Jump to content
Dogomania

Katowice 2007


musia

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nor(a)'][COLOR=black]..myślałam, że nigdy nie będzie mi dane tu się pochwalić...:roll: [/COLOR]



[SIZE=1][COLOR=#c0c0c0][SIZE=2][COLOR=black]Nasza sunia (gordonka) idąc dziś w klasie ...pośredniej: [B]NDSwR, CWC...CACIB[/B]!! :crazyeye:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#c0c0c0][COLOR=gray][SIZE=1][COLOR=silver]Prawie równo rok po naszej największej porażce ....i moim zwątpieniu.[/COLOR][/SIZE][/COLOR]

[SIZE=1][COLOR=#c0c0c0][IMG]http://milka.net.pl/blue/1a.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=1][COLOR=#c0c0c0][IMG]http://milka.net.pl/blue/2a.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/quote]


GRATULUJEMY :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']leonbergery są jutro!!
a że należą do ras które lubię bardzo to napewno obfocę!
spodziewajcie się dużo niufów i sznaucerów olbrzymów :)[/QUOTE]

Fakt, dziś piątek xD Mam rekolekcje i wyleciałam z poczucia czasu ;D !!
Ok tak więc alebowiem bede bardzo wdzieczna za fotki Leonbergerow, szczegolnie moich fav z hodowli Oaza Wschodu ;) Ciekawa jestem jak teraz wyglądają, Hesmira to juz wieki nie widziałam, a Kasandre od lutego od Rzeszowskiej :D A tak to przynajmniej jak Ci sie uda gdzies je dopasc to postaraj sie nawet bylejaka fotke zrobic, nawet go gory nogami ale zeby bylo ;D Wiesz o co mi chodzi :) Bede wdzieczna :*

[quote name='Lulla Luck']12 normalny, chyba 6 (albo 8) ulgowy (dla osób do 14 roku życia) i dzieci do 7 wchodzą za darmo;)[/QUOTE]

Ok teraz to już każdy mowi innaczej ale dziekuje :*

~~~~>
Zaczelam edytowac posty i zamiast kilku daje jeden "sklejony " z kilku, mam nadzieje, ze teraz moze byc i juz nikt mnie nie zaskarzy o zasmiecanie forum :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Spanielka_Molly']Ja tez :) Ciekawe jak tam im idzie, niektorzy już mają za sobą na pewno :)
A moze wie ktos ile kosztujac bilety? Bo ja jade z tatą i on wchodzi za darmo z psem - chociaz ja wystawiam - a ja na legitymacji uczniowskiej ze znizką i chciabym sie jakos dowiedziec moze ktos wie ile kosztują bilety?[/quote]



Spanielka jakbys poczytake dzisiejsze posty to bys wiedziala ile co kosztuje!!!!!!!!!!!!!


Dzis na wystawie bylo w miare spokojne!!! bez tloku.
Bilet normalny 12 zl.ulgowy 6zl.katalog 20 zl.Mozna kupic Pamiatkowy Pucharek Sliczny za 30 zl
Na stoiskach chandlowych ceny nawet niewygorowane,super zaplecze gastronomiczne!!!


Najbardziej oblegane ringi to przy Yorkach i bulkach.

Spodek obstawiony przez ochrone,zadnych handlarzy z psami.

Napisalam wyrazie co ile i gdzie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona4']Spanielka jakbys poczytake dzisiejsze posty to bys wiedziala ile co kosztuje!!!!!!!!!!!!!

Napisalam wyrazie co ile i gdzie!!![/QUOTE]

Już sie dowiedzialam, nie bij :):D

[quote name='goldenka245']Ja też, ale na stronie wystawy pisze tez o ile sie nie myle... no dobra ;) Ja chce fotki! :)[/QUOTE]

No dobra już mnie nie bijcie, bo jak pojade w niedziele..? :D Ok ja tez chce wiecej fotek :) !! A z tego co narazie poogladalam to te ringi faktycznie ciasne :(

[quote name='eria']psów z konkretnej hodowli to ja nie mam jak obfocić ,chyba że podasz mi numer wystawcy to moooże jakoś znajdę ....będę focić te które mi się podobają raczej :D moze trafię akurat na te na których Ci zależy[/QUOTE]

946 KASANDRA Oaza Wschodu
937 HESMIR Oaza Wschodu

[quote name='sylrwia']Ja czytam od dluzszego czau temat Katowickiej wystawy i mnie juz krew tez powoli zalewa na widok Twoich postow Spanielak molly:angryy:[/QUOTE]
Jezu co znowu źle? ;| Przeciez juz "sklejam" posty zeby pisac ich jak najmniej i w ogole ;| ..co nie zrobie to źle .. najlepiej to wszyscy napiszcie do admina zeby mi dał tą żolta kartke i tyle ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kati']Agatix, w grupie III wygrał American staffordshire terrier (Alamo Sentinel, ten z fot powyżej), a nie Staffordshire bullterrier.

Fotki będą później, ale nie obiecuj, ze jeszcze dzisiaj.

Panienkabubu, szkoda że nie wiedziałam, ze jesteś na Beaglach, bo ja byłam przy 1 ringu od bullterierów miniaturowych.
Fajnego mieliście beagielka przywiązanego do stolika :lol:[/quote]

Kati - czy dobrze myśle, że to ten sam AST co miał res.CACIB w Poznaniu? Wpadl mi w oko ten pies (byłam wtedy sekretarzem na ringu ASTow psow) co prawda do Zw.Sw. troche mu brakowalo, ale i tak mi sie podoba.

[quote name='Nor(a)'][COLOR=black]..myślałam, że nigdy nie będzie mi dane tu się pochwalić...:roll: [/COLOR]



[SIZE=1][COLOR=#c0c0c0][SIZE=2][COLOR=black]Nasza sunia (gordonka) idąc dziś w klasie ...pośredniej: [B]NDSwR, CWC...CACIB[/B]!! :crazyeye:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#c0c0c0][COLOR=gray][SIZE=1][COLOR=silver]Prawie równo rok po naszej największej porażce ....i moim zwątpieniu.[/COLOR][/SIZE][/COLOR]

[SIZE=1][COLOR=#c0c0c0][IMG]http://milka.net.pl/blue/1a.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=1][COLOR=#c0c0c0][IMG]http://milka.net.pl/blue/2a.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/quote]
[COLOR=Red][B]No to szczegolne GRATULACJE !! super wynik !!
[/B][/COLOR][quote]Ja czytam od dluzszego czau temat Katowickiej wystawy i mnie juz krew tez powoli zalewa na widok Twoich postow Spanielak molly[/quote] Sylrwia - no nie dziwie się:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Gratuluje wszystkim:multi: i czekam na dalszą fotorelacje:razz: :razz: :lol:

Dziewczyny, co Wy się tak tej Spanielki czepiliście, wyluzujcie trochę.[/quote]

Jak sie wpada z doskoku to moze tego nie widac ale jak czytasz na bierzaca to co druga strona ogloszenie o robienu fot, ogloszenie z prosba o foty leonow, ogloszenie o wolnym miejscu w samochodzie, i sporo pytan, ktore powinny byc nie w tym temacie. Ot takie moje czepialstwo:diabloti:

Żeby nie bylo ze off-a wprowadzam;)
Macie może jakieś zdjeica z wyzlowego ringu, a jeszcze cudowniej by bylo wegrow?

Link to comment
Share on other sites

Acha jak wrócą ostatnie osoby z dzisiaj to mialabym pytanie - ile trwala dzisiejsza czesc wystawy? Tzn o ktorej sie skonczylo wszytko dzis? Bo chcialabym wiedziec tak mniej wiecej ile ogolnie trwaloby to w niedziele (choc w niedziele jest jeszcze BIS, no to wiem ze w niedziele troche dluzej bedzie)..?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatix']oto wyniki z BOGów dnia I: (tylko rasami, bez numerów)


Najpiękniejsze Szczenię Dnia:
I - Kerry Blue Terrier
II - Bullterrier
III - Karelski Pies na Niedźwiedzie.

Gratuluję wszystkim! i przepraszam za braknumerów psów i ew. pomyłkę przy III Grupie.[/quote]

Tu też jest błąd Najpiękniejszym Szczenięciem Dnia została akita amerykańska nie kerry.
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...