Jump to content
Dogomania

Nadziana na druty za TM [*]


Recommended Posts

Witamy, witamy Luka i do lektury zapraszamy:)
W 1 poście zrobiłam porządki z finansami Viki-znowu cholera na minusie:( ale do tego już zdążyłam się przyzwyczaić:)
Dziewczyny doradźcie mi, bo ja ostatnio rzadko mam telefony więc już się nie orientuje który portal najbardziej chodliwy:) Na jakiej stronie wyróżnić Vikunie?Myślałam o gumtree dolnośląskim, albo tablicy ewentualnie Morusku, bo z tego ostatniego to jakoś zawsze miałam najwięcej telefonów:)
Jestem również otwarta na inne propozycję:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Witamy, witamy Luka i do lektury zapraszamy:)
W 1 poście zrobiłam porządki z finansami Viki-znowu cholera na minusie:( ale do tego już zdążyłam się przyzwyczaić:)
Dziewczyny doradźcie mi, bo ja ostatnio rzadko mam telefony więc już się nie orientuje który portal najbardziej chodliwy:) Na jakiej stronie wyróżnić Vikunie?Myślałam o gumtree dolnośląskim, albo tablicy ewentualnie Morusku, bo z tego ostatniego to jakoś zawsze miałam najwięcej telefonów:)
Jestem również otwarta na inne propozycję:)[/QUOTE]

Tablica lub gumtree - według mnie. Na temat Moruska nie umiem nic powiedzieć.

Wyróznialam Viki na Allegratka i na Jaroslawiaku ale niestety efektow nie było.:shake:

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']
W 1 poście zrobiłam porządki z finansami Viki-znowu cholera na minusie:( ale do tego już zdążyłam się przyzwyczaić:)
[/QUOTE]

Suniu, nie wymieniłaś deklaracji stałych a ujęłaś je chyba w ogólnym rozliczeniu.
Możesz napisać ile ich jest i od ilu osób aktualnie - na styczeń ?
Zajrzalam na wątek Lisia i tam jest to fajnie zrobione, w ktorymś z pierwszych postów.
Według moich obliczeń Viki brakuje 205 zl miesięcznych deklaracji ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']kolejny raz allegro usunęło ogłoszenie Viki (zresztą pozostałe moje ogłoszenia też)
już nie będę zatem odnawiać[/QUOTE]

Widzialam niestety.:shake: Przytulisku w Boguchwale tez usunęli wszystkie.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Suniu, nie wymieniłaś deklaracji stałych a ujęłaś je chyba w ogólnym rozliczeniu.
Możesz napisać ile ich jest i od ilu osób aktualnie - na styczeń ?
Zajrzalam na wątek Lisia i tam jest to fajnie zrobione, w ktorymś z pierwszych postów.
Według moich obliczeń Viki brakuje 205 zl miesięcznych deklaracji ?[/QUOTE]

Przez nieuwagę nie dopisałam stałych w ogólnym rozliczeniu:) I Vikuni rzeczywiście brakuje 205 zł stałych:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Przez nieuwagę nie dopisałam stałych w ogólnym rozliczeniu:) I Vikuni rzeczywiście brakuje 205 zł stałych:([/QUOTE]

Dzielnie sobie radzisz robiąc bazarki :) a ja staram się 20 zł/miesiąc rezerwować na Viki, to w takim razie zgłoszam te 20 zł jako deklarację stałą od lutego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']Dzielnie sobie radzisz robiąc bazarki :) a ja staram się 20 zł/miesiąc rezerwować na Viki, to w takim razie zgłoszam te 20 zł jako deklarację stałą od lutego :)[/QUOTE]

A ja w tym miesiacu zrobię zakupy na Vikuniowym bazarku ;) a od lutego też sie przymierzę do jakiejś deklaracji - chociaż takiej malutkiej. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']A ja na kolejny bazarek dla Vikuni:)[url]http://www.dogomania.pl/threads/221524-NUXE-GALENIC-DUCRAY-I-TRIXIE-dla-Viki-do-godz-20.00-30.01.-12?p=18461777#post18461777[/url][/QUOTE]

Kosmetyczny... Uwielbiam !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...