Jump to content
Dogomania

Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!


Neris

Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Neris']Nie chcę zapeszać, ale w czarnulce się zakochała jedna osoba... Oj, kroi się domek, kroi...

Teraz intenswnie szukamy domu dla rudzielca! No przecież samej jej nie do schroniska nie zawieziemy, to już by było barbarzyństwo!!![/QUOTE]

domek czeka na czarnulke i sie juz doczekac nie moze:loveu: i ma nadzieje ze suńcia niebawem bedzie w domku:lol: jeszcze śliczna siostrzyczka prosi o domek, bo samej jej bedzie smutno

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam takie ogłoszenie:
Tydzien temu ,zdechła moja kochana suszka Sonia -piesek rasy jamnik.Dlatego poszukuję ludzi ,ktorzy z jakis powodów nie mogą zająć sie takim pieskiem i chcą oddać za darmo. Najlepiej zeby to była również suczka ,ruda ,moze byc szczeniaczek jak i troszke starszy piesek. Poza tym kazdy jamniczek jest u mnie mile widziany. Jezeli ma ktos do oddania pieska tej rasy to proszę o kontakt tel 511-307-428 ; gg 7560444
[B]Kontakt:[/B]
Kraków woj. małopolskie
tel: 511307428
email: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000cc][email protected][/COLOR][/EMAIL]

Może ktoś napisze do tej osoby??

Link to comment
Share on other sites

Jeju, pojawiły sie kłopoty z tranportem... Nie wiadomo czy osoba która miała jechać jutro do Niemiec będzie w ogóle wyjeżdżać...

Czy ktoś jedzie na trasie Warszawa-Opole, warszawa-Wrocław w najbliższym czasie?

Wiem że Bora jedzie w niedzielę czy poniedziałek do Krakowa, może stamtąd dałoby się pokombinować?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Jeju, pojawiły sie kłopoty z tranportem... Nie wiadomo czy osoba która miała jechać jutro do Niemiec będzie w ogóle wyjeżdżać...

Czy ktoś jedzie na trasie Warszawa-Opole, warszawa-Wrocław w najbliższym czasie?

Wiem że Bora jedzie w niedzielę czy poniedziałek do Krakowa, może stamtąd dałoby się pokombinować?[/quote]
gdyby ktoś jechał na tej trasie mam szczeniusia do zabrania z Pabianic do Wrocławia, pamietajcie o mnie Cioteczki proszę:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...