Jump to content
Dogomania

Nadziana na druty za TM [*]


Recommended Posts

[quote name='habits']A co zainteresowany powinien zrobic?[/QUOTE]
myślę, że przede wszystkim zawiadomić schronisko o chęci zaadoptowania suni i wyjaśnić co i jak - panie w biurze wtedy podpowiedzą jak to załatwić. Dodzwonić się do schronu jest bardzo trudno, ale niektórym szczęśliwcom się udaje

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim trzeba chyba zadzwonic do schorniska i porozmawiac, jak/czy/itp to możliwe, kto zajmie się na miejscu organizowaniem wszystkiego itd. bo jednak jest trochę tego do zrobienia...:
[url]http://www.wielun**********/psie-sprawy,14/wywoz-psa-do-irlandii-albo-anglii,270.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Możliwe na pewno jest, sprawy od weterynaryjne może załatwić lekarz schroniskowy(tak mi przynajmniej powiedział). Nie wiem tylko czy z samym schroniskiem nie będzie problemu, czy nie będą coś kręcić.
Może będzie jutro ktoś w schronie żeby się zapytać?

Link to comment
Share on other sites

sunia2000 dzięki własnie potrzebuje kogoś kto by mnie reprezentował bo jak bym mógł sobie sam to załatwić to ja bym już dawno to zrobił jestem w Anglii chce pomóc Viki zadeklarowałem się z hotelikiem i zapłacę za sprawy prawne co do leczenia i takich innych .... oraz postaram się zorganizować transport .... czy to nie wystarczająco ?? bo zadzwonić do schroniska każdy może i powiedzieć że chce psa ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='habits']sunia2000 dzięki własnie potrzebuje kogoś kto by mnie reprezentował bo jak bym mógł sobie sam to załatwić to ja bym już dawno to zrobił jestem w Anglii chce pomóc Viki zadeklarowałem się z hotelikiem i zapłacę za sprawy prawne co do leczenia i takich innych .... oraz postaram się zorganizować transport .... czy to nie wystarczająco ?? bo zadzwonić do schroniska każdy może i powiedzieć że chce psa ....[/QUOTE]

Szkoda, że ciut wcześniej sprawa nie 'wyszła'... wiem, że krakowianka.fr będzie przewozić Lenę do UK, na przełomie lipiec/sierpień.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda:( Habits też będzie w lipcu w polsce i móglby już zabrać Vikuś,ale niestety nie da się ominąć kwarantanny-p......na Anglia, wymyśliła sobie przepisy:angryy:

Póki co trzeba wziąć się sprawy formalne i jak najszybciej wysłać suczke do hoteliku. Niech sobie czeka na Pana w ciepłym domku, a o reszte się nie martwi:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...