Jump to content
Dogomania

Podwójnie pręgowane szczęście czyli Oli i Milo


Kaaasia

Recommended Posts

Tyle fajnych fotek, że chciałabym wszystkie skomentować.

 

Ale na dwóch ewidentnie widać, że Oluś chce wykastrować Miluchnego! :nonono2:

 

Jak teraz podać link do fotki? Bo chciałam podać link do Miluchnego co ma język w harmonijkę... Bo nie wygląda na całkiem normalnego. :megagrin:  (moja Sintra nie lepsza). :laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

:lol: ale się uśmiałam z pręgusów na sianku :lol:

Najlepszy punkt widokowy a i obsikać go można :smile:

 

Casting do kolejnej części filmu "Głupi i glupszy" mają wygrany :laugh2_2:

 

Tyle fajnych fotek, że chciałabym wszystkie skomentować.

 

Ale na dwóch ewidentnie widać, że Oluś chce wykastrować Miluchnego! :nonono2:

 

Jak teraz podać link do fotki? Bo chciałam podać link do Miluchnego co ma język w harmonijkę... Bo nie wygląda na całkiem normalnego. :megagrin:  (moja Sintra nie lepsza).

Może chce upodobnić brata do siebie :siara:

 

Co do linków to ja się zupełnie nie znam, jestem zielona w tym temacie.

 

 

A teraz będziemy się chwalić. W niedzielę na wystawie Międzynarodowej we Wrocławiu Milo w klasie pośredniej- lokata 1/2, ocena doskonała, CWC i res CACIB :loveu:

Jestem bardzo dumna :loveu:

ra15ib.jpg

 

2n6cdtx.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gratulujemy  :jumpie:  :loveu:

Dzięki :smile:

 

Gratulacje, podbijacie ringi :)

 

I w sumie to Was podziwiam, mi nie chciałoby się tak bujać po wystawach, bo ja leń jestem :P

Ja też jestem leń przeokropny i gdyby nie kilka osób które nas wspierają, namawiają i bardzo pomagają rzuciła bym te wystawy. Ale z drugiej strony takie spotkania to fajny sposób spędzenia czasu.

Za chwilę zakończymy sezon wystawowy i mam nadzieję że weźmiemy się za coś innego :smile:

Link to comment
Share on other sites

Wystawy są przereklamowane :P zwłaszcza jak przychodzi wzięcie na jednego psa i zgarnia wszystko, a on taki se i z wyglądu i charakteru.

 

Gratulacje Kasia :) Idziecie ostatnio jak burza :)

To prawda i za bardzo nic nie poradzimy. Tak było, jest i będzie.

 

Ostatnio troszkę nam się poszczęściło :loveu: . A wy kiedy ruszacie na ringi? Takie cudeńka trzeba pokazywać :smile:

Link to comment
Share on other sites

To prawda i za bardzo nic nie poradzimy. Tak było, jest i będzie.

 

Ostatnio troszkę nam się poszczęściło :loveu: . A wy kiedy ruszacie na ringi? Takie cudeńka trzeba pokazywać :smile:

 

w najbliższej przyszłości nie mam planów wystawowych :P. 12go jadę tylko wystawić Bombla u siebie w mieście i tyle :P. Młodziaki jadą jedynie kibicować i się socjalizować w tłumie :P. Na razie to czekam na rodowód najmłodszego, Oriego dopiero dostałam i za jednym razem zrobię nostryfikację dwóch. 

 

 A tak to młodziaki może jak już roczniakiami będą :P. Ogólnie to ja postawiłam na sport, wystawy to przy okazji jak blisko :P

Link to comment
Share on other sites

Mnie koniami na wystawy nie pogonią :lol:

 

Gratki :cool2:

Nie taki diabeł straszy :laugh2_2:

 

w najbliższej przyszłości nie mam planów wystawowych :P. 12go jadę tylko wystawić Bombla u siebie w mieście i tyle :P. Młodziaki jadą jedynie kibicować i się socjalizować w tłumie :P. Na razie to czekam na rodowód najmłodszego, Oriego dopiero dostałam i za jednym razem zrobię nostryfikację dwóch. 

 

 A tak to młodziaki może jak już roczniakiami będą :P. Ogólnie to ja postawiłam na sport, wystawy to przy okazji jak blisko :P

Ja Was za ten sport podziwiam. My się ciągle nie możemy zebrać do czegokolwiek. Znowu zimą trzeba będzie coś wymyśleć :siara:

Link to comment
Share on other sites

Nie taki diabeł straszy :laugh2_2:

 

Ja Was za ten sport podziwiam. My się ciągle nie możemy zebrać do czegokolwiek. Znowu zimą trzeba będzie coś wymyśleć :siara:

 

Podziwiać póki co nie ma za co :P. Może zdziałamy coś kiedyś :P. Póki co to młody starszy rozpoczął swe nauki i bardzo mu się to podoba :)

Link to comment
Share on other sites

Podziwiać póki co nie ma za co :P. Może zdziałamy coś kiedyś :P. Póki co to młody starszy rozpoczął swe nauki i bardzo mu się to podoba :)

Sama chęć uczestnictwa w różnego rodzaju szkoleniach- gryzieniach i w dodatku teraz z trzema chłopakami. Dla mnie to bardzo dużo. Ja jakoś wybrać się nie mogę a Milo ma ochotę poszarpać kogoś innego niż ja  :laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

U nas nadal nuda, nic tylko wystawy. Niestety znowu mam dobry humor to pochwalę się swoim dzieckiem :loveu:

 

18-19.10.2014 Dwie Wystawy Międzynarodowe w Poznaniu

Mamy 2x ocenę doskonałą i 2x CWC :loveu:

 

4-5.10.2014 Dwie Wystawy Międzydzynarodowe Bratysława

Milo 2x ocena doskonała i 2x CWC czyli rozpoczeliśmy starania o championa Słowacji :loveu:

Kto by pomyślał że tak się rozjeździmy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...