Jump to content
Dogomania

Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!


Neris

Recommended Posts

Chyba nikt juz tutaj do nas nie zagląda, no ale jakby jakaś cioteczka, sobie o nas przypomniała:razz: , to u pannic wszystko w porządku. Okazało się ze, jak to na siostry przystało, obydwie uwielbiaja gryść inne psiaki po tyłeczkach:evil_lol: no i oczywiscie jesc i w ogóle maja wiele ze soba wspólnego.
Sabka właśnie zjadłą kolacyjke i sobie śpi. Nudzi jej sie strasznie gdy musi zostac sama, no ale próbuje sobie jakos urozmaicic czas hehe pomysłowa psina ''przesadza'' sobie kwiatki, poobgryza conieco no i tak jakos jej czas leci, w ogóle koffana jest:loveu:
O własnie sobie wstała i poszła pozaczepiac kicie.
Pozdrawiamy wszystkie cioteczki

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mala to malutka terrorystka ktora chce zawladnac calym swiatem
ale jest koffaniusna przez wszystkich kochana i czasami niebezpieczna ( rzuca wszystkim co ma pod reka np. kreglem ) oj niebezpiecznie w domu sie robi
ale i tak jest kochana nawet pomimo tego ze zjadla mi juz prawie cale lozko ale to takie slodziutkie zwierzatko

Link to comment
Share on other sites

tak ona za tyłek szczypie inne psiaki:cool3: Teraz to juz tygryska troszke przerosła:lol: Tygrysek miał ostatnio oczko szyte bo mu wygryzła, co widac na fotce:lol:
mozna gdzies tu na dogo nauczyc sie wstawiania zdjec?? jedna instrukcje znalazłam ale jakas taka mało konkretna jak dla mnie:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANKA_89']prześliczna bestyjka:loveu:
tak beztrosko śpi, a mogła zginąć w lesie....[/quote]

Jak zobaczyłam jej fotke to dreszcz mnie przeszedł i pomyślałam że muszę ją mieć! Odległośc troszkę mnie przeraziła no ale wszystko sie super ułożylo, no i jesteśmy razem:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...