Jump to content
Dogomania

Kogo przywitać? Kogo polizać? Bardzo serdeczny ASTek Biś już w nowym, świetnym domu:)


leonarda

Recommended Posts

To znajda z Patelni, tak mi pan Andrzej mówił. Zrobiłam mu kilka zdjęć ale jest strasznie ruchliwy, telefon nie nadążał żeby go złapać. Z charaktery raczej przyjacielski, piszczał i się cieszył aie respekt faktycznie wzbudza, kawał psa z niego.

[IMG]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/Zdjcie0383.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Jenny19'] ale respekt faktycznie wzbudza.

[IMG]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/Zdjcie0383.jpg[/IMG][/QUOTE]

No na tej fotce to chyba akurat nie;) I dobrze. Choć w sumie wyszedł jak kulturysta:razz: Chyba trzeba nazwać go roboczo "Pudzian"..:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

O mamo, powiem szczerze, w realu ten pies budzi większy respekt, mi przyglądał sie nieufnie, może dlatego że jak dzika cmokałam do Nowofunlanda w klatce obok:D

Bisiu dzisiaj bardzo serdecznie pokazał mi że mnie lubi, aż mi się humor poprawił.
Alu, Ozzika mam nadzieję, kiedyś też poznam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jetrel']O mamo, powiem szczerze, w realu ten pies budzi większy respekt, mi przyglądał sie nieufnie, może dlatego że jak dzika cmokałam do Nowofunlanda w klatce obok:D

Bisiu dzisiaj bardzo serdecznie pokazał mi że mnie lubi, aż mi się humor poprawił.
Alu, Ozzika mam nadzieję, kiedyś też poznam :)[/QUOTE]

Aga , musowo ;)

Link to comment
Share on other sites

U Bisia nie wiem na pewno co, ale nie miałam żadnej informacji, że pojechał. Jutro sprawdzę, ale tylko telefonicznie - oddaję pracę zaliczeniową i nie dojadę do schroniska. Za to będę tam w czwartek.

Szelki od baster i lusi dotarły:loveu:, nawet dwie pary - bardzo dziękuję:loveu:. Jak w czwartek spotkam się z Bisiem i mi pozwolą go wyprowadzić, to właśnie w nich.

Jutro dam znać, czego się dowiem.

Link to comment
Share on other sites

No, to bardzo mi przykro, ale nie będzie zdjęć Bisia w szeleczkach.
Będą dopiero zdjęcia z nowego domu:loveu:

Nic nie pisałam, bo bałam się, że znowu zapeszę - ale Biś pojechał dziś do domu miłośnika amstaffów, pełnego energii chyba jeszcze bardziej niż Biś (uciekła mi dziś cholera przy zapinaniu, bo skakała wyżej niż sięgam, i wparowała do szczeniarni :peace:).
Dom pod lasem, ogromny ogrodzony ogród, żadnych dzieci i zwierząt, spanie w łóżeczku, wyjazdy samochodem (Biś lubi, oj, lubi:p - dzisiaj widziałam), spacery po mieście i masa ruchu i zabawy z panem i panią (zwłaszcza z panem:stupid::gent: - też dzisiaj widziałam).

Wizyta za miesiąc, zdjęcia może będą szybciej, wiadomości na pewno.

Biś mieszka w Czerwionce - Leszczyny:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...