Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radomsku -psy głodują - napełnijmy brzuszki -zbieramy na karmę!!!


vena&vivi

Recommended Posts

  • Replies 521
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magda222']Nie wiem dlaczego nie da się u mnie zmienić banerka w podpisie...
Co robię źle?! Pomóżcie!
Chciałam sobie wkleić Radomsko.[/QUOTE]

A co się dzieje dokładnie? Ja tego w ogóle nie umiałam zrobić, pomogła mi Jusia&Szila, tylko dotyczyło to banerku Maksia:
[quote name='Jusia&Szila']trzeba wejsc w Ustawienia
potem tam po lewej stronie trzecie okienko moje ustawienia/edytuj sygnature

wybierasz w okienku do edycji czwarta od konca ikonke (dodaj grafike) takie jakby obrazek z drzewkiem

i jak wyskoczy takie okienko (tutaj prosze podac link do obrazka) to wklejasz takie cos: [URL]http://www.psubraty.net.pl/obrazki/maksiu2_sygnatura.jpg[/URL]

potem trzeba najechac na obrazek jak sie pojawi w polu edycyjnym tak zeby wokol niego sie zrobily takie biale kwadraciki

i wybieramy 7 od konca ikonke (taka kule ziemmska ze znakiem nieskonczonosci)
tam z kolei wklejami link do watku Maksia czyli:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/205188-Maksiu-chudzinka-ze-schroniska-WARTO-GO-POKOCHA%C4%86-ZABIERZMY-GO%21%21%21-Radomsko"]http://www.dogomania.pl/threads/205188-Maksiu-chudzinka-ze-schroniska-WARTO-GO-POKOCHA%C4%86-ZABIERZMY-GO!!!-Radomsko[/URL]

i zapisz sygnature i juz :)
nooo mam nadzieje ze sie uda[/QUOTE]

A potem "poczęstowałam się" banerkiem Radomska zapisując go na dysku. Potem wrzuciłam go na imageshack i postępowałam zgodnie ze wskazówkami Jusi zmieniając tylko adresy banerka i wątku i się udało.
Może jest na to łatwiejszy sposób, ale się kompletnie na tym nie znam.
Może uda się w ten sposób?

Link to comment
Share on other sites

Guest ambird

Kopiuję z FB

[QUOTE] Anna Fotopsy
Witam, pisałam już na wątku na dogomanii, jednak nikt się nie odezwał. Jest kilka (a nawet kilkanaście) worków karmy 15 kg ale do zabrania z Warszawy! [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

labomaniacy tez nie pozostają obojętni :) spodziewam się za parę dni kilka worków karmy <jupiii> :D . Mam pytanie czy wpłaty na konto mają jakiś określony termin? tj. jest może podany konkretny dzień do którego organizowana jest zbiórka na konto czy nie ?

Link to comment
Share on other sites

Króliki tez dostały rabat na swoje zamówienie dla Radomska z Krakvetu, więc pod koniec przyszłego tygodnia zamawiamy 39 kg karmy. :)

Ja uważam, że to wspaniale, że sklep przyznał rabat. Wspaniale, że organizuje konkurs i w ogóle w jakikolwiek sposób interesuje się bezdomnymi zwierzętami. To dużo więcej niż robią inni przedsiębiorcy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='effcyk']labomaniacy tez nie pozostają obojętni :) spodziewam się za parę dni kilka worków karmy <jupiii> :D . Mam pytanie czy wpłaty na konto mają jakiś określony termin? tj. jest może podany konkretny dzień do którego organizowana jest zbiórka na konto czy nie ?[/QUOTE]
Bardzo fajnie, że labki też sie starją.

Nie mamy terminu do którego zbieramy karmę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='effcyk']labomaniacy tez nie pozostają obojętni :) spodziewam się za parę dni kilka worków karmy <jupiii> :D . Mam pytanie czy wpłaty na konto mają jakiś określony termin? tj. jest może podany konkretny dzień do którego organizowana jest zbiórka na konto czy nie ?[/QUOTE]
Ewuś niestety muszę to sprostować
Ale , dzięki zwykłym userom , którym bardzo dziękujemy z całego serduszka jest ta karma i zbiórka pieniążków :)
bo nasi koordynatorzy , ach szkoda o tym pisać .
sorry za offa ale musiałam o tym napisać :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia i Fado']Ewuś niestety muszę to sprostować
Ale , dzięki zwykłym userom , którym bardzo dziękujemy z całego serduszka jest ta karma i zbiórka pieniążków :)
bo nasi koordynatorzy , ach szkoda o tym pisać .
sorry za offa ale musiałam o tym napisać :([/QUOTE]
masz racje Gosiu :) . Miałam na myśli labkomaniaków = właścicieli labków , czyli naszych wspaniałych userów ;) bo władza labkowych for, ostatnio delikatnie mówiąc "bardzo szwankuje" :P przydałoby im się takiego reseta zrobić :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...