Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radomsku -psy głodują - napełnijmy brzuszki -zbieramy na karmę!!!


vena&vivi

Recommended Posts

Melduję, że karma w Krakvecie zakupiona.

Kupiłam tę samą, co inna użytkowniczka forum, bo uznałam, że jak bedzie za dużo zmian, to się zwierzaki pochorują.

[URL]http://www.krakvet.pl/brit-activity-2x15kg-p-10902.html[/URL]

Kupiłam z rabatem .
Pieniążki przed chwilą przelałam.
Zobaczymy kiedy dojdzie karma.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 521
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przepraszam za off, ale tragiczna sytuacja jest tez w schronisku w Tomaszowie - TOZ przejął schronisko ale poprzedni pseudozarządzajacy zabrał wszystko - budy, miski - nie mają nic i bardzo malenki budzet..

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/203756-APEL-O-POMOC!-W-tomaszowskim-schronie-może-zabraknąć-karmy[/URL]!

kto moze niech wejdzie - proszę - moze choc jakieś dary rzeczowe..

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, ale dlaczego jest tak źle w tych schroniskach, czemu w Radomsku takie chudzielce, może trzeba tam jakąś kontrolę posłać, sprawdzić dlaczego psy nie są karmione? Czy ktoś w ogóle sprawdził jaka jest przyczyna takiego stanu, bo cioteczki będziecie przesyłać pieniądze i karmę a nic z tego do psów może nie trafić. Ja tak kupowałam jedzenie jednej chudzinie kojcowej przy ośrodku domków letniskowych, a karmę podbierał pracownik właściciela lub on sam dla swoich domowych psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia i Fado']Ewuś niestety muszę to sprostować
Ale , dzięki zwykłym userom , którym bardzo dziękujemy z całego serduszka jest ta karma i zbiórka pieniążków :)
bo nasi koordynatorzy , ach szkoda o tym pisać .
sorry za offa ale musiałam o tym napisać :([/QUOTE]

[quote name='effcyk']masz racje Gosiu :) . Miałam na myśli labkomaniaków = właścicieli labków , czyli naszych wspaniałych userów ;) bo władza labkowych for, ostatnio delikatnie mówiąc "bardzo szwankuje" :P przydałoby im się takiego reseta zrobić :D[/QUOTE]
[B][I]A tu się nie zgodzę - transport karmy załatwia na koszt skarpety labkowej jedna z naszych koordynatorek. Będzie tego ponad pół tony, część w Raszynie, cześć w
Wilanowie i w Teresinie.Więc zarzut bezpodstawny.[/I][/B]
[quote name='AniaB']przepraszam za off, ale tragiczna sytuacja jest tez w schronisku w Tomaszowie - TOZ przejął schronisko ale poprzedni pseudozarządzajacy zabrał wszystko - budy, miski - nie mają nic i bardzo malenki budzet..

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/203756-APEL-O-POMOC!-W-tomaszowskim-schronie-może-zabraknąć-karmy[/URL]!

kto moze niech wejdzie - proszę - moze choc jakieś dary rzeczowe..[/QUOTE]

[B][I]Mam nadzieję, że osoby pomagające Radomskiemu schronisku nie spoczną na laurach i pomoga też np w Tomaszowskim schronisku gdzie mają sytuację krytyczną, a należy pomagać każdemu.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]A tu się nie zgodzę - transport karmy załatwia na koszt skarpety labkowej jedna z naszych koordynatorek. Będzie tego ponad pół tony, część w Raszynie, cześć w[/I][/B]
[I][B]Wilanowie i w Teresinie.Więc zarzut bezpodstawny.[/B][/I]


[B][I]Mam nadzieję, że osoby pomagające Radomskiemu schronisku nie spoczną na laurach i pomoga też np w Tomaszowskim schronisku gdzie mają sytuację krytyczną, a należy pomagać każdemu.[/I][/B][/QUOTE]

... i ja mam nadzieję, że nie tylko ci wspierający Radomsko. O sytuacji Tomaszowa chyba tu wszyscy wiedzą, a i cioteczki radomszczańskie oraz tomaszowskie niejeden raz miały okazję się zetknąć na wątkach. I to jest właśnie dramat dogo, że niby dużo osób, a przy rozdzieleniu na wszystkich potrzebujących (nawet przy zastosowaniu tego kryterium najbardziej dramatycznego) wychodzi bardzo mało. Szczerze mówiąc wobec wielu osób tu przedeklarowanych przydałby się jakiś desant z zewnątrz lub osób nowych. Ale problem tomaszowski owszem znany...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia i Fado'][URL="http://www.dogomania.pl/members/10564-Rinu%C5%9B"][B]Rinuś [/B][COLOR=black]nie chce mi się tego komentować, bo teraz widzę że jesteś jak chorągiewka na wietrze , to bardzo smutne :([/COLOR][/URL][/QUOTE]
[B][I]Nie nie jestem, nie powiedziałam NIGDY nic złego na Koordynację z info i nie powiem! Pomagam Radomsku , pomagam Labradorom i pomagam też innym schroniskom, a Ty trochę pofantazjowałaś pisząc, że koordynacja info nic z tym kierunku nie robi, bo transport sam się nie załatwił jak i pieniądze na oplacenie tego transportu.

Szkoda, że tak bardzo widać zawiść w stronę koordynacji z Waszej strony :(
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Rinuś czytasz czasem daty i godziny postów?
A czy czasami transport karmy "koordynatorka" forum załatwiła właśnie dlatego że takie posty się tu pojawiły? post mój i Gosi , które zacytowałaś ? żadne mi to bohaterstwo z ich strony, transport jest tu drugorzędny, pierwszorzędne jest coś innego - wybielenie się - przecież nie można stracić "twarzy" - no jak to władza zawsze musi być NAJ .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]Nie nie jestem, nie powiedziałam NIGDY nic złego na Koordynację z info i nie powiem! Pomagam Radomsku , pomagam Labradorom i pomagam też innym schroniskom, a Ty trochę pofantazjowałaś pisząc, że koordynacja info nic z tym kierunku nie robi, bo transport sam się nie załatwił jak i pieniądze na oplacenie tego transportu.

Szkoda, że tak bardzo widać zawiść w stronę koordynacji z Waszej strony :(
[/I][/B][/QUOTE] boże dziewczyno czy ty czytasz to co piszesz ?????
po trzech dniach walki z wiatrakami coś może się ruszyło !!!!
Raz piszesz tak raz tak , zdecyduj się o co ci chodzi !
sorry za offa - ale koleżanka chyba założyła klapki na oczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]Nie nie jestem, nie powiedziałam NIGDY nic złego na Koordynację z info i nie powiem! Pomagam Radomsku , pomagam Labradorom i pomagam też innym schroniskom, a Ty trochę pofantazjowałaś pisząc, że koordynacja info nic z tym kierunku nie robi, bo transport sam się nie załatwił jak i pieniądze na oplacenie tego transportu.

[B]Szkoda, że tak bardzo widać zawiść w stronę koordynacji z Waszej strony[/B] :(
[/I][/B][/QUOTE]
szkoda , że koordynacja miała mnie w 4 literach kiedy zgłosiłam się o jakąkolwiek formę pomocy - no ale tego już sie nie zauważa, ich zawsze musi być na wierzchu. Następnym razem będą wiedzieć, że człowiek nie śmiec i się go nie ignoruje - nawet się nie postarali , żeby mnie zbyć! dopiero jak założyłam temat to się wrzawa wielka podniosła i temat usunięto .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']A nie można byłoby pokasować tych postów? W apelach o pomoc przywoływany jest link do tego wątku, a takie wymiany zdań raczej zniechęcają do pomocy osoby postronne...:shake:[/QUOTE]
Jestem za, takie sprawy załatwia się na PW, tutaj konkrety :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...