Jump to content
Dogomania

Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM


motyleqq

Recommended Posts

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='darii_iia']Etna cudnie ćwiczy...jestem pod wrażeniem Waszej pracy. :)
Widziałam, że jedziecie na FreeX'owy obóz. Miło będzie Was poznać. :)[/QUOTE]

dzięki :)
tak, jedziemy :) a że jedzie też mój chłop, to będzie komu robić foto relację z toru :cool3:

[quote name='Kashdog']Szkoda, że się nie spotkamy na FreeXach, bo muszę przyznać, że chciałam poznać Twojego pseudo maliniaka :cool3: No, ale cóż, może jeszcze kiedyś będzie okazja ;)[/QUOTE]

a Ty jedziesz w pierwszym terminie, tak? bo chyba dobrze Cię kojarzę z agilitowego ;) to miłe co mówisz :cool3: jak wszystko się potoczy tak, jakbym chciała, to pewnie spotkamy się kiedyś na jakiś zawodach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']O proszę :) Mojego to by wołami nie zaciągnęli chyba :evil_lol:[/QUOTE]
Mojego tak samo :diabloti: Ile to ja się nasłucham od niego jak jeździliśmy na wystawy. Że robi za kierowce, że trzeba wcześnie wstawać, że nudno, że długo, że nie ma co robić itp. itd. A najlepsze było to, że skrycie było widać, że mu się podoba, a narzeka BO TAK :lol: Raz jak się wkręcił ze zdjęciami to sędzia go z ringu wywalał, że za blisko podchodzi ;). Chłopu nie dogodzisz :p Za to treningi IPO lubi, tyle dobrze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']pozdrawiam z informatyki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol:


kto mi podrzuci jakieś linki do poczytania o motywacji? psiej, rzecz jasna ;)

a żeby nie było, że nic nie robimy...

[video=youtube;j7OHBr_0iAQ]http://www.youtube.com/watch?v=j7OHBr_0iAQ&list=UU8X-KGaMuTxSXOWCQq-1fIg&index=2&feature=plcp[/video]

Edited by motyleqq
Link to comment
Share on other sites

Ekstremalnie nie mam czasu, więc będzie krótko - nie pozwalaj jej podgryzać aportu. Ja sobie strzeliłam w stopę i mam mamlacza teraz. A to niedopuszczalne na egzaminie czy zawodach. My musimy skrócić czas trzymania i wrócić do podstaw, żeby wyeliminować podgryzanie właśnie (bo koziołek jest taaaki smaczny, omnomnom).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']"dobrzeee to mi się podoba " mi też .:loveu:[/QUOTE]

hihi :lol:

[quote name='chi23']Ah, te jej włosy za uszami:loveu::evil_lol:
[SIZE=1]W związku z potworną temperaturą na dworzu, my też robimy takie różne sztuki z aportowaniem w domu:cool3: Dzisiaj nauczyłam Georgię przynoszenia telefonu:cool3:[/SIZE][/QUOTE]

o kurczę, ja bym się bała że mi Etna zeżre telefon po drodze :-o:evil_lol:

[quote name='evel']Ekstremalnie nie mam czasu, więc będzie krótko - nie pozwalaj jej podgryzać aportu. Ja sobie strzeliłam w stopę i mam mamlacza teraz. A to niedopuszczalne na egzaminie czy zawodach. My musimy skrócić czas trzymania i wrócić do podstaw, żeby wyeliminować podgryzanie właśnie (bo koziołek jest taaaki smaczny, omnomnom).[/QUOTE]

wiem, że nie może go podgryzać, ale ona chyba myśli że koziołek to taki patyk... jak tylko go wyjęłam z torebki to od razu chciała go mieć. no i właśnie nie wiem, jak mam jej nie pozwolić? obawiam się, że jak jej powiem coś w stylu 'nie' to go wypluje i tyle z tego będzie...
i nie gadaj mi o braku czasu, tylko dawaj jakieś artykuły o motywacji :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']
a Ty jedziesz w pierwszym terminie, tak? bo chyba dobrze Cię kojarzę z agilitowego ;) to miłe co mówisz :cool3: jak wszystko się potoczy tak, jakbym chciała, to pewnie spotkamy się kiedyś na jakiś zawodach :)[/QUOTE]
Jadę na pierwszy, zgadza się ;)W takim razie kiedyś na pewno się spotkamy :p
A wybieracie się do jakiegoś klubu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chi23']Wystarczy wsadzić w futerał:eviltong: ewentualnie wyłożyć jeszcze futerał chusteczkami od środka:evil_lol:[/QUOTE]

no w sumie racja :lol:

[quote name='Kashdog']Jadę na pierwszy, zgadza się ;)W takim razie kiedyś na pewno się spotkamy :p
A wybieracie się do jakiegoś klubu?[/QUOTE]

wybieramy, albo do Fortu albo do Freexów właśnie, ciągle się waham... u Freexów jest trochę drożej, no i do Fortu mam naprawdę blisko, na piechotę :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']motyleqq, nie tęsknisz czasem za grzywkiem? ;)[/QUOTE]

hihi, prosze:

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/198/dsc05081zp.jpg/"][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/9955/dsc05081zp.jpg[/IMG][/URL]

dziś dostałam :) a mój chłop stwierdził 'wygląda jak wieśniak':lol:

Link to comment
Share on other sites

...tak odnośnie nauki aportu (zanim jeszcze pojawisz sie u nas na treningu ;) ), wrzucę jeden z najpiękniejszych filmików z treningu aportowania, jaki widziałam
Przewodnik - pan Zbyszek Górecki. Aż ciary chodzą...

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=HGOZkQISoZ0[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...