Jump to content
Dogomania

Terier pszeniczny (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


PALATINA

Recommended Posts

Mojej koleżance marzy się SOFT COATED WHEATEN TERRIER, a ja nie umiem jej pomoc.

Czy wiecie, skąd mozna sprowadzić takiego psa i ewentualnie, jakie są tego koszty i w ogole, jak to zrobić!

Oczywiście, jeśli zdobycie takiego cuda bedzie zbyt trudne, to moja kolezanka bedzie sięmusiala zadowolić psem innej rasy, ale....

Zapytać nigdy nie zaszkodzi, wiec pytam!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Specem od softow na dogomianii jest Marcino 1978, ale cos ostatnio go nie widac

Ma on sprowadzonego ze Szwecji pieknego psa i na pewno bardzo by sie ucieszyl gdyby ktos chcial tez sprowadzic psa. Na pewno sluzy pomoca.

Jest sporo softow w czechach, ale wg. mnie bardzo dobre sa w niemczech i holandii.

Strona Marcino 1978 to: www.wheatens.win.pl, napisz a na pewno z radoscia Ci odpowie, bo to prawdziwy pasjonat.

Ja tez marze o sofcie, ale w tej chwili warunki mi na to nie pozwalaja (mam 3 szkoty i 3 sznaucery)

Powodzenia w poszukiwaniach i mam nadzieje, ze wkrotce nastepny soft zamieszka w Polsce.

Acha pelna nazwa to IRISH SOFT COATED WHEATEN TERRIER

Link to comment
Share on other sites

Flaire,

Dzieki,

Osobiście nie bedę się kontaktować, ale moja koleżanka na pewno to zrobi - już jej podałam adres i bardzo sie ucieszyła, więc... :lol:

mam nadzieje, że wkrótce zajrzy tu na forum.

A co u Ciebie Flaire?

Mi czas leci tak szybko, że nic nie nadążam zrobic i jeszcze tyle nauki mam, jak chyba wiesz, bo mi sie pozawalało wszystko przez Czatę!

Uściskaj sunkę ode mnie i potarmoś za uszy od Czaty!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Póki co z terierami nie mam nic wspólnego, ale ostatnio wpadł mi w oko :o terier pszeniczny i... chyba się zakochałam :iloveyou: .

Kontaktowałam się nawet z Marcinem, w tej chwili są szczeniaczki softów. I gdyby nie zbliżające się wakacje i plany z nimi związane :-? , kto wie czy rodzina by mi się nie powiększyła.

Po wakacjach wrócę do mojego pomysłu i przymierzę się do jego realizacji. Przekopałam już internet w poszukiwaniu softów i pościągałam sobie zdjęcia. Teraz spokojnie mogę oglądać i podziwiać :D .

A narazie chyba muszę się doszkolić w temacie "terier".

Czy jest jakaś literatura dla laików, którą byście mi polecili? Zaczęłam od czytania waszego działu.

Link to comment
Share on other sites

Temat jest widzę odkopany z zeszłego roku ale super że ktoś zaczyna interesować się softami :D

Polska gromadka stale się powiększa - w tej chwili jest około 30 przedstawicieli tej rasy- niestety wystawianych jest tylko kilka...

Jeśli macie pytania chętnie ( oczywiście w miarę możliwości ) na nie odpowiem

:wink:

pozdrawiam Marcino

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
No hej! :jumpie:

JESTESMY ja i moja mala softka. Mam ja od 2 miesiecy - jest niesamowita! Wiem, ze to stary temat, ale mam nadzieje, ze ktos odpowie :lol:

No jak jesteście, to się pochwal - masz jakieś zdjęcia? Bo wrażenia pewnie masz :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wrazen mam mnostwo :smilecol:

Niestety musicie wziac na wstrzymanie, komputerek mam tylko na uczelni, ewentualnie u PALATINY jak sie do niej ladnie usmiechne :lol:

Jak tylko bede mogla to wrzuce jakies fotki. Tymczasem pozdrawiam serdecznie - musze leciec, bo moje psiunko juz dlugo samo w domu siedzi.

Niedlugo sie odezwe, pa, pa :hand:

Link to comment
Share on other sites

Hihihihi..... :lol:

Uśmiechać sie trzeba raczej do mojego brata, bo ja fotek nie umiem wstawiać! :oops:

A póki nie ma fotek, to Wam powiem, że Gaja to mały wielbłąd (tak ją można sobie wyobrażać), tylko nie ma garbów! :wink:

UTAAP - chyba sie nie obrazisz za upublicznienie mojego wczorajszego odkrycia!

Link to comment
Share on other sites

Wrazen mam mnostwo :smilecol:

Niestety musicie wziac na wstrzymanie, komputerek mam tylko na uczelni, ewentualnie u PALATINY jak sie do niej ladnie usmiechne :lol:

Jak tylko bede mogla to wrzuce jakies fotki. Tymczasem pozdrawiam serdecznie - musze leciec, bo moje psiunko juz dlugo samo w domu siedzi.

Niedlugo sie odezwe, pa, pa :hand:

bardzo sie ciesze ze sofcik trafił w dobre ręce :angel: :angel: :angel:

a jutro ujawni się kolejna właścicielka - siostra Twojej softki :D

nie bede mowił kto - niech sie sama pochwali :wink:

Link to comment
Share on other sites

Wrazen mam mnostwo :smilecol:

Niestety musicie wziac na wstrzymanie, komputerek mam tylko na uczelni, ewentualnie u PALATINY jak sie do niej ladnie usmiechne :lol:

Jak tylko bede mogla to wrzuce jakies fotki. Tymczasem pozdrawiam serdecznie - musze leciec, bo moje psiunko juz dlugo samo w domu siedzi.

Niedlugo sie odezwe, pa, pa :hand:

bardzo sie ciesze ze sofcik trafił w dobre ręce :angel: :angel: :angel:

a jutro ujawni się kolejna właścicielka - siostra Twojej softki :D

nie bede mowił kto - niech sie sama pochwali :wink:

Nio wiec ujawniam sie :D jutro stane sie szczesliwa posiadaczka sofcika :D bedzie przyjaciolka mojej goldenki (ktora jeszcze nic nie wie :wink: ).

Nie wiem co mam wiecej napisac bo nic nie wiem :wink: jutro sie wszystkiego dowiem i odrazu wrzuce fotaski :D .

Trzymajcie kciuki :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...