Jump to content
Dogomania

Jamniczka Nuka po operacji ma DOM


monika55

Recommended Posts

  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lolalola']doloze do transportu jesli znajdzie sie tanszy......lecz 600 zl nie jestem w stanie dac:([/QUOTE]
No właśnie moja koleżanka jechała na święta nad morze i w jedną stronę miała około 500km i wyliczyła, ze koszt transportu przy jej dieselu wyjdzie jej w tą i spowrotem niecałe 300zł... Tylko ona ma diesla, który pali 6litrów na 100 - więc tylko nadzieja w kimś kto ma autko o takich parametrach :/

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red]DROGIE CIOTKI ANGIE I MALAGOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BARDZO PROSZE O DOKLADNIEJSZE ADRESY NA PW,CHOCBY DZIELNICE MIAST SKAD SUNIA MA BYC ZABRANA I DOKAD ZAWIEZIONA!!!![COLOR=black]
jestem w kontakcie z osoba,ktora moze nam pomoc w transporcie,ale potrzebuje tych danych koniecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!piszcie na pw!!!!!!!!!!!!!!!moze da rade uratowac jamnisie:)
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola'][COLOR=red]DROGIE CIOTKI ANGIE I MALAGOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BARDZO PROSZE O DOKLADNIEJSZE ADRESY NA PW,CHOCBY DZIELNICE MIAST SKAD SUNIA MA BYC ZABRANA I DOKAD ZAWIEZIONA!!!![COLOR=black]
jestem w kontakcie z osoba,ktora moze nam pomoc w transporcie,ale potrzebuje tych danych koniecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!piszcie na pw!!!!!!!!!!!!!!!moze da rade uratowac jamnisie:)
[/COLOR][/COLOR][/QUOTE]
Trzymam kciuki .....

Link to comment
Share on other sites

Oby coś się udało.

A na konto paypal wczoraj wpłynęło [B]100 zł[/B] od Pani [B]M.W.[/B] To osoba spoza dogomanii. Bardzo serdecznie dziękujemy. To będzie akurat chyba ta brakująca kwota do opłacenia weta. Miał mi już przed świetami wystawić specyfikację z ogólnym kosztem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Ja podam swoje namiary - Krasnosielc k. Makowa Maz. , 100 km od Warszawy w kierunku Mazur.
Tak się boję nawet mysle o tej szansie, ze.... ale myślę i czekam........

Szwy Nuki ładnie sie goją, jutro zdejmiemy.[/QUOTE]
o ranyyy....sprawdzilam to teraz na google map i to jest jakos 460 km...........myslalam,ze ktos jak pisal wczesniej jest to wawa............nie wiem czy ciotka zrobi taki dystans w jeden dzien,no i znacznie wiecej to kosztuje.......ja moglabym dac od siebie max 300 zl...............moze ktos dalby rade dowiesc sunie do wawy................moze sie ktos dolozy jeszcze.......prosze pisac,wroce z pracy i wszystko poczytam.....teraz musze juz wyjsc..

Link to comment
Share on other sites

Jestem w pracy i nie moge sprawdzic - ale na 99% nie ma wpisanego czipa w ksiażeczce. Sa tylko stare wpisy.
Nie ma też wpisanej sterylizacji ani daty zabiegu na guzy sutka. Mój mąż nie chce sie podpisac pod operacją której nie robił (zwłaszcza pod sterylką o ile była-cięcie jakoś tak na boku, jakby tylko był usunięty guz).

Link to comment
Share on other sites

Nie mam czasu czytac całego wątku. Wiem, że angie chce zabrac tę bidę i wiem, że Nuka musiałaby byc w czwartek, na 9-tą rano na Ursynowie w W-wie, wtedy pojechałaby z Franią do Rudy Śląskiej lub W czwartek w Rudzie Śląskiej . Ja mieszkam pod Kozienicami /40 km od Radomia/ i można do czwartku sunię zostawic u mnie wtedy pojedzie z Franią ze mną rano do W-wy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaA']Jeżeli sunia jest w Jastrzębiu Zdroju, tym w okolicach Tych i Rybnika to do Rudy Śląskiej jest rzut beretem a angie właśnie w Rudzie Śląskiej będzie czekac na Franeczkę w czwartek.
A może ja czegoś nie kumam?[/QUOTE]

Sunia jest na DT u malagos, w okolicach Makowa Mazowieckiego - 100km od Warszawy w kierunku Mazur...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...