Jump to content
Dogomania

Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!


Neris

Recommended Posts

Malenka jest przecudana, przesłodka, przekochana itd :lol:
Mała szalona pchełka, moje psiaki swietnie ja zaakceptowaly, szaleje ciegle z nimi, a one pozwalaja jej na wszystko. Teraz sobie słodko spi:loveu: bo przedchwilką skonczyla szalec. Wszystkich w domu owineła sobie wokół paluszka:cool3: hehe maly urwisek:loveu:
a jakies wiesci od Rudaski są????
czy widac moj post dwa posty wyzej???bo mialam problemy z jego wyslaniem. Maleńka rozsyla słodkie całuski:loveu: Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

widze ze siostrzyczki moze zamieszkaja w tym samym wojewodztwie:cool3: hehe
Malenka miala dzisiaj szczepienie i oczywiscie pieknie sie spisala:lol: wet powiedzial zeby troszke mniej jej dawac jedzonka bo troszke za tłuściutka jest. JAk bede miala troszke wiecej czasu i naucze sie wstawiac fotki, to wstawie kilka mojej ślicznotki

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówiąc nie wiem, czy miała czy nie, ale dzisiaj się strasznie ucieszyła jak jej powiedziałam o ewentualnym domku. A wiem że ktoś jedzie w sobotę rano do Knurowa i Rybnika, to już kawałek drogi mamy załatwiony... O ile oczywiście Rodzice Gosiaczka będą za.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...