Jump to content
Dogomania

Podwójnie pręgowane szczęście czyli Oli i Milo


Kaaasia

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

U nas nadal nuda, nic tylko wystawy. Niestety znowu mam dobry humor to pochwalę się swoim dzieckiem :loveu:

 

18-19.10.2014 Dwie Wystawy Międzynarodowe w Poznaniu

Mamy 2x ocenę doskonałą i 2x CWC :loveu:

 

4-5.10.2014 Dwie Wystawy Międzydzynarodowe Bratysława

Milo 2x ocena doskonała i 2x CWC czyli rozpoczeliśmy starania o championa Słowacji :loveu:

Kto by pomyślał że tak się rozjeździmy.

gratulacje :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:

Link to comment
Share on other sites

gratulacje :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:

 

 

Ja również gratuluję! :)

Dziękuję :loveu:

 

 

A nas znowu mało na Dogo. Trochę podczytuję co się u Was dzieje ale nie mam głowy do pisania :lookarou: . Życie nie rozpieszcza, moją mamę dopadła choroba i musimy ją zwalczyć :2gunfire:  więc proszę o dużo pozytywnej energii która nam się przyda.

Z chłopakami w miarę dobrze ale wolę nie chwalić ich za bardzo aby nie zapeszyć.

 

ei1jzb.jpg

Link to comment
Share on other sites

To zdrówka dla mamy! :)

 

 

ach te choróbska  :lookarou:  zdrówka i siły dla mamy :thumbs:

racja, niema co chwalić tych naszych sierściuchów bo zaraz coś odwalą ;)

 

 

My też przesyłamy duuużo pozytywnej energii :)

 

Pierwsza zasada posiadania psa, nie chwalić ich przed nikim, bo one podsłuchują i potem dają czadu :evil_lol:

Dzięki :loveu:  Inna opcja niż pełne wyzdrowienie nie jest brana pod uwagę :loveu:

 

Dlatego nie pochwalę się że chłopaki siedzieli kilka h sami i nic nie nabroili. Tak samo nie pochwalę że Oliś przy Milo trochę się uspokoił. Wcześniej wyjśćie nawet na 5 minut kończyło się darciem ryja na pół osiedla lub zjadaniem drzwi. Może w końcu zaczyna mądrzeć :siara:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Wszystkim za kciuki i ciepłe myśli. Przydają się na pewno. Długa droga przed nami, więc każda pozytywa energia potrzebna :loveu:

 

Chłopaki wymiziani i wycałowani. Czasem mam ochotę im łby pourywać, zwłaszcza jak młody stoi po brzuch w wodzie, błoto cieknie mu po brzuchu a on się cieszy i nie wie czemu nie wolno się taplać :lmaa:

 

Z dobrych nowin Milo sprawił mi wspaniałą niespodziankę na wystawie w Kielcach :loveu: . Pokonał konkurencję zdobywając lokatę 1/3, ocenę doskonałą, CWC i res CACIB :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No ja nie wiem coz to za zaskoczenie. MILO JEST THE BEST! Powtarzaj to sobie codziennie rano. ;)

Ja sama mam nieciekawie ze zdrowiem więc moje kciuki sa liczone podwojnie. ;)

Mieliśmy kilka wzlotów i upadków, więc każdy, nawet najmniejszy sukces jest dla mnie Mega Osiągięciem

 

A nawet potrójnie :laugh2_2: . W sobotę dostałam takiego MEGA pozytywnego kopa, że chodzę jak nakręcona. Wszystko będzie dobrze. Tobie też się poukłada. Trzymam mocno kciuki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mieliśmy kilka wzlotów i upadków, więc każdy, nawet najmniejszy sukces jest dla mnie Mega Osiągięciem

 

A nawet potrójnie :laugh2_2: . W sobotę dostałam takiego MEGA pozytywnego kopa, że chodzę jak nakręcona. Wszystko będzie dobrze. Tobie też się poukłada. Trzymam mocno kciuki :loveu:

No pozytywny kop jest super!

 

A dlaczego potrójnie? :icon_roc: Tzn ja życzę nawet i poczwórnie ale jakoś mi tak to podejrzanie zabrzmiało. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

i od Nas dużo pozytwnej energii :)

kolejny raz gratulacje dla pięknisia :klacz: :klacz: :klacz:

 

 

No pozytywny kop jest super!

 

A dlaczego potrójnie? :icon_roc: Tzn ja życzę nawet i poczwórnie ale jakoś mi tak to podejrzanie zabrzmiało. :eviltong:

 

 

Kasiu, trzeci bokserek, że takie potrójne szczęście? :siara:

Dziękować wszystkim :loveu:

 

Tak mi się tylko napisało. Bokserów pełno w koło ale na najbliższe lata nie planuję. Podglądam, obserwuję, zbieram wiadomości ale do domu nie przyprowadzę :megagrin:

Sobota była bardzo pozytywnym dniem bo nie tylko nam się poukładało. Dobry humor poprawiają mi także osoby, które przez mojego psa mają osty ból du*y i starają się wymyślać teorie jak to wygrywamy przez układy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...