Jump to content
Dogomania

Krakowscy weterani - czekają tak długo - prosimy o spacery, ogłoszenia !!!


Noelle

Recommended Posts

Berta opuszcza schronisko w towarzystwie 10-letniej Klamerki, która również pojechała dziś do domu:

[IMG]http://img694.imageshack.us/img694/3707/img2551d.jpg[/IMG]

A tu zwiedza swoje nowe włości:
[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2458/img2554pz.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Tylko Ci dwaj jego kompani mogliby sprawiac sympatyczniejsze wrazenie;)[/QUOTE]
jeśli jest na B7 to spokojnie możecie do niego wchodzić, Aszanti stwarza tylko nieprzyjemne pozory :D
dla porównania, zobacz sobie na rudego psa z B1 - przez kraty wygląda OKROPNIE, jakby miał zeżreć w całości. a jak się wejdzie - cud, miód piesek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Aniu,wiem,ze to dodatkowa praca dla Ciebie. [B]Ale czy w wolnej chwili moglabys w 1 poscie przy psach dopisac w jakich sa boksach?Te o ktorych wiesz?[/B]
Matko,Jawor 11 lat. O nie,bierzemy sie za niego....Tylko Ci dwaj jego kompani mogliby sprawiac sympatyczniejsze wrazenie;)[/QUOTE]

Dopisać mogę, tyle że to się dość często zmienia, a osoba zainteresowana danym psem i tak go w schronisku odnajdzie :)


Tak, boks B7 jest naprawdę fajny. Berksza i Aszanti są miłe. Można je zamknąć w środku boksu, a z Jaworem ćwiczyć na zewnątrz. Tutaj nie ma akurat problemu.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Ank@;17482208
[U][B]Czy mi się wydaje czy w przypadku jakiegoś problemowego psa doradzał behawiorysta - pan Kłosiński???
Wydaje mi się że była taka sytuacja (na pewno jakiś czas temu), chyba nawet pieniędzy za to nie wziął. Ale może tylko mi się wydaje....[/B][/U][/QUOTE]


Pewnie to on.. Bardzo dobry specjalista i pomocny.. Hmm kiedyś chciałam przekonać obecnego kierownika schroniska (wtedy zastępcę), by schron nawiązał współpracę z tym psychologiem, bo ocena zachowania psa przez specjalistę i jego rady są bardzo cenne, zwłaszcza przy trudnych przypadkach. jednak nie tyle dlatego, że to doradzałam ja - AgaG, nielubiana mówiąc delikatnie w schronie za to,że ośmiela się mieć oczy otwarte i wyciąga wnioski z tego, co widzim - ale z innych przyczyn pan kierownik nie chciał.. Bo okazało się, że Kłosiński też jest niemile widziany przez schron.. dlaczego? bo ośmielał się krytykować..To taka moja uwaga na marginesie..

Aniu, jesli do mnie kierowałaś słowa z wątku krakowskiego ogólnego, gdzie napisałaś[I] "Skoro tak wielu krakowskich wolontariuszy nagle ujawniło się na dogo w ostatnim czasie to zapraszam na wątek weteranów, może tam coś doradzicie - pomoc potrzebna!t[/I]o dziękuję za zaproszenie na watek weteranów, to odpowiem tak: dobrze, że jest młodszy narybek wolontariuszy..ja obecnie pomagam psom spoza Krakowa głównie, mając ten komfort, że przynajmniej nikt się do mnie nie dowala za moją bezinteresowną pomoc na rzecz psów..:) i
Mam na myśli dowalanie sie tych, którzy powinni inaczej traktować wolontariuszy, niż to miało miejsce...
A na wątek zawsze zerkam.. los staruszków jest mi szczególnie bliski.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja już nie mam czasu na nowe boksy, mam 2 ogólne (plus dorywczo D6 i boksy Natalii) + 2 zewnętrzne, może dojdzie jeszcze jeden. I mimo tego ze C8 mi chwilowo odpadł bo chodzą na szkolenie nie podejmę się kolejnego boksu, nie chcę psów wyprowadzać raz na rok.

Pani Beatko, wiadomo mniej więcej kiedy Julcia będzie z którejś gazecie? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Ja już nie mam czasu na nowe boksy, mam 2 ogólne (plus dorywczo D6 i boksy Natalii) + 2 zewnętrzne, może dojdzie jeszcze jeden. I mimo tego ze C8 mi chwilowo odpadł bo chodzą na szkolenie nie podejmę się kolejnego boksu, nie chcę psów wyprowadzać raz na rok.

Pani Beatko, wiadomo mniej więcej kiedy Julcia będzie z którejś gazecie? :)[/QUOTE]
W krakowskiej lada momement ,w dzienniku niestety długa kolejka

Link to comment
Share on other sites

byłam w czoraj w odwiedzinach u Skajłokera i innych psiaczkow w niepołomicach.Skajłoker zachowuje sie jak szczeniak na widok człowieka ,skacze ,przytula sie ,wylizałby człowieka na smierc. Skajłoker jak sie okazalo jest szkolonym psem ,podaje lapke ,siada ale tez umie ladnie prosic ,jest boski, napweno nie z wygladu ale z charakteru. Kotów nie goni bo od wczoraj zamieszkal w domu bo musiał zrobic miesce przywiezionemu colakowi z Olkusz.niestety na psy warczy jak podchodza do człowieka bo on chce miec go na wyłacznosc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...