Jump to content
Dogomania

Nero pirenejski pies górski- JUZ ZNALAZŁ SWOJĄ WIELKĄ WSPANIAŁĄ RODZINĘ


hankasanok

Recommended Posts

[quote name='fioneczka']qrcze piszcie coś więcej !!!
Państwo z psiakami byli? jak poszło?

qrcze chyba źle odebrałam ten post ze zdjęciami ...[/QUOTE]

Nie Asiu, Panstrwa jeszcze nie było. Musimy poczekac az troche mrozy odpuszcza, bo nie moga zostawic domu na dwa dni a do Nero maja prawie 500 km, Pani jest dobrej mysli i wierzy ze wszystko pjdzie dobrze a zwierzaki sie dogadaj!
Kasia zrobi wizyte przedadopcyjna, za co jestem bardzo wdzieczna!

[quote name='kasiapsiaki']piękny misiak z niego:)[/QUOTE]

dziekuje Ci bardzo Kasiu i czekamy teraz na wyniki wizyty


a Maćka prosze zeby w miare możliwości Nero poznawał psiaki ze tak powiem podobne do tych z którymi miłaby zamieszkac, Panstwo mają 7 letnia azjatke - dominantke i 1,5 rocznego kaukaza - samca uległego jak baranek

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karolciasz28']Haniu jak będziesz rozmawiać z Panią to zapytaj gdzie wypatrzyła Nerusia, to zawsze wskazówka dla ogłaszających :)[/QUOTE]

ok, zapytam!

[quote name='Maciek777']Co do oswajania z innymi psami to zobaczę co da się zrobić. Neruś wygląda jak owieczka, ale z charakteru nie zawsze taki jest:-)

P.S.: W hotelu P. Asi, w Lipce Wielkiej są wolne miejsca. Zapraszam do dzwonienia 606 612 957 :-)[/QUOTE]

wiem ze Nero to niezły aparat jest ale jestem wdzieczna za wszelkie próby! Dzisiaj rozmawiałm z Pania, ona jest wielką optymistka co do Nero i jej psiaków! na prawde mam nadzieje ze Nero nie odstawi jakis wielkich cyrków...... oj Nerus, Nerus tarfiło sie na prawdę fajnych domów dla Ciebie a Ty zawsze cos wykabinujesz........

Link to comment
Share on other sites

Cześć jestem tutaj nowa,ale bardzo duzo czasu spedzam z Nerem i chciałam napisać Wam parę słów na jego temat.Od samego początku nawiązałam z nim bardzo dobry kontakt.Chodzimy często na bardzo długie spacery na których nie sprawia najmniejszych problemów.Jest wielkim pieszczochem,uwielbia czesanie.Cały czas pracuje nad tym,żeby zmniejszyć dystans jaki ma Nero do innych psów.Głęboko wierze,że nasze starania umozliwia mu normalny kontakt z innymi psami i znalezienie kochającego domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiapsiaki']Haniu dzwoniłaś już do Pani poinfomować że my będziemy dzowniły umówić się na spotkanie??[/QUOTE]

tak Kasiu Pani juz czeka na telefon od Ciebie

[quote name='NadiaH']Cześć jestem tutaj nowa,ale bardzo duzo czasu spedzam z Nerem i chciałam napisać Wam parę słów na jego temat.Od samego początku nawiązałam z nim bardzo dobry kontakt.Chodzimy często na bardzo długie spacery na których nie sprawia najmniejszych problemów.Jest wielkim pieszczochem,uwielbia czesanie.Cały czas pracuje nad tym,żeby zmniejszyć dystans jaki ma Nero do innych psów.Głęboko wierze,że nasze starania umozliwia mu normalny kontakt z innymi psami i znalezienie kochającego domu.[/QUOTE]

Witam opiekunkę Nera i bardzo dziekuje za włożona prace nad chłopakiem, tak bym chciała zeby Ten własnie okazał sie Ostatecznym domem i na zawsze dla Nero, zobaczymy jak wypadnie wizyta ale wydaje sie ze powinno byc wszystko ok, tylko żeby Nero dogadał sie z psiakami......

Link to comment
Share on other sites

przepraszam, że nie na temat -Nero przepiękny (kciuki za wizytę [URL="http://smajliki.ru/smilie-772956423.html"][IMG]http://s10.rimg.info/d8ee968b4d891237676ff95ffaf7487a.gif[/IMG][/URL])
ale
nie znam nikogo psiego z Krosna
a znajoma z Miau [B]z Krosna[/B] ma taki psi problem -założyłam wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/222285-pies-i-za-ma%C5%82a-buda-na-dworze-przy-20-st.-zmar%C5%82-opiekun-KROSNO[/url]
może macie jakiś pomysł?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patmol']przepraszam, że nie na temat -Nero przepiękny (kciuki za wizytę [URL="http://smajliki.ru/smilie-772956423.html"][IMG]http://s10.rimg.info/d8ee968b4d891237676ff95ffaf7487a.gif[/IMG][/URL])
ale
nie znam nikogo psiego z Krosna
a znajoma z Miau [B]z Krosna[/B] ma taki psi problem -założyłam wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222285-pies-i-za-ma%C5%82a-buda-na-dworze-przy-20-st.-zmar%C5%82-opiekun-KROSNO[/URL]
może macie jakiś pomysł?[/QUOTE]
Na boguchwalskich wątkach jest dziewczyna z Krosna,popytam i zaznaczę wątek.
A za ciebie Neruś nieustająco trzymam! :)

Link to comment
Share on other sites

już po wizycie we Włodowicach:) wszystko jest ok,Państwo są super. (ja niestety nie mogłam tam być,koleżanka sama pojechała,ale jej ufam bardzo) Jedyny problem jak Madzia stwierdziła to może być z tą Azjatką...a jeśli ona będzie "gnoiła" Nerusia to i on może się wkur... i jej nie popuści:sad: ale póki nie spróbujemy nie dowiemy się. Musimy mocno wierzyć w tą sunię i Nera że pokochają się...i Neruś będzie miał wspaniały domek.

Link to comment
Share on other sites

Hej, uwielbiam spacery z Nerem. Myślę, że już niedługo nie powinno być problemu z "resocjalizacją" Nera :-), np, na naszym piątkowym spacerze spotkaliśmy kilka obcych psów, które nie zwróciły większej uwagi Nera- czekał tylko na reakcję z ich strony i przyjażnie machał ogonem. Myślę więc, że będzie coraz lepiej. Gorąco pozdrawiam i trzymam kciuki za mojego pieszczocha.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']też się obawiam, że z azjatką to nie będzie taka prosta sprawa, to nie są małe psy, może być ciężko zapanować nad nimi.[/QUOTE]

wysłałam link Vectrze ona ma azjatkę (znaczy jej wspólnik ma hodowlę i TZ ma sukę ) więc rozjaśni sprawę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NadiaH']Hej, uwielbiam spacery z Nerem. Myślę, że już niedługo nie powinno być problemu z "resocjalizacją" Nera :-), np, na naszym piątkowym spacerze spotkaliśmy kilka obcych psów, które nie zwróciły większej uwagi Nera- czekał tylko na reakcję z ich strony i przyjażnie machał ogonem. Myślę więc, że będzie coraz lepiej. Gorąco pozdrawiam i trzymam kciuki za mojego pieszczocha.[/QUOTE]

tylko jak Nero zareaguje jak sunia bedzie chciałała go ustwic...?

[quote name='kasiapsiaki']już po wizycie we Włodowicach:) wszystko jest ok,Państwo są super. (ja niestety nie mogłam tam być,koleżanka sama pojechała,ale jej ufam bardzo) Jedyny problem jak Madzia stwierdziła to może być z tą Azjatką...a jeśli ona będzie "gnoiła" Nerusia to i on może się wkur... i jej nie popuści:sad: ale póki nie spróbujemy nie dowiemy się. Musimy mocno wierzyć w tą sunię i Nera że pokochają się...i Neruś będzie miał wspaniały domek.[/QUOTE]

...dokładnie jak nie spróbujemy to sie nie dowiemy, czasem psy sprawiaja różne niespodzianki, nawet te dobre......oby tak było z Nero i sunia....

[quote name='Alicja']wysłałam link Vectrze ona ma azjatkę (znaczy jej wspólnik ma hodowlę i TZ ma sukę ) więc rozjaśni sprawę[/QUOTE]

dzieki ALa, moze Vectra da jakies rady! wszystkie tu na wagę złota, bo Panstwo na prawde odpowiedzalni i z wielkimi checiami....
czekamy na wszystkie porady i wizytę Vectry na watku.......



a to przyszłe MIEJMY NADZIEJĘ stado i rodzina Nero

[IMG]http://img543.imageshack.us/img543/3015/erninatarasie.jpg[/IMG]


[IMG]http://img85.imageshack.us/img85/306/imgp0799.jpg[/IMG]

[IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7879/imgp0828w.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiapsiaki']piękne i duuuużeee:) Dziś Azjatka nawet dała się Magdzie pogłaskać jak tam była...Magda będzie im pomagała jak się zachowywać...
A mam pytanie,kiedy Nero był kastrowany?ile temu?[/QUOTE]


to super, podziekuj jeszcze raz Magdzie, bardzo przyda się jej pomoc.
Nero był kastrowany w maju 2011 r.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hankasanok'][SIZE=3]a powiedzcie mi, to raczej pytanie skierowane do [B]terier[/B], jak wygladało zapoznanie Nero z Koni? były jakies problemy?[/SIZE][/QUOTE]

Zapoznanie z Koni przebiegło bez żadnych problemów, wręcz Neruś aż się garnął do niej, bardziej Koni była nieufna niż on. A po jakiś 15 minutach biegały razem jak szalone :). Niestety natomiast jak próbowaliśmy zapoznać Nera z naszą hotelową Herą (mix doga niemieckiego), to niestety nie przypadli sobie do gustu i Neruś nie pozwolił się nawet jej zbliżyć do siebie :(
Cały czas mam nadzieję, że Neruś jednak chętnie pozna ten piękny puchaty duet i stworzą urocze trio:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale fajne puchacze:-)
Skoro Neruś od razu polubił Koni to może i tu będzie podobnie... Byle tylko azjatka nie zaczęła go ustawiać od pierwszej chwili. Chciało by się:-)
Tam będzie z resztą inna sytuacja. Nie można zapomnieć o tym,że Nero po przejechaniu tylu km i znalezieniu się w nowym miejscu też nie będzie na początku taki cwany. Tak jak to miało miejsce po przeprowadzce tutaj:eviltong:
Jak się dołączy do tego jeszcze trzymanie kciuków + wszystkie znane nam modlitwy to nie może być źle:p Ja wierzę w Nerusia, chociaż wszyscy wiemy jaki jest bybredny. Bardziej martwi mnie ta dominantka, że go podpuści...
A może by sięgnąć po radę jakiegoś dobrego behawiorysty? Albo najlepiej z nim przeprowadzić spotkanie?

Edited by Maciek777
Link to comment
Share on other sites

problem jest też w tym,że Państwo nie mają za dużego domku i łatwiej jest o konflikty między psami...Bo gdy jest więcej przestrzeni one się mają gdzie rozejść...Kaukaz,który jest u Państwa kiedy chce się "wyżyć" zaczyna gryźć Azjatkę i wtedy jest wojna...Martwię się jak to będzie:( ale trzeba spróbować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Ale fajne puchacze:-)
Skoro Neruś od razu polubił Koni to może i tu będzie podobnie... Byle tylko azjatka nie zaczęła go ustawiać od pierwszej chwili. Chciało by się:-)
Tam będzie z resztą inna sytuacja. Nie można zapomnieć o tym,że Nero po przejechaniu tylu km i znalezieniu się w nowym miejscu też nie będzie na początku taki cwany. Tak jak to miało miejsce po przeprowadzce tutaj:eviltong:
Jak się dołączy do tego jeszcze trzymanie kciuków + wszystkie znane nam modlitwy to nie może być źle:p Ja wierzę w Nerusia, chociaż wszyscy wiemy jaki jest bybredny. Bardziej martwi mnie ta dominantka, że go podpuści...
A może by sięgnąć po radę jakiegoś dobrego behawiorysty? Albo najlepiej z nim przeprowadzić spotkanie?[/QUOTE]

hmmmm, moze z tym behawiorysta to nie jest taki zły pomysł? zastanowimy sie nad tym.....

[quote name='kasiapsiaki']problem jest też w tym,że Państwo nie mają za dużego domku i łatwiej jest o konflikty między psami...Bo gdy jest więcej przestrzeni one się mają gdzie rozejść...Kaukaz,który jest u Państwa kiedy chce się "wyżyć" zaczyna gryźć Azjatkę i wtedy jest wojna...Martwię się jak to będzie:( ale trzeba spróbować.[/QUOTE]

tez sie tego obawiam, ale musimy spróbować, pozatym dobrze ze Panstwo poczekają na ze tak powiem ,,ocieplenie klimatu" jask bedzie cieplej łatwiej bedzie nawet rozdzielic psiaki, jedno pojdzie na zewnatrz, drugie zostanie w domu....., juz sama nie wiem........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...