Jump to content
Dogomania

Nadziana na druty za TM [*]


Recommended Posts

Odświeżylam ogloszenie Wiki na tablicy - powinna być znowu na początku, ma tam 83 wejścia i 1 raz odsłonięty telefon.
Na allegratka tylko 36 wejść.
Jaroslawiak też odnowilam - tam jest ponad 500 wejść - bo Wikunia figuruje na tym portalu dlugo, zmieniałam jej tylko tekst i fotki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']To w takim razie jeszcze raz dziękuje Magdzie H, a także barb za wpłate deklarowanych sum:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
oraz cioteczce Zosi za dodatkowe pieniądze z nadwyżki Misia:multi::multi::multi::multi:[/QUOTE]

Opuściłas ostatni dzień bazarku dla Wiki - ale się działo ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Poproszę o potwierdzenie otrzymania pieniążków na wątku Misia :)[/QUOTE]

Mozna prosić o link do wątku ?

Wyrózniłam ogloszenie Wiki na Allegratka - wprawdzie tylko o 1 punkt na tydzień, ale może prędzej ktos ją wypatrzy... :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb'][B]Mozna prosić o link do wątku[/B] ?

Wyrózniłam ogloszenie Wiki na Allegratka - wprawdzie tylko o 1 punkt na tydzień, ale może prędzej ktos ją wypatrzy... :lol:[/QUOTE]

Proszę bardzo:[url]http://www.dogomania.pl/threads/220471-Deprecha-posz%C5%82a-precz-Misio-rozpocz%C4%85%C5%82-nowe-%C5%BCycie-leczymy-ch%C5%82opczyka[/url]!
Pieniążki już potwierdziłam i zaznaczyłam w Vikuni rozliczeniu.
Barb dziękuje bardzo:) Ogłaszam Viki od roku i miałam tylko 1 telefon-nie wiem co robimy nie tak, że Ci ludzie nie dzwonią. Przecież z Viki nie jest tak źle, są gorsze psy, mniej adopcyjne i jakoś znajdują domy a nią zerowe zainteresowanie:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Proszę bardzo:[url]http://www.dogomania.pl/threads/220471-Deprecha-posz%C5%82a-precz-Misio-rozpocz%C4%85%C5%82-nowe-%C5%BCycie-leczymy-ch%C5%82opczyka[/url]!
[/QUOTE]
Mam nadzieję, że to nie jest smutny wątek ?

[QUOTE]Barb dziękuje bardzo:) Ogłaszam Viki od roku i miałam tylko 1 telefon-nie wiem co robimy nie tak, że Ci ludzie nie dzwonią. Przecież z Viki nie jest tak źle, są gorsze psy, mniej adopcyjne i jakoś znajdują domy a nią zerowe zainteresowanie:([/QUOTE]

Wszędzie niestety jest teraz słabe zainteresowanie adopcjami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb'][B]Mam nadzieję, że to nie jest smutny wątek ?[/B]



Wszędzie niestety jest teraz słabe zainteresowanie adopcjami.[/QUOTE]

W sumie to nie:) Było kiepsko ale Misio znalazł swojego pana, na razie tymczasowego ale wszyscy mamy cichą nadzieję że stałego:)
Polecam lekturę-Misio na prawde bardzo fajne psisko, jeden z moich ulubieńców staruszków:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']W sumie to nie:) Było kiepsko ale Misio znalazł swojego pana, na razie tymczasowego ale wszyscy mamy cichą nadzieję że stałego:)
Polecam lekturę-Misio na prawde bardzo fajne psisko, jeden z moich ulubieńców staruszków:)[/QUOTE]

To poczytam kiedyś :lol:

A zaglądałaś jak pięknie udal sie bazarek Sharki dla Wiki ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...