Jump to content
Dogomania

Nadziana na druty za TM [*]


Recommended Posts

[quote name='barb']Wyróżnienie do 22 czerwca - prezent ode mnie na dzień dziecka, Vikuniu ;)
[URL]http://olx.pl/oferta/viki-sympatyczna-suczka-szuka-domu-CID103-ID5SCa1.html[/URL]


Ciotku Suniu, tytul by trzeba zmienić -[B] Vikunia szuka domu już trzy lata[/B]....[/QUOTE]
Od niedzieli jest tylko 20 wejść... Może zmienić lokalizację ? Na przykład na Opole ?

Link to comment
Share on other sites

Myślałam nad zmianą tekstą:) Swego czasu pisałam ogłoszenia w formie 1, typu:" Cześć jestem Viki......" może tak spróbować?Tylko nie wiem czy na wesoło czy na smutno??Obecnie nie wiem co na ludzi działa:(
Szkoda że ta cholera zwiewa przed aparatem.Żeby stała w miejscu trzeba ją zagonić gdzieś w róg albo trzymac na smyczy ale wtedy to ma minę skazańca i cierpiętnicy:-(
Można spróbować na Opole lub na wielkopolskę - cioteczka sharka może by wizytę pa zrobiła w razie "w":)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Od niedzieli jest tylko 20 wejść... Może zmienić lokalizację ? Na przykład na Opole ?[/QUOTE]

[quote name='sunia2000']Myślałam nad zmianą tekstą:) Swego czasu pisałam ogłoszenia w formie 1, typu:" Cześć jestem Viki......" może tak spróbować?Tylko nie wiem czy na wesoło czy na smutno??Obecnie nie wiem co na ludzi działa:(
Szkoda że ta cholera zwiewa przed aparatem.Żeby stała w miejscu trzeba ją zagonić gdzieś w róg albo trzymac na smyczy ale wtedy to ma minę skazańca i cierpiętnicy:-(
Można spróbować na Opole lub na wielkopolskę - cioteczka sharka może by wizytę pa zrobiła w razie "w":)[/QUOTE]
Lokalizacja zmieniona na Opole. Zobaczymy jak bedzie z wejściami.

Co do tekstu w ogloszeniach, to na wątku Soni ktoraś Cioteczka daje wskazówki :
jak najkrócej i z maksymalnym podkreśleniem zalet psa. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Od niedzieli jest tylko 20 wejść... Może zmienić lokalizację ? Na przykład na Opole ?[/QUOTE]

[quote name='barb']Lokalizacja zmieniona na Opole. Zobaczymy jak bedzie z wejściami.

Co do tekstu w ogloszeniach, to na wątku Soni ktoraś Cioteczka daje wskazówki :
jak najkrócej i z maksymalnym podkreśleniem zalet psa. :lol:[/QUOTE]
W Opolu też szału nie ma :shake:

Zrobiłam jej nowego Moruska
[url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/231400/Sympatyczna-Viki-szuka-domu/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Cięzki koniec tygodnia w pracy ale już nadrabiam zaległości u Viki
barb gdzie jest ten wątek Soni naktóry są rady dot ogłoszania psa?
Może spróbować na Warszawe?wprawdzie dobrze by było mieć ją gdzieś blisko ale zawsze da się znaleźć kogoś kto by kontrolował dom, dowieźć dowiozę i na koniec polski:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Cięzki koniec tygodnia w pracy ale już nadrabiam zaległości u Viki
barb gdzie jest ten wątek Soni naktóry są rady dot ogłoszania psa?
Może spróbować na Warszawe?wprawdzie dobrze by było mieć ją gdzieś blisko ale zawsze da się znaleźć kogoś kto by kontrolował dom, dowieźć dowiozę i na koniec polski:)[/QUOTE]
Wątek jest tutaj - niestety nie udalo mi się znaleźć wlaściwego postu.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246015-Sonia-ktora-2-lata-czeka-na-dom-juz-w-hoteliku-Bez-deklaracji-Potrzebne-wsparcie/page33[/URL]
Był napisany w ciągu ostatnich dni - nie dalej jak tydzień temu. Ostatnio ruch się zrobil u Soni i zgubil mi sie wśrod innych postów.
Był krociutki a autorka opierala sie na poradach z gazety o psach. Sens sprowadzal się do tego, ze tekst powinien być krotki i eksponować zalety psa.

Więc skupmy sie na zaletach Viki pamiętając, ze co dla jednego jest wadą dla drugiego może być zaletą. ;)
Wiem, że Viki była ogłaszana z rożnymi tekstami ale trzeba nadal próbować.


Wświetleń ogłoszenia jest 47 : z tego 25 przypada na Wrocław, 22 na Opole. To bardzo mało jak na wyróznione ogłoszenie.
Zmienię lokalizację po weekendzie. Suniu pamietasz, w których postach są ladne zdjęcia Viki ?

Tekst jest aktualnie taki, nie pisalam nic o smutnej przeszlości. Licze na podpowiedzi co zmienić żeby było krotko z pokazaniem zalet.
"Wiki to suczka średniej wielkości (waga okolo 30 kilogramów, wysokość 60 cm), odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Przypomina miniaturke rotweilera. Ma około 8 lat ale zdrowa, energiczna, dobrze przypilnuje domu i otoczenia - po ogrodzie śmiga jak młodka. Nie wpuści obcych. Najlepszy bylby dla niej dom bez zwierząt i małych dzieci.
Viki przebywa w domu tymczasowym koło Wroclawia.
W miarę możliwości POMOŻEMY W TRANSPORCIE DO INNEGO MIASTA.
Viki nie zostanie wydana na lańcuch."

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Wątek jest tutaj - niestety nie udalo mi się znaleźć wlaściwego postu.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246015-Sonia-ktora-2-lata-czeka-na-dom-juz-w-hoteliku-Bez-deklaracji-Potrzebne-wsparcie/page33[/URL]
Był napisany w ciągu ostatnich dni - nie dalej jak tydzień temu. Ostatnio ruch się zrobil u Soni i zgubil mi sie wśrod innych postów.
Był krociutki a autorka opierala sie na poradach z gazety o psach. Sens sprowadzal się do tego, ze tekst powinien być krotki i eksponować zalety psa.

Więc skupmy sie na zaletach Viki pamiętając, ze co dla jednego jest wadą dla drugiego może być zaletą. ;)
Wiem, że Viki była ogłaszana z rożnymi tekstami ale trzeba nadal próbować.


Wświetleń ogłoszenia jest 47 : z tego 25 przypada na Wrocław, 22 na Opole. To bardzo mało jak na wyróznione ogłoszenie.
Zmienię lokalizację po weekendzie. Suniu pamietasz, w których postach są ladne zdjęcia Viki ?

Tekst jest aktualnie taki, nie pisalam nic o smutnej przeszlości. Licze na podpowiedzi co zmienić żeby było krotko z pokazaniem zalet.
"Wiki to suczka średniej wielkości (waga okolo 30 kilogramów, wysokość 60 cm), odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Przypomina miniaturke rotweilera. Ma około 8 lat ale zdrowa, energiczna, dobrze przypilnuje domu i otoczenia - po ogrodzie śmiga jak młodka. Nie wpuści obcych. Najlepszy bylby dla niej dom bez zwierząt i małych dzieci.
Viki przebywa w domu tymczasowym koło Wroclawia.
W miarę możliwości POMOŻEMY W TRANSPORCIE DO INNEGO MIASTA.
Viki nie zostanie wydana na lańcuch."[/QUOTE]

Viki zarówno u kasi, jak i teraz u p.ireny zawsze wybiera sobie1 dużego samca za kumpla,może dodać ze może mieszkać z jakimś spokojnym samcem, dużym koniecznie- małe ją nie kręcą:) Zaraz przejrze cały wątek i dysk i zrobie wkoncu porządek ze zdj, wrzuce wszystkie do jednego albumu i podam link co by było łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

Wrzuciłam tu wszystko co mam na dysku, zdj ze schroniska, z czasów jak była u kasi i obecne u p.ireny:
[url]https://drive.google.com/folderview?id=0B4x3bIWfmWY3NjFiOHlPODB5MGc&usp=sharing[/url]

Proszę dać znać czy wszystko się otwiera, powinno ok 90zdj. Kiepska jestem w działaniach na wirtualnym dysku wiec nie wiem czy wszystko dobrze zrobiłam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Wrzuciłam tu wszystko co mam na dysku, zdj ze schroniska, z czasów jak była u kasi i obecne u p.ireny:
[URL]https://drive.google.com/folderview?id=0B4x3bIWfmWY3NjFiOHlPODB5MGc&usp=sharing[/URL]

Proszę dać znać czy wszystko się otwiera, powinno ok 90zdj. Kiepska jestem w działaniach na wirtualnym dysku wiec nie wiem czy wszystko dobrze zrobiłam:)[/QUOTE]
Viki ma calkiem ładne zdjecia.:lol: Dodam do ogloszeń. :lol: Dałaś może ten link do pierwszego postu ?
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/oDP-1fiYbjGm_VRzCaj7WdcXmluHXN4WxcsaFI7QCZrk8Zvytx8J8DhqN2YlHsUpptPo7A=s190[/IMG][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/aUxDKrvg44v9u5NffbtJkdmEX7aLemIAe-FGaB62cBPSY-27y_GXYK6v1Z1dp8ixp7BQGQ=s190[/IMG]
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/oDP-1fiYbjGm_VRzCaj7WdcXmluHXN4WxcsaFI7QCZrk8Zvytx8J8DhqN2YlHsUpptPo7A=s190[/IMG]

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORYSboxer']Zaglądam do Viki...jest jakiś odzew z ogłoszeń??[/QUOTE]

[quote name='BORYSboxer']Ech...szkoda,a może trzeba jej wyróżnić tablice chociaż...[/QUOTE]
Wyróznione do 22.06 olx (dawna tablica) :lol:
Lokalizację zmianiłam z Opola z powrotem na Wrocław.
[URL]http://olx.pl/oferta/viki-sympatyczna-suczka-szuka-domu-CID103-ID5SCa1.html[/URL]

Może ktoś ma pomysł na fajny tytuł i tekst ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORYSboxer']Ech...szkoda,a może trzeba jej wyróżnić tablice chociaż...[/QUOTE]

Moje wyróżnienie skończyło się 11.06, też na tablicy.
A może"Viki - mało wymagający pies...coś tam" bo tak na prawde to ona potrzebuje tylko budy, jedzenia i jednego człeka do kochania:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Moje wyróżnienie skończyło się 11.06, też na tablicy.
A może"Viki - mało wymagający pies...coś tam" bo tak na prawde to ona potrzebuje tylko [U]budy[/U], jedzenia i jednego człeka do kochania:)[/QUOTE]
A to ona nie do domku??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORYSboxer']A to ona nie do domku??[/QUOTE]

Viki dom omija szerokim łukiem - może dlatego że jest tam suka z którą wiecznie się nienawidzą, chociaż viki należy do tych co nie uciekają ale atakują:) Nawet w mrozy jak opiekunka ją chciala wziąć do domu to jedynie miejsce gdzie udało się zaciągnąć Viki to była ganek.Nieraz z zaciekawieniem zajrzy przez okno do kuchni, ale do niej nie wejdzie mimo że obok są drzwi. Widać że była całe życie psem wolnym, na smyczy też nie lubi chodzić, do szczotkowania dopiero po jakiś 2 latach się przyzwyczaiła ale znosi to z udręką w oczach. Jej żywioł to bieganie po ogrodzie z Elisiem (samiec ONka), obszczekiwanie obcych chodzących koło płotu i sledzenie opiekunki:) Raz pani Irena poszła do sąsiadki obok, po kilku minutach patrzy a za płotem Viki ją obserwuje i merda ogonem - cholera znalazła dziure w płocie i bokiem, brzegiem rzeki poszła do sąsiadki pilnować pańci:) Wystarczy jej ciepła buda i dobrych ludzi ktorzy tą budę dobrze ocieplą, nie zamkną jej w kojcu ani na łańcuchu i będę jejpoświęcać trochę czasu. A jak by miała jakiegoś fajnego muskularnego samca u boku to byłby już dla niej raj:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Viki dom omija szerokim łukiem - może dlatego że jest tam suka z którą wiecznie się nienawidzą, chociaż viki należy do tych co nie uciekają ale atakują:) Nawet w mrozy jak opiekunka ją chciala wziąć do domu to jedynie miejsce gdzie udało się zaciągnąć Viki to była ganek.Nieraz z zaciekawieniem zajrzy przez okno do kuchni, ale do niej nie wejdzie mimo że obok są drzwi. Widać że była całe życie psem wolnym, na smyczy też nie lubi chodzić, do szczotkowania dopiero po jakiś 2 latach się przyzwyczaiła ale znosi to z udręką w oczach. Jej żywioł to bieganie po ogrodzie z Elisiem (samiec ONka), obszczekiwanie obcych chodzących koło płotu i sledzenie opiekunki:) Raz pani Irena poszła do sąsiadki obok, po kilku minutach patrzy a za płotem Viki ją obserwuje i merda ogonem - cholera znalazła dziure w płocie i bokiem, brzegiem rzeki poszła do sąsiadki pilnować pańci:) Wystarczy jej ciepła buda i dobrych ludzi ktorzy tą budę dobrze ocieplą, nie zamkną jej w kojcu ani na łańcuchu i będę jejpoświęcać trochę czasu. A jak by miała jakiegoś fajnego muskularnego samca u boku to byłby już dla niej raj:)[/QUOTE]
Aaa rozumiem...teoretycznie powinno być łatwiej,ale jak widać wcale nie jest znalezć taki dom.

Link to comment
Share on other sites

To taki paradoks, bo dużo ludzi szuka takich psów, które do domu wchodzić nie będą, tylko będą po ogrodzie biegały wolno, a dogomaniacy takich domów nie szukają ;) bo jak do domu brak wstępu? A tu pies, który preferuje omijanie domu szerokim łukiem i nic :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...