Jump to content
Dogomania

Schronisko w Swarzędzu.


Recommended Posts

[quote name='mariamc']Chyba jednak nasze "pitolenie" ma znaczenie.
Wątek o klatowisku Harłacza w Białogardzie (wejść ponad 31tys,) został właśnie, bez słowa wyjaśnienia ,przeniesiony do archiwum.

Nie ma wątku , nie ma tematu?[/QUOTE] Nie do wiary.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc']Chyba jednak nasze "pitolenie" ma znaczenie.
Wątek o klatowisku Harłacza w Białogardzie (wejść ponad 31tys,) został właśnie, bez słowa wyjaśnienia ,przeniesiony do archiwum.

Nie ma wątku , nie ma tematu?[/QUOTE]
To moze trzeba zalozyc nowy. Zgadzam sie z wypowiedzia Psa Wolnego na watku kieleckim. Zostal tez zamkniety nie tak dawno watek afery w Obornikach. W oby dwu przypadkach sprawa znalzala final w prokuraturze, badz co badz sporo ludzi wlasnie z dogo znaja fakty a oskarzeni musz dbac o swoj wizerunek, bo inaczej pojda z torbami, albo kopac rowy.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']To moze trzeba zalozyc nowy. Zgadzam sie z wypowiedzia Psa Wolnego na watku kieleckim. Zostal tez zamkniety nie tak dawno watek afery w Obornikach. W oby dwu przypadkach sprawa znalzala final w prokuraturze, badz co badz sporo ludzi wlasnie z dogo znaja fakty a oskarzeni musz dbac o swoj wizerunek, bo inaczej pojda z torbami, albo kopac rowy.:evil_lol:[/QUOTE]
Proszę o więcej wiadomości na temat afery w Obornikach.Bardzo mnie to interesuje.

Link to comment
Share on other sites

A co z samochodami TOZowskimi w Poznaniu? Kto używa - bo przecież żadnych interwencji TOZ nie podejmuje,jakiej prywacie służą? Pani Stefania przecież już nie może prowadzić jest uzależniona od wielogodzinnych rozmów z wróżkami i nie tylko!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rafio']Proszę o więcej wiadomości na temat afery w Obornikach.Bardzo mnie to interesuje.[/QUOTE]
W obornikach wet byl pedalem a mial zatrudnionego zoofila, dodatkowo wet trudnil sie hyclostwem w gminach.Sprawa ujrzala swiatlo dzienne, wiele psow zostalo zamorowanych. Jak juz pisalam sprawa trafila do prokuratury a watek znikl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']W obornikach wet byl pedalem a mial zatrudnionego zoofila, dodatkowo wet trudnil sie hyclostwem w gminach.Sprawa ujrzala swiatlo dzienne, wiele psow zostalo zamorowanych. Jak juz pisalam sprawa trafila do prokuratury a watek znikl.[/QUOTE]
wiesz kto jest jeszcze zorientowany w tej makabrycznej sprawie i moze zalozyc nowy watek?
Czy sprawa toczy sie w sadzie,czy zostala umozona?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']W obornikach wet byl pedalem a mial zatrudnionego zoofila, dodatkowo wet trudnil sie hyclostwem w gminach.Sprawa ujrzala swiatlo dzienne, wiele psow zostalo zamorowanych. Jak juz pisalam sprawa trafila do prokuratury a watek znikl.[/QUOTE]
Oczywiście działał w czasach miłościwie nam panującej Prezesowej K.Cała wieloletnia kadencja sławetnej Prezes co skandal dla TOZ-u.Mam nadzieję,że w najbliższych wyborach nie weżmie udziału i zostanie wykluczona z TOZ-u,organizacji zakładanej przez Żeromskiego i Sienkiewicza.Jej "praca" wystarczająco skompromitowała organizację.
A co z tym "weterynarzem" się dzisiaj dzieje?

Link to comment
Share on other sites

Przypominam sobie jak kilka lat temu prosilismy Pania K.o skontrolowanie bardzo zlego schroniska gnieznieskiego ,gdyz tam psy sa i byly nie szczepione umieraly na parwo i nosowki ,psy byly zaglodzone,nie udzielana jest pomoc wet,szczeniaki umieraly nagminnie,nie prowadzi sie uczciwie rejestracji psow,pracownik tego schroniska byl karany za znecanie nad swoim psem ,inny sprzedawal na zamowienie np.owczarki niemieckie.No i coz p.K.Stwierdzila po kontroli ,ze jest wszystko okey,ze p.kierownik schroniska jest bardzo sympatyczny i ze przesyla jej kartki swiateczne co roku.
Ach!

Link to comment
Share on other sites

Co do innej nie zalatwionej sprawy, Pani .K dowiedziala sie od policji wrzesinskiej ,ze jest pan nazwiskiem O.,ktory hoduje psy do psich walk.Prosilismy ja o zaiteresowanie sie ta sprawa i kontrole u tego pana .Niestety nigdy tego pani K nie uczynila ,poniewaz mowila ,ze policja jak sie boi ,to ona tez tego nie uczyni.tak jak nigdy nie uczynila kontroli we hodowli psow we Wrzesni, na zasadzie powiazan mafijnych ,sa zamieszane 21 osob .
Organizacja co istenieje tylko na papierze i tylko jest do pobierania pieniazkow jest naprawde zbedna.Dziala na zasadzie parazytow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rafio']Oczywiście działał w czasach miłościwie nam panującej Prezesowej K.Cała wieloletnia kadencja sławetnej Prezes co skandal dla TOZ-u.Mam nadzieję,że w najbliższych wyborach nie weżmie udziału i zostanie wykluczona z TOZ-u,organizacji zakładanej przez Żeromskiego i Sienkiewicza.Jej "praca" wystarczająco skompromitowała organizację.
A co z tym "weterynarzem" się dzisiaj dzieje?[/QUOTE]
Oborniki o ktorych ja napisalam sa na dolnym Slasku, wiec nie o tych samych Obornikach piszemy. Sprawy zakladane w sadach ciagna sie po kilka lat, a te dwie dopiero co zostaly zlozone w tym roku. Wystaczy wejsc na strone www. Fundacja Aros, mozna sie posilkowac do woli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Co do innej nie zalatwionej sprawy, Pani .K dowiedziala sie od policji wrzesinskiej ,ze jest pan nazwiskiem O.,ktory hoduje psy do psich walk.Prosilismy ja o zaiteresowanie sie ta sprawa i kontrole u tego pana .Niestety nigdy tego pani K nie uczynila ,poniewaz mowila ,ze policja jak sie boi ,to ona tez tego nie uczyni.tak jak nigdy nie uczynila kontroli we hodowli psow we Wrzesni, na zasadzie powiazan mafijnych ,sa zamieszane 21 osob .
Organizacja co istenieje tylko na papierze i tylko jest do pobierania pieniazkow jest naprawde zbedna.Dziala na zasadzie parazytow.[/QUOTE]

Wszystkie przytaczane tu zdarzenia utwierdzają mnie w przekonaniu że Pani Stefani należy "podziękować".
Apeluje zatem do Zarządu Głównego TOZ aby pozbawić ją możliwości brania udziału w wyborach 2 lipca.Została skierowana sprawa do prokuratora (wiadomość z wątku).Dla przejrzystości TOZ lepiej aby ta Pani nie kandydowała.
Piszę to z nadzieją ze działacze TOZ czytają Dogomanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Przypominam sobie jak kilka lat temu prosilismy Pania K.o skontrolowanie bardzo zlego schroniska gnieznieskiego ,gdyz tam psy sa i byly nie szczepione umieraly na parwo i nosowki ,psy byly zaglodzone,nie udzielana jest pomoc wet,szczeniaki umieraly nagminnie,nie prowadzi sie uczciwie rejestracji psow,pracownik tego schroniska byl karany za znecanie nad swoim psem ,inny sprzedawal na zamowienie np.owczarki niemieckie.No i coz p.K.Stwierdzila po kontroli ,ze jest wszystko okey,ze p.kierownik schroniska jest bardzo sympatyczny i ze przesyla jej kartki swiateczne co roku.
Ach![/QUOTE]

No i następny kwiatek do kożucha Pani Stefani.
Apeluje do delegatów na zjazd 2 lipca.Wybierając nowe władze Okręgu miejcie na sercu jedynie dobro naszych czworonogów.
Pamiętajcie ,że dla schroniska Swarzędz też należy powołać nowego kierownika i pracowników.
Jedyne co winno wam przyświecać to dobro psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Wybory do poznańskiego TOZ już się odbyły. SK nie weszła w skład zarządu, choć nowy p. prezes jes w nią wpatrzony jak w obrazek...[/QUOTE]

A kto to ten nowy prezes?I czy widzi dobrze?I czy widzi to samo co inni?:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Wybory do poznańskiego TOZ już się odbyły. SK nie weszła w skład zarządu, choć nowy p. prezes jes w nią wpatrzony jak w obrazek...[/QUOTE]

Czym sobie zasłużył na wybór? Czy był aktywnym działaczem? Co zrobił do tego czasu dla czworonogów? Kto go zna?Kto zna jego dotychczasowe działania?
Jeżeli to szkoła Pani S.K to wszystko pozostanie bez zmian.
Gdyby tak miało być to szkoda wielka szkoda.
To znaczyłoby że ta organizacja jest nie reformowalna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Wybory do poznańskiego TOZ już się odbyły. SK nie weszła w skład zarządu, choć nowy p. prezes jes w nią wpatrzony jak w obrazek...[/QUOTE]

A czy wiesz kto wszedł w skład nowego zarządu oddział Toz? Szukałem na stronie internetowej informacji ale niestety nic nie udało mi się znaleźć. Znowu tajne?!

Czy Ci ludzie, podejrzewam że zaaprobowani przez P.K. mają wpływ na wybory do Okręgu Poznań? Jestem ciekawy jakie kwiatki jeszcze wyjdą, bo pewnie bez tego się nie obejdzie słysząc o taletach w dobieraniu ludzi przez byłą p. Prezes.

Link to comment
Share on other sites

jakie wybory w takim razie odbeda sie w ta sobote?

Czy ten nowy wybrany meski prezes to przypadkiem nie sprzata boksow?.przypominam sobie ,ze mezczyzn w poznanskim TOZ sa jak rodzynynki w ciescie.Inni mnie znani to juz posadki maja dobre.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaro']A czy wiesz kto wszedł w skład nowego zarządu oddział Toz? Szukałem na stronie internetowej informacji ale niestety nic nie udało mi się znaleźć. Znowu tajne?!

Czy Ci ludzie, podejrzewam że zaaprobowani przez P.K. mają wpływ na wybory do Okręgu Poznań? Jestem ciekawy jakie kwiatki jeszcze wyjdą, bo pewnie bez tego się nie obejdzie słysząc o taletach w dobieraniu ludzi przez byłą p. Prezes.[/QUOTE]

Pani Stefania mimo swoich "osiągnięć"nadal ma wiele do powiedzenia.Przecież za swoje wiekopomne zasługi pełni funkcje Członka Zarządu Głównego TOZ.
Pozbawiono ją jedynie stołka Wiceprezesa ZG TOZ.
I widzisz tu jakieś zmiany ? Bo ja nie. To tylko przypudrowanie wizerunku TOZ.
Nie spodziewam się niestety zmian na dobre po 2 lipca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']jakie wybory w takim razie odbeda sie w ta sobote?

Czy ten nowy wybrany meski prezes to przypadkiem nie sprzata boksow?.przypominam sobie ,ze mezczyzn w poznanskim TOZ sa jak rodzynynki w ciescie.Inni mnie znani to juz posadki maja dobre.[/QUOTE]

W sobotę wybory do Okręgu Poznań TOZ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...