Jump to content
Dogomania

Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!


Neris

Recommended Posts

Leżymy i kwiczymy. Nie mamy potwierdzenia od nikogo z Wrocławia, że mógłby je przetrzymać. Napisałam kilka PM, Gosiaczek też. I nic na razie. Chodzi o to, że mamy na jutro transport do Wrocławia, ale Gosiaczek nie dała rady wziąć wolnego, więc ktoś musiałby małą przejąć i przetrzymać do piątku albo soboty rano. Ale nikt na moje pm nie odpisał...:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurczę, to był pies wetki, pytałam ją w czwartek i mówiła że umowa będzie... pewnie zapomniała. Trzeba będzie przesłać pocztą.

sms od Gosiaczek - "właśnie jedziemy do domu. Jaka ona grzeczna i przytulaśna".

Gosiaczek żeby wziąć małą musiała wyjechać z domu o 9 rano, bo środków komunikacji za wiele nie ma, i w tej chwili powinna właśnie wchodzić do domu. Jestem dobrej mysli. Takie zaangażowanie...

Link to comment
Share on other sites

Dostałam sms-a, że mała rozrabia i próbuje rządzić rezydentką. Martwię się trochę, ale ona tutaj była super grzeczna, dogadywała się z innymi psami, więc mam nadzieję że szybko się przystosuje... w razie czego będziemy radzić.

Link to comment
Share on other sites

oj malutka badz grzeczna! moja sunia tez wchodzi troszke moim psiakom na głowe. starszy zbytnio sobie na to nie pozwala natomiast młodszemu to nie przeszkadza, szaleja razem ciagle i nie ma zadnych sprzeczek. mała ma charakterek:evil_lol: Najgorzej jest z kicia z ktora nie potrafi sie dogadac, kicia strasznie boi sie psow i na sam ich widok ucieka no a mała oczywiscie za nia, gdy nie ucieka wszystko jest w porzadku mała jej nic nie robi. Wiec pewnie to potrfa zanim sie zaprzyjaźnia.

Link to comment
Share on other sites

oj Boże kochany ale jestem zmęczona ale warto było mała jest słodkaśna ale usilnie próbuje zaczepic Karolke a ona potrzebuje czasu zeby sie do niej przekonac(rok przekonywala sie do sin morskich) kiedy mala jej nie zaczepia to jest dobrze a w sobote wieczorem byla zmeczona ale chciala sie z Karolka przywitac a ta sie boi nie wiem czego przeciez jest starsza i troche wieksza od malej :shake: ale mam nadzieje ze bedzie dobrze musi byc mala juz zaczela zaczepiac psa mojej siostry tez kundla tylko ze samca . Dzis w nocy sie nie wyspalam bo zamiesznie zrobily w nocy najpierw spalam z Karolina bo mala zasnela na fotelu i nie chcialam jej budzic a w nocy slysze jakies szczekanuie a to mala probuje sie do mnie dostac na lozko i moja mama musiala wziac Karolke do siebie bo mala zasnela u mnie i spala do rana a jak wychodzilam to juz wariowala :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Gosiaczku napisz co tam u psinki słychac!!! a ja miałam takie śliczne zdjęcia mojego maleństwa i juz ich nie mam bo miałam formatowany dysk.A Sabcia przytyła waży 4kg a chyba raczej urosła ale jakos tego nie widze, ciekawe jaki wielkoludek z niej urośnie:evil_lol: Na zdjęciach Rudaska wydaje sie duzo wieksza od niej.

Link to comment
Share on other sites

Sabcia tez broi na potęge no ale urwiski sa takie kochane:evil_lol: No Twoja jest wieksza co widac na zdjeciach. Moja wazy okolo 4kg (moja waga taka malo dokładna) A Twoja???? jak ''Rudaska"" ma na imię??? Ciekawe co za potforki z nich wyrosną:evil_lol: maja juz kolo 3 miesięcych duze pannice:cool3: hehe. Moja pannica uwielbie biegac po podwórku mogłaby tak cały dzień, co chwileczke wymusze zeby z nia wyjść:lol: Wszyscy ludzie którzy ją widzą odrazu mówia: '' Jaki śliczny jamniczek'' , tez myślę ze w rodzinie jakiegoś jamniczka mają. Masz możliwośc wstawienie jej zdjęć na Dogo???? Pozdrwiamy

Link to comment
Share on other sites

mala ma na imię Psotka ( decyzja moich rodziców) . Narazie nie mam jak wstawić zdjęć ale kombinuje kto mógłby to zrobić. Na moja ludzie nie reagują jakna jamnika , moze dlatego ze mala jest ruda . Najwazniejsze ze moje psy zaczynaja sie juz zaprzyjazniac wczoraj nawet razem sie bawily .:multi: . A sabcia tez chce jesc wszystko co lezy na jej drodze?

Link to comment
Share on other sites

Tak Sabcia zjada wszystko co spotyka na swej drodze, w ogóle jest strasznym żarłokiem, ciągle by jadła, juz wet powiedzial nam ze jest ciut za gruba. No Właśnie Psocia ma mało jamniczkowy kolorek dlatego ludzie w niej jamniczka nie widza, jestem strasznie ciekawa co z nich wyrośnie.
Postaraj sie wstawic jakies focie strasznie bym chciala zobaczyc ja suncia wyglada w calej okazałośc. Ja tez wstawie jak szwagier z aparatem przyjedzie. W ogóle Sabcia ma taki jamniczkowy charakterek zadziorna i uparta. Psocia tez taka jest???? Psocia nauczyła sie juz chodzic na smyczy??? Moja długo przezwyczajała sie do obróżki, skomlała, ocierała sie o wszystko a potem obrazała sie i szła spac, (to był sposób na jej poskromienie- nałożenie obróżki:evil_lol: ) no ale teraz juz jej nie przeszkadza, a chodzenia na smyczy tez całkiem ładnie jej juz wychodzi.
Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

dość szybko nauczyła sie chodzić na smyczy a mam pytanie czy zauważyłaś zeby Sabcia bała sie osób pod wpływem alkoholu Psota boi się ich strasznie piszczy wtedy okropnie i próbuje uciekać
ostatnio miałam taka sytuację poszłam z moją mamą wieczorem do sklepu i do obrony wzięłyśmy sobie Psotke bo Karolka to taka niepozorna jest. Idziemy a kołosklepu monopolowego , obok którego przechodziłyśmy stało kilku takich Panów pod wpływem i mała jak ich zobaczyła zaczęła głośno piszczeć, i chciała uciekać dopiero jak wzięłam ją na ręce to się uspokoiła ale cała się trzęsła teraz to unikam tej drogi ale to centrum miasta i nie da rady tamtedy nie chodzić zauważyłaś może żeby Sabcia też się bała jak możesz to odpisz mi na gg tak będzie szybciej i od razu popisałybysmy o ich zachowaniach a Sabcia nauczyła się już załatwiać na dworze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...