej a dużo czyściej i pies do wody może wejść :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']
Cezar dzis zagryzl 2 ptaki:-( to jest jakas masakra, jak on to zrobil...:mad:[/QUOTE]
Może chciał się pobawić :evil_lol:
Oli jak był mały to próbował ganiać za ptakami ale że jest ich u nas bardzo dużo różnego rodzaju, to został mu ten pomysł wyperswadowany :mad:. Na działce sąsiad ma gołębie które czasami do nas przychodzą i wtedy Oli na nie poluje :shake:. Jednego złapał ale na moją odpowiednią komendę puścił :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Może chciał się pobawić :evil_lol:
Oli jak był mały to próbował ganiać za ptakami ale że jest ich u nas bardzo dużo różnego rodzaju, to został mu ten pomysł wyperswadowany :mad:. Na działce sąsiad ma gołębie które czasami do nas przychodzą i wtedy Oli na nie poluje :shake:. Jednego złapał ale na moją odpowiednią komendę puścił :smile:[/QUOTE]

ja nie mialam szansy byc przy tym lapaniu... na szczescie, ale jak krzyknelam pusc to puscil ale coz jak ptak juz nie zyl...:mad:

u nas sa fotki, duzo fot:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']

swoją drogą to myślałam, że Boksery są trochę dłuższe ;)[/QUOTE]
Bokser to pies nakolankowy, więc musi być kompaktowy :eviltong:

[quote name='Ptysiak']Wtorkowe - słoneczne dzień dobry ;)[/QUOTE]
U nas raczej upalne dzień dobry ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']A u nas od rana nie znośnie :roll:
Oli już po spacerku padł i ma wszydtko w d :evil_lol:[/QUOTE]
Tu dziś i jutro podobno ma być burza. A to super bo lubię burzę a tu są cudne jak idzie od zalewu... grzmi i błyska się na maksa zawsze :multi:
Oli ma doskonałe podejście do życia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Tu dziś i jutro podobno ma być burza. A to super bo lubię burzę a tu są cudne jak idzie od zalewu... grzmi i błyska się na maksa zawsze :multi:
Oli ma doskonałe podejście do życia :evil_lol:[/QUOTE]


lubisz burze?:oops::oops:no zartujesz...
Oli to ma klawe zycie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A tam w domu to słabo u Nas.
Ale tu nad wodą albo w górach... mmmm :loveu:
W górach to zawsze stoję na tarasie jak jest burza i aż ciarki mnie przechodzą tak pięknie :) Domek jest dość wysoko to wszystko widać i czasami jak zagrzmi to aż się trzęsie wszystko :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']A tam w domu to słabo u Nas.
Ale tu nad wodą albo w górach... mmmm :loveu:
W górach to zawsze stoję na tarasie jak jest burza i aż ciarki mnie przechodzą tak pięknie :) Domek jest dość wysoko to wszystko widać i czasami jak zagrzmi to aż się trzęsie wszystko :D[/QUOTE]

normalnie masohistka:evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']A tam w domu to słabo u Nas.
Ale tu nad wodą albo w górach... mmmm :loveu:
W górach to zawsze stoję na tarasie jak jest burza i aż ciarki mnie przechodzą tak pięknie :) Domek jest dość wysoko to wszystko widać i czasami jak zagrzmi to aż się trzęsie wszystko :D[/QUOTE]
Dziwne masz upodobania :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...