Jump to content
Dogomania

Nadziana na druty za TM [*]


Recommended Posts

[quote name='barb']Państwo, o ktorych wspominalaś nie zdecydowali się na Viki ?[/QUOTE]

Na razie nic nie wspominają że chcieli by nowego psa, a p.Irena nie chce na nich naciskać - sami muszą być na to gotowi. Ale trzyma ciągle rękę na pulsie - jakby już zmienili zdanie to ma mnie alarmować:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Na razie nic nie wspominają że chcieli by nowego psa, a p.Irena nie chce na nich naciskać - sami muszą być na to gotowi. Ale trzyma ciągle rękę na pulsie - jakby już zmienili zdanie to ma mnie alarmować:)[/QUOTE]
:thumbs::thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']sunia2000 posłałam pw z oferrtą domu tymczasowego, dla raczej jakiegoś niedużego psiaka we Wrocku:p[/QUOTE]

Tak, dziekuje:) Już myśle nad tym którego można by tam umieścić:)

Dotarła wpłata od kocurek - dziękuje:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='BORYSboxer']Zaglądam do Vikuni z zaproszenia barb...żeby to zaglądanie miało jakiś sens poślę choć dychę,którą miałam dla Barta,a który właśnie znalazł dom oby i do Vikuni uśmiechnęło się szczęście...[/QUOTE]
Dziękuję bardzo, ze zajrzalaś. Ostatnio pusto u Viki więc mam nadzieję, ze przyniesiesz jej szczęście.
Jeśli Bart pojedzie w sobotę do domu to zmienię wyróznienie na Viki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Dziękuję bardzo, ze zajrzalaś. Ostatnio pusto u Viki więc mam nadzieję, ze przyniesiesz jej szczęście.
Jeśli Bart pojedzie w sobotę do domu to zmienię wyróznienie na Viki.[/QUOTE]
Koniecznie trzeba ogłaszać jak najwięcej bo tylko to może pomóc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORYSboxer']Koniecznie trzeba ogłaszać jak najwięcej bo tylko to może pomóc...[/QUOTE]
Cały czas odświeżam ogloszenia Viki na głównych portalach, Sunia2000 też. Udostępniamy też jej ogloszenie z olx na fb
[url]http://olx.pl/oferta/viki-szuka-spokojnego-domu-CID103-IDKznr.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Aa czy nie jest tak,że odświeżanie wcale nie powoduje,że ogłoszenie jest na pierwszej stronie tylko jest gdzie było czyli gdzieś dalej.Pamiętam,że jak coś wystawiałam na Olx to tak właśnie było...odświeżanie tylko spowodowało,że ogłoszenie nie wygasło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORYSboxer']Aa czy nie jest tak,że odświeżanie wcale nie powoduje,że ogłoszenie jest na pierwszej stronie tylko jest gdzie było czyli gdzieś dalej.Pamiętam,że jak coś wystawiałam na Olx to tak właśnie było...odświeżanie tylko spowodowało,że ogłoszenie nie wygasło.[/QUOTE]
To zależy na jakim portalu. Na niektórych trafia na pierwszą stronę, na innych nie. Tak w ogóle Viki byla długo i intensywnie ogłaszana. Jak Bart trafi do domu to zajmę się zrobieniem dla niej kilku nowych ogloszeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORYSboxer']Aa czy nie jest tak,że odświeżanie wcale nie powoduje,że ogłoszenie jest na pierwszej stronie tylko jest gdzie było czyli gdzieś dalej.Pamiętam,że jak coś wystawiałam na Olx to tak właśnie było...odświeżanie tylko spowodowało,że ogłoszenie nie wygasło.[/QUOTE]

[quote name='barb']To zależy na jakim portalu. Na niektórych trafia na pierwszą stronę, na innych nie. Tak w ogóle Viki byla długo i intensywnie ogłaszana. Jak Bart trafi do domu to zajmę się zrobieniem dla niej kilku nowych ogloszeń.[/QUOTE]
Jeśli na alegratka kliknie się na przedłuż, na olx wyedytuje, na przygarnij zwierzaka zmieni czas na jaki ważne jest ogloszenie to trafia ono na poczatek. Na tych trzech portalach Vikunia ma dziś odświeżone.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Jeśli na alegratka kliknie się na przedłuż, na olx wyedytuje, na przygarnij zwierzaka zmieni czas na jaki ważne jest ogloszenie to trafia ono na poczatek. Na tych trzech portalach Vikunia ma dziś odświeżone.[/QUOTE]
No to trzymam kciuki za jakiś odzew..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Bart pojechal do domu.:lol: Jeśli nie będzie do jutra reklamacji to spróbuję podmienić jego wyrożnienie na Viki :lol:[/QUOTE]
Podmienilam już dziś Barta na Viki. Na razie czeka na akceptację.

Link to comment
Share on other sites

Wyróżnienie do 22 czerwca - prezent ode mnie na dzień dziecka, Vikuniu ;)
[URL]http://olx.pl/oferta/viki-sympatyczna-suczka-szuka-domu-CID103-ID5SCa1.html[/URL]


Ciotku Suniu, tytul by trzeba zmienić -[B] Vikunia szuka domu już trzy lata[/B]....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Wyróżnienie do 22 czerwca - prezent ode mnie na dzień dziecka, Vikuniu ;)
[URL]http://olx.pl/oferta/viki-sympatyczna-suczka-szuka-domu-CID103-ID5SCa1.html[/URL]


Ciotku Suniu, tytul by trzeba zmienić -[B] Vikunia szuka domu już trzy lata[/B]....[/QUOTE]

Dziękuje w imieniu Viki za prezent na dzień Dziecka:loveu:Chociaż Viki to już raczej Dzień Babci powinna obchodzić:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORYSboxer']Zaglądam do Vikuni z zaproszenia barb...żeby to zaglądanie miało jakiś sens poślę choć dychę,którą miałam dla Barta,a który właśnie znalazł dom oby i do Vikuni uśmiechnęło się szczęście...[/QUOTE]

Witamy na wątku Vikuni:multi: Rzadko ktoś nowy tu zagląda:( Nowa głowa-nowe pomysły:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Dziękuje w imieniu Viki za prezent na dzień Dziecka:loveu:Chociaż Viki to już raczej Dzień Babci powinna obchodzić:)[/QUOTE]
Hehe to tak jak ja ;)

[quote name='sunia2000']Witamy na wątku Vikuni:multi: Rzadko ktoś nowy tu zagląda:( Nowa głowa-nowe pomysły:)[/QUOTE]
Obecność BORYSbokser na wątku podobno przynosi szczęście.;)

A co tam u Viki ? Są jakieś nowe wieści ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORYSboxer']Barb mnie tu przygoniła, z pomysłami to raczej ciężko, ale nr konta poproszę to choć skromną dychę podeślę.[/QUOTE]

Dziękuje:loveu: Juz posyłam dane:)
A przy okazji podziękuje barb i Mruczkę za stałe deklaracje czerwcowe:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...