Jump to content
Dogomania

Podwójnie pręgowane szczęście czyli Oli i Milo


Kaaasia

Recommended Posts

[quote name='Kaaasia']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Brzusio się tak relaksuje- właśnie teraz tak leży na mojej nodze :lol:[/QUOTE]
Ty to masz dobrze z tym relaksem... mój po spacerze po relaksował się 30 minut i chyba coś mu się poprzestawiało po tych ostatnich nocnych wycieczkach bo dostaje właśnie głupawki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Oli jak był młodszy i na ostatni spacer wychodziliśmy tak o 23 to po powrocie też dostawał głupawki. Teraz już mu przeszło, więc może i Ptyś z tego wyrośnie ;)[/QUOTE]
Oby...
Bo musiałam właśnie wyjść na ogródek i pogonić sie z nim razem bo co chwilę wpadał do domu z trawą. Zostawiał trawę i uciekał spowrotem po następny kawałek... troszkę mam znowu naśmiecone :roll::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Oli miał taką zabawę, że jak mu się odpieło smycz i weszło do mieszkania to zaczynała się szalona gonitwa i skakanie po wszystkim, a najlepiej jak ktoś już w łóżku leżał :diabloti:, a jak się krzyknęło to biegał jeszcze szybciej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Na szczęście już mu to przeszło ;)
Nie znaczy to jednak, że nie mam śladów piłki na telewizorze, poprzestawianej codziennie szafki na buty czy wielu, wielu innych dziwnych rzeczy :evil_lol:

Jak wraca nakręcony z jakiegoś spaceru to staram się go ignorować, aby chociaż trochę się wyciszył :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']no to całuje:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
W razię czego to go cmoknę od ciebie ;)
Oli czasami całuje ekran to może chce wycałować was wszystkie :hmmmm:

[quote name='mojestado']witamy , będziemy zaglądać :)[/QUOTE]
Witamy i zapraszamy częściej :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']W razię czego to go cmoknę od ciebie ;)
Oli czasami całuje ekran to może chce wycałować was wszystkie :hmmmm:


Witamy i zapraszamy częściej :smile:[/QUOTE]
:evil_lol: a to całuśnik jeden, Cezar dziś wskoczył na łóżko i zaczął mnie lizać i gryźć po uchu:diabloti: nie wiem o co mu chodziło:-o

Link to comment
Share on other sites

Oli już tak nie robi.
Najczęściej rano wychodzi z moją mamą i jak wraca a ja śpię to wskakuje na łóżko, staje nade mną pyskiem przy twarzy, merda ogonem i czeka na mój ruch :cool3:. Jak tylko się uśmiechnę to zaczyna się atak całuśnika :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Oli już tak nie robi.
Najczęściej rano wychodzi z moją mamą i jak wraca a ja śpię to wskakuje na łóżko, staje nade mną pyskiem przy twarzy, merda ogonem i czeka na mój ruch :cool3:. Jak tylko się uśmiechnę to zaczyna się atak całuśnika :loveu:[/QUOTE]

mój nie liże, ale skacze i też chce się wściekać:evil_lol:
ale całuśnik z tego Olika:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Oli jak był młody to miał taki patent, że po przyjściu do domu dostawał szału i najlepiej było wskoczyć na głowe każdemu, kto leżał na łóżku i zwiać dalej :evil_lol:
Większość boksioli to całuśniki :loveu:[/QUOTE]

znałam kilka boksioli i fakt są to całuśne mordki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witamy się ponownie:)
Przejrzałam sb foty i stwierdzam stanowczo że twój Oli jest cudaczny:loveu:
Pierwsze fotki genialne:), ja przeszukałam większość płyt i kompa i nie mogę znaleźć fotek jak mój Rock'y był dzidziolem . . .
i jeszcze zauważyłam że twój psiak ma super towarzystwo;) same kobitki wokół niego hi hi:) Fajnie bo ma się z kim wyszaleć a boksie to uwielbiają . . .
Z moim Rockusiem żaden psiak się nie chce bawić:-( chyba jest dla wiekszości zbyt energiczny i zawsze mi go szkoda bo zachęca psy do zabawy a one tracą cierpliwość i kłapią na niego zębami . . . nie wiem co jest nie tak:roll:

Link to comment
Share on other sites

Oli ma prawie same koleżanki bo niestety kolegów nie toleruje :shake:. Większość z nich poznał jak był jeszcze szczeniakiem, więc pewnie przyzwyczaiły się do niego ale same też są szalone ;).
Często bywało tak, że Oli chciał się bawić z jakimś psiakiem ale właściciel nie pozwalał, bo wiadomo, że groźny :roll:

Link to comment
Share on other sites

Kolejne foteczki łobuziaka ;)
[IMG]http://i47.tinypic.com/1pe07a.jpg[/IMG]

[IMG]http://i49.tinypic.com/sf9imt.jpg[/IMG]

[IMG]http://i48.tinypic.com/mmpoiq.jpg[/IMG]

[IMG]http://i47.tinypic.com/2k3e6u.jpg[/IMG]

[IMG]http://i47.tinypic.com/1okb9g.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mój psiaczek toleruje na szczęście wszystkie stworzenia:) Koty, króliki, chomiki, ptactwo psy i sunie:) Kiedyś na spacerku spotkałam faceta z piękną amstaffką, psiaki chciały się bawić a gościu zaczął wrzeszczeć że jego sunia nie będzie się bawiła z agresywnym psem . . . żałosne . . .
Ogólnie mieszkając na wsi bardzo często spotykam się z opiniami że mój pies jest agresywny . . . no ale cóż, dla takich ludzi jest dziwne że pies nie stoi przy budzie na łańcuchu tylko chodzi na smyczy na spacery . . .:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='(:Buńka:)']Mój psiaczek toleruje na szczęście wszystkie stworzenia:) Koty, króliki, chomiki, ptactwo psy i sunie:) Kiedyś na spacerku spotkałam faceta z piękną amstaffką, psiaki chciały się bawić a gościu zaczął wrzeszczeć że jego sunia nie będzie się bawiła z agresywnym psem . . . żałosne . . .
Ogólnie mieszkając na wsi bardzo często spotykam się z opiniami że mój pies jest agresywny . . . no ale cóż, dla takich ludzi jest dziwne że pies nie stoi przy budzie na łańcuchu tylko chodzi na smyczy na spacery . . .:shake:[/QUOTE]
Pamiętam jak jakoś 16lat temu pojechaliśmy pociągiem na wieś z naszym boksiem i aby dojść do domu musieliśmy kawałek przejść przez część "miejską" to wzbudzaliśmy niezłą sensację :evil_lol:- nie dość że na smyczy, to jeszcze z takim ryjem. Do dnia dzisiejszego na działkę nikt do nas nie wejdzie, bo Oli od razu zagryzie :diabloti:

[quote name='dagaa111'][URL]http://i48.tinypic.com/mmpoiq.jpg[/URL]
Oli ciągle czymś zajęty :)[/QUOTE]
Często sam sobie te zajęcia znajduje ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...