Jump to content
Dogomania

Bernardyn_BALDUR, za życia PLEŚNIEJE i GNIJE, jest ZJADANY_ dla niego ŻYCIE BÓLEM!


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paulina_mickey']Baner dla chłopaka

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/205521-Bernardyn_BALDUR-za-%C5%BCycia-PLE%C5%9ANIEJE-i-GNIJE-jest-ZJADANY_-dla-niego-%C5%BBYCIE-B%C3%93LEM%21?p=16644860#post16644860"][IMG]http://i1196.photobucket.com/albums/aa418/HappyGarden/Banerki/Baldur.png[/IMG][/URL][/QUOTE]Częstujcie się banerkiem, niech Go jak najwięcej osób zobaczy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczek007']weszłam przez banerek...jak można tak psiaka zaniedbac:(
da sie mu jakoś pomóc?
Poczytam pierwsze posty...
-----------------------------------
poczytałam
to ja go na faceebok wrzuce, może tam cos ktos pomoze:([/QUOTE]

Wilczku...na FB już jest i ma swoje wydarzenie i folder na stronie bernardynów do adopcji...

[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=175125399204149&notif_t=event_wall#wall_posts[/URL]

Zapraszamy...a może ktoś mógłby założyć mu wątek na [B]molosach i miau[/B]?... może i tam na pomoc moglibyśmy dla niego liczyć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Ja Go na molosy wrzucę.

EDIT- on już ma wątek na molosach. Wrzuciła bym link ale dogo go blokuje.[/QUOTE]

...dzięki... to może wrzuć na FB na wydarzenie Marcinka?
[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=175125399204149&notif_t=event_wall#wall_posts[/URL]

...tam chyba nie blokuje...

Czy komuś udałoby sie i na [B]miau[/B] założyć konto?...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']jak tu pusto ......
Beniu trzymaj sie![/QUOTE]


Baldur/Marcinek sam nie potrafi prosić...domagać się...[B] nie widzi, nie słyszy...za życia gnije, plesnieje i jest zjadany przez robaki...[/B]
a on przychodzi do człowieka i tylko przytula swą wielką zdeformowaną głowę i tak zostaje wtulony...
[B]NIE POZWÓLMY MU DALEJ CIERPIEĆ[/B]...on nie wie, że zycie nie musi być bólem... jest szansa mu to pokazać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='polubek']zuzliku dlaczego ja się o tym dowiaduję nie od ciebie tylko z fb? :mad:[/QUOTE]

Kochana, bo już nie nadążam... za dużo ich...za dużo w tak tragicznym stanie - Alik, Boguś,Della i Greta z uszami(prawie mnie u nich nie ma, tylko poczytam i lecę dalej),Baldurek, Berni... za dużo potrzebujących pomocy na już...nie nadążamy!

A na FB...to też min. ja:cool3:...wydarzenie, folder na stronie bernardynów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']zuzliczku, o ile wiem to Fundacja ma konto na allegro, ale jakby było potrzeba, to daj znać - zrobię allegro cegiełkowe
spróbuję w przyszłym tygodniu jakiś bazarek wymodzić[/QUOTE]

Fundacja ma konto, ale nie ma kto tego robić, bo psiaków do bezpośredniej opieki multum...[B] Jeśli mogłabyś zrobić szybko allegro ceglaste dla Baldura/Marcinka...bardzo prosze![/B]
Będę się mogła skupić na czymś innym, a potrzebuję jeszcze pieniążków i na Milka- nie ma deklaracji, nie ma pieniędzy na hotel...zaniedbałam go:shake::-(- dobrze,że Iwona czuwa i krzywdy nie da zrobić i nad ludzką cierpliwość ma do mnie!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Zdrętwiałem, brak słów. Spytam za Anetą, czy lekarze dają Mu jakąś szansę ? czy jest oczekiwana reakcja na podawane leki ?[/QUOTE]
Ja właśnie w pierwszej chwili po przeczytaniu i zobaczeniu zdjęć zamarłam i też prawie straciłam nadzieję, że tego psa da się uratować, ale jednak ciągle po cichu liczę na cud...no ale szok mi nie mija cały dzień...:( koszmar:(

Też się podłącze - co mówią weci? Jak reaguje na leki? Jakie minimalne kryteria zdrowotne muszą być spełnione by go wreszcie zoperować i wyjąć robale, zgolić dredy, pozbyć się robactwa i ropy, a rany móc dalej leczyć w warunkach względnej higieny...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Zdrętwiałem, brak słów. Spytam za Anetą, czy lekarze dają Mu jakąś szansę ? czy jest oczekiwana reakcja na podawane leki ?[/QUOTE]

Słoneczka Wy moje... [B]jest szansa, jeśli dojdzie do poprawy ogólnego stanu[/B]...a tu trzeba nieco czasu, by to ocenić... poczatek przyszłego tygodnia- ma być nastepna konsultacja, która min. własnie ma odpowiedzieć na to pytanie, da też odpowiedź...[B]wszystkie konkrety znajdziecie w pierwszym poście![/B]
Specjalnie zacytowałam, by z relanium nie zrobić rivanolu, albo jeszcze wiekszej gafy nie palnąć...
ale jak palnę, to mi wybaczcie- z Baldurem jest tak,ze teraz trzeba ostrożnie przygotowywać go do zabiegu...min. 3 godz. zabiegu...bo trzeba wzmocnić serce, a nie podać leków, które moga nadmiernie krew rozrzedzić i do krwotoku doprowadzić... powtarzany jest wymaz (uszy, pod fałdem...)...pod fałdem wyraźnie widoczne są nadżerki,kanały wydrążone przez robale, zmiany odparzeniowe i martwicze...w oczach stale utrzymująca sie ropa...

Na razie najważniejszą reakcją jest ...zachowanie psiaka- cieszy się już wyraźnie z bliskości człowieka, zaczął nawet z radości podszczypywać przednimi zębami...ogonek macha... jemu tak niewiele trzeba, by się cieszył!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...