Jump to content
Dogomania

Katowice 2007


musia

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Acha.. żeby poznać stawkę spanili tybetańskich (znam tylko te z Polski, kotre sie dowiedziaalm prywatnie) to musze sie konkaktowac z KZ w Katowicach czy wystarczy mi ten z mojego miasta? Wie ktos? Przesze o odp !! :smile:[/QUOTE]
W ZK w Katowicach ;)
Ale wątpię, że podadzą, bo troszkę się gubią ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Kurcze, przed chwila dodzwoniłam się do oddziału i stawka w necie będzie dopiero na początku marca :placz:. Na moją odpowiedź że dopiero to ta pani stwierdziła że chyba tak szybko :lol:. Ale od jutra można dzwonić i pytać się czy dany psiak został przyjęty.[/QUOTE]

nie no oni sobie chyba z nas zarty robia :( najpierw mowia jedno pozniej zmieniaja zdanie... ehh szkoda gadac... juz powoli odechciewa mi sie tej wystawy... gdyby nie to ze potrzebujemy duzego ZW.Ml to bym nie jechala... jakos po ostatnich moich telefonach mam uprzedzenie do tego oddzialu...

Link to comment
Share on other sites

Jezuu niezły sajgon ;| .. ehh takiego zamieszanie to chyba jeszcze nigdy nie było ale ok.. ehh mi też się powoli całej tej wystawy odechciewa ;| .. w sumie to do championatu dorosłego mi brakuje Katowic i jeszcze jednego małego CWC z krajowej.. ale ok :( .. mam nadzieje, ze bedzie dobrze.. bo Ch.Mł nie udało nam się zdobyć.. za późno Mollciuś zaczęła brać udział na wystawach ehh ;/

Link to comment
Share on other sites

My tez będziemy :) :) :) Nasze zgłoszenie szczęśliwie dotarło :)
Tak więc do zobaczenia :) mam nadzieje, że wystawa będzie lepsza niż organizacja przed wystawą ;) i teraz czekam z niecierpliwoscia na katalog przedwystawowy :) Czy ktoś wie moze czy to beda normalne stawki czy tylko stawki ilosciowe???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']O, cześc Hachidori, dawno nie widziana i nie czytana Koleżanko. Gdzie mamy szansę się spotkać, co?
pzdr.[/quote]

A jakie Ty masz plany? Bo ja cos tam planuje, ale poki co to palcem po mapie i kalendarium wystawowym. Nie mam pomyslu. :-( Sklada sie na to kilka czynnikow: budowa domu, pisanie pracy magisterskiej, itd...

Nie mialam jeszcze okazji gratulowac Ci "nowych" papusiow :p
NIECH ROSNA PIEKNE!!!:multi:

pozdrawiam
asia

Link to comment
Share on other sites

Ale mnie zakręciło :huh: wczoraj miałam dzień urlopu i dziś do teraz myślałam że jest poniedziałek - i czekałam jak goopek, by zafonic do Katowic i zapytać o zgłoszenia :placz: dopiero jak usłyszałam ciszę w słuchawce i przeczytałam Wasze posty o telefonach dziś rano, to mnie oswieciło, że jest piątek i ZK pracuje do południa :placz: - i do poniedziałku niss nie będę wiedziała :placz::-(
No ale przynajmniej mam od razu weekend po "poniedziałku" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hachidori']A jakie Ty masz plany? Bo ja cos tam planuje, ale poki co to palcem po mapie i kalendarium wystawowym. Nie mam pomyslu. :-( Sklada sie na to kilka czynnikow: budowa domu, pisanie pracy magisterskiej, itd...

Nie mialam jeszcze okazji gratulowac Ci "nowych" papusiow :p
NIECH ROSNA PIEKNE!!!:multi:

pozdrawiam
asia[/quote]
No to jesteś strrrrrasznie zajętą Właścicielką pięknej Akity Amerykańskiej... I rzeczywiście nie masz zbyt wiele ani czasu ani finansów na jazdy wystawowe. Ale nic to. Skończycie, co zaczęliście i wtedy się zacznie!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...