Jump to content
Dogomania

Krakowscy weterani - czekają tak długo - prosimy o spacery, ogłoszenia !!!


Noelle

Recommended Posts

Wykryto u niego raka wątroby, to przez to ostatnio tak strasznie schudł.. Weterynarze mówili Paoii też o jakiejś chorobie na h bodajże, nie pamiętam nazwy. Został uśpiony w tym tygodniu.. :-(
Tak chciałam, żeby ten pies nie odszedł w schronisku, tak mi go cholernie żal :-(

Link to comment
Share on other sites

Tak mi smutno... :(

Jak dziś pamiętak jak była na F8 cudna czwórka staruszków :Bella,Atos, Dolar i Polo

Bella kochana znalazła dom,
ale niestety nie dane było to Atosowi, teraz dołączył do niego Dolar... :(

Na domiar złego dziś Polo wylądował na szpitaliku. Weterynarze będą go obserwować. Ostatnio równie jak Dolar sporo schudł... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paoiii']Tak mi smutno... :(

Jak dziś pamiętak jak była na F8 cudna czwórka staruszków :Bella,Atos, Dolar i Polo

Bella kochana znalazła dom,
ale niestety nie dane było to Atosowi, teraz dołączył do niego Dolar... :(

Na domiar złego dziś Polo wylądował na szpitaliku. Weterynarze będą go obserwować. Ostatnio równie jak Dolar sporo schudł... :([/QUOTE]

Polo osobiście zaprowadziłam do weta bo tak jak bardzo schudł ale do tego okazalo sie ze ma bardzo chore serce. Dolara własnie mialm brac dzisiaj do hotelu ale niestety juz zapózno ,myslalam nad Polem ale okazuje sie ze tez do całkowitej diagnozy ,ale niestety po zumku mam teraz w hotelu do całkowitej diagnozy psa z Olkusza , tez chore serce ,tez stary i chudy wiec nie mam funduszy na to ,ale za to wziełam sunie ktora tez juz troche siedzi ,zostala zrzeczona w lutym 2010 z domu bo sikala ,a okazało sie ze ma kamienice . Byla juz dotkliwie pogryziona , a teraz chora tak że weci myslesli ze juz odejdzie ale jakos sie zabrala wiec zeby znouu jej nie przyszlo do glowy sie poddac zabralam ja.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jak teraz pani napisała o tym hoteliku jeszcze bardziej mi się serce kraje.. Gdyby on chociaż na tydzień pojechał do hoteliku i odszedł wśród miłości, cholera no :-(

Czemu my jesteśmy tacy bezsilni wobec tego wszystkiego..


Bardzo się cieszę że Sunia pojechała do hoteliku, ona biedaczka już tyle siedzi, nikt na nią nie zwraca uwagi, a taki kochany pies. Może chociaż jej się uda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@'][SIZE=7][COLOR=red][B]Jawor ma dom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[SIZE=1][COLOR=black](wieczorem będę wiedzieć więcej)[/COLOR][/SIZE]
[/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

MATKOOOOO! NIE WIERZE!!!
A jednak cuda się zdarzają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na wieści o mega-weteranie Jaworze :-)
Super, że Sunia dostała szansę. Ostatnio chyba miała jakąś załamkę psychiczną, bo chorowała, choc badania nic nie wykazywały szczególnego. To przemiła psina, spokojna, no i mała, może taka kruszyna szybciej znajdzie dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abero']Czekamy na wieści o mega-weteranie Jaworze :-)
Super, że Sunia dostała szansę. Ostatnio chyba miała jakąś załamkę psychiczną, bo chorowała, choc badania nic nie wykazywały szczególnego. To przemiła psina, spokojna, no i mała, może taka kruszyna szybciej znajdzie dom.[/QUOTE]

Jest przecudna juz dzisjaj rozłozyla sie na kanapie z innymi psami ,na koty nie zwraca uwagi i tak jest bardzo spragniona kontaktu.
Dzisiaj byli w hotelu panstwo do Nocki ale jenak zdecydowali sie na Inke czyli schroniskowa Age.

Link to comment
Share on other sites

Kompletna klapa. Jawor nie ma domu....
Ktoś go omyłkowo wrzucił do działu w 'nowym domu'. Pytałam wczoraj rano Agnieszki potwierdziła że ma dom. Wieczorem liczyłam na jakieś info od niej dot domu a tu się okazuje ze to pomyłka.

Link to comment
Share on other sites

Byalm wczoraj u Simy w odwiedzinach i ze szczescia ,ja stara weteranka sie prawie popłakałam. Sima zyje w zgodzie z 9 psami i 5 kotami ,wtula sie w pania Ole , przychodzi na kazde zawołanie , kocha spacerki ,wystraczy ze pani Ola wezmie smyczke i powie Simusia idziemy na spacerek , a ona natychmiast jest przy drzwiach i macha ogonkiem. Pani Ola mówi że jest wdzieczna za kazdy gest.Byc Moze pani red. Magda nagra Simunie i innych weteranów u pani Oli bo moze nie wszyscy wiedza ale tam jest jeszcze adoptowany w lutym 15 letni Ferdynand , a niedawno odszedł adoptowany 3 lata temu stary gawronik i Pegaz adoptowany kilka lat temu weteran ze srutami ,ktory od dluzszego czasu był sparalizowany bo miał tyle srutów ,ktore spowodowaly ,ze ołów zaczoł sie wytracac i paraliz zaczał postepowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Byalm wczoraj u Simy w odwiedzinach i ze szczescia ,ja stara weteranka sie prawie popłakałam. Sima zyje w zgodzie z 9 psami i 5 kotami ,wtula sie w pania Ole , przychodzi na kazde zawołanie , kocha spacerki ,wystraczy ze pani Ola wezmie smyczke i powie Simusia idziemy na spacerek , a ona natychmiast jest przy drzwiach i macha ogonkiem. Pani Ola mówi że jest wdzieczna za kazdy gest.Byc Moze pani red. Magda nagra Simunie i innych weteranów u pani Oli bo moze nie wszyscy wiedza ale tam jest jeszcze adoptowany w lutym 15 letni Ferdynand , a niedawno odszedł adoptowany 3 lata temu stary gawronik i Pegaz adoptowany kilka lat temu weteran ze srutami ,ktory od dluzszego czasu był sparalizowany bo miał tyle srutów ,ktore spowodowaly ,ze ołów zaczoł sie wytracac i paraliz zaczał postepowac.[/QUOTE]

Wspaniałe wieści o Simie, ale od pani Oli nie mogło być innych :)

Link to comment
Share on other sites

Wiem od p. Małgosi, która chodzi na wizyty poadopcyjne, że Timba-Kora bardzo fajnie trafiła :)
Pusia i Oliwka też sprawdzone. Mają się dobrze.

Po za tym Zumuś też będzie zmieniał adres. Nawet zamieszka w mojej okolicy więc może czasem będę go widywać.

Nasze H5 zostało dzisiaj 'ukradzione' przez inną wolontariuszkę. Ale bardziej martwi mnie fakt że ktoś już 2 raz bierze z naszego boksu tylko 2 psy, a reszta nie wychodzi. Wychodzi tylko Bilbo i Frodo. Nie wiem jak tak można...
Z Czarkiem dzieje się coś niedobrego. W ogóle nie chciał wyjść na zewnątrz jak podeszłam do boksów od strony pola, a jak weszłam do budynku też nie chciał wstać i bał się podejść nawet do drzwi. nie wiem, może coś go boli... Ma bardzo duże wejść z ogłoszeń i ani pół telefonu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...