Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radomsku -psy głodują - napełnijmy brzuszki -zbieramy na karmę!!!


vena&vivi

Recommended Posts

  • Replies 521
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='vena&vivi']Banerek nam potrzebny - prosimy pięknie:cool3:
[/QUOTE]

[url]http://www.kroliki.net/public/obrazy/images/do_pobrania/bannery/baner_radomsko.gif[/url]

[IMG]http://www.kroliki.net/public/obrazy/images/do_pobrania/bannery/baner_radomsko.gif[/IMG]

Pod tym linkiem jest banerek. Nie jest rewelacyjny, bo robiony na szybko, ale póki nie ma nic innego może się przyda. :)

P.S. Użyłam zdjęć z wątku Radomska - mam nadzieję, że autorzy mi wybaczą, że nie spytałam najpierw o zgodę.

Link to comment
Share on other sites

Guest ambird

[quote name='kasiatatry']Schronisko w Toruniu zostało zgłoszone do kwietniowego głosowania ponownie. Tak tylko, żebyście wiedziały, bo mnie już to wszystko zaczyna wkur...[/QUOTE]

A to tak można miesiąc w miesiąc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiatatry']Schronisko w Toruniu zostało zgłoszone do kwietniowego głosowania ponownie. Tak tylko, żebyście wiedziały, bo mnie już to wszystko zaczyna wkur...[/QUOTE]

O, to strasznie przepraszam. Zaraz zerknę do Regulaminu i postaram się poprawić. To póki co można na inne fora wstawiać - na królikach i miau już jest. :)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.kroliki.net/public/obrazy/images/do_pobrania/bannery/baner_radomsko2.jpg[/IMG]

Do pobrania tu: [url]http://www.kroliki.net/public/obrazy/images/do_pobrania/bannery/baner_radomsko2.jpg[/url]

Bardzo przepraszam za kłopot, oczywiście nie przeczytałam dokładnie regulaminu :(

Link to comment
Share on other sites

Guest ambird

[quote name='Blacky87']

Bardzo przepraszam za kłopot, oczywiście nie przeczytałam dokładnie regulaminu :([/QUOTE]

Żaden kłopot ;) Cioteczki czuwają :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Czytam. Na razie nie ma tego wiele. Ale pozwolę sobie napisać kilka słów.

Akcja jak najbardziej słuszna i potrzebna. Jednak proponuję kilka zmian. Na razie mamy spontaniczne wpłacanie. Jeśli jednak schronisko w Radomsku ma otrzymywać pomoc przez dłuższy czas to trzeba nieco zmienić charakter. Za miesiąc pieniądze się skończą, a i tak nie wystarczą na tak długo. Co do moich propozycji. Przede wszystkim utworzenie coś w rodzaju skarpety. Wiem, że to trudne do wykonania bo skarpet jest kilkanaście, ale może znajdą się stali deklarowicze. Nie muszą to być wpłaty wielkie, ale ciągłe i nie muszą być latami, ale na zadeklarowany okres ( np: 6 miesięcy ). Druga sprawa to założenie strony np: na fb, gdzie ludzie będą mogli zapoznać się z bieżącą sytuacją i uzyskać numer konta schroniska. Tak pomoc mogłaby iść dwutorowo. Jeśli uda się zebrać większą kwotę może dogadać się z jakimś producentem karmy czy sklepem na porządną zniżkę, za reklamę. Przydadzą się też banerki długofalowe w stylu "Radomsko nadal potrzebuje pomocy". Nie wiem, które z tych pomysłów są do zrealizowania, które nie, ale jestem realistą, ze zwykłej dogomaniackiej zbiórki jak się uda zebrać 3000 zł to będzie wielki sukces. Ten wątek powinien służyć naszym rozliczaniem dogomaniackim i pozyskiwaniu funduszy. Taki punkt wyjścia. Nie ma co tu umieszczać informacji o psach bo Temida założyła bardzo ładny wątek i tu wystarczy tylko odnośnik do niego. Może macie jeszcze jakieś inne pomysły?

Link to comment
Share on other sites

Finetta dziękuję za info:)
Cajus pomysł dobry, a ja myślę, że im więcej akcji tym lepiej:) Trzeba walić gdzie się da, banerki, bazarki, akcje lokalne. Przecież możemy zbiórkę w Radomsku uskutecznić. Do Pani Prezydent walniemy pierwszej....hi hih

Link to comment
Share on other sites

dokładnie na dogo są zabronione animowane podpisy dlatego [B]vena&vivi[/B] popraw podpis zanim któryś mod zobaczy ;)

aa i banerki będą jutro jak coś :)

tutaj jak coś wątek zbiórki dla Radomska na SPK:
[URL]http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11439.0[/URL]

i jeszcze pytanie.... czy tylko ja nie widzę zdjęć w pierwszym poście??????????? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Kochani dziękuje za każde sugestie. Uderzyć na fb mżna ale to już jako inna akcja -ja tam przeciez nr konta nie podam, więc tym może się ktoś zająć.

Jeśli chodzi o stałki - powiem tak, ja bardziej uderzyłam w jednorazowe bo chciałam zmobilizowac ludzi po przegranej w krakvecie ale można napisać w pierwszym poście również o stalkach.

A z tymi fotami to juz nie wiem co jest nie ok, - ja je widzę :D

i jeszcze mam przemyślenia - aby ruszyc na większa sklale trzeba mieć konto fundacyjne.

Jak mówiłam mój pomysł był po przegranej w krakvecie - i może jak na 3 forach sa już zbiórki to jednak uda się coś zebrać.

I powtórze -mało nas będzie jeśli nie będziemy rozsyłać wątku.
I proszę o pobieranie banerków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...