Jump to content
Dogomania

uszy


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na wystawach widziałam już dużo american staffordshire terierów z całymi uszami, natomiast cięcie uszu psom w typie pitt i amstaff (mixy) uważam tylko za szpan młodych i głupich chłpaków.

W Polsce jeszcze nie ma oficjalnego zakazu, ale pies z ciętymi uszami nie ma co szukać na wystawach za zachodnią granicą.

Link to comment
Share on other sites

W mojej rasie zawsze ciąło się ogony, od kilku lat mało kto tnie. I jaki jest efekt, idę z pudlem z całym ogonem i nikt tego nie zauważa i nie dziwi się, że pudel ma cały ogon.

A ludzie któzy idemnie kupili takie szczeniaki teraz przyznają mi rację - nie ma to jak cały ogon..

Może i tak samo będzie w innych rasach, może wszyscy się przyzwyczają, że pies ma prawo normalnie słyszeć i machać ogonem???

Link to comment
Share on other sites

Temat uszu u ASTów był już wałkowany kilkakrotnie... poszperaj dobrze adamowski a znajdziesz wiele wypowiedzi na ów temat...

hmmm...... ileż to sie można o sobie dowiedzieć..... że młody i że głupi.. i że CHŁOPAK!!!! ho ho.... same sensacje

Link to comment
Share on other sites

hmmm...... ileż to sie można o sobie dowiedzieć..... że młody i że głupi.. i że CHŁOPAK!!!! ho ho.... same sensacje

NOOOOORMALNIE ja też nie wiedziałem że jestem takim człekiem a już parę wiosenek skączyłem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:evilbat: zastanawie mnie tylko fakt że dzieci wypowiedające się mają takie ciekawe spotrzeżenia które obalają ten pierwszy wzorzec i nie posiadając rzadnych mormalnych argumentów chcą przewrócić świat starych fastynatów buli :evilbat:

A mają agrument " to okalaczenie psa", "zabiegi kosmetyczne"

To kurma to ja się pytam dlaczego nie przyczepiają kolczyków w tych duuużych uszach lub na pępku lub ogonie. Podobno to normalne :evilbat: :evilbat:

Kuźwa poniosło mnie :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

azja oraz zemat jestem nowym użytkownikiem skąd ja mam wiedzieć że takie coś już było czy moja niewiedza jast jedynym powodem dzięki któremu możecie jeżdzic pomnie jak po zdechłym kocie???jestem jedyny czy każdy nowy przez to musi przejść to jes jakiś rytułał??

Link to comment
Share on other sites

Adamowski nie ma przymusu ciecia uszu, jeśli nie chcesz to nie tnij. Póki co to masz jeszcze wybór . Wszystko jest Ok. gdy psiak ma małe w miarę lekkie ucho i do tego dobrze je nosi. Ciekawe tylko co będziesz mówił jak trafi Ci się psiak z wielkim ciężkim uchem i zaczną się robić na uszach rany.

W brew temu co napisała Aneta .... że pies ma prawo normalnie słyszeć i machać ogonem – to cięcie uszu nie wpływa ujemnie na słuch psa!

Ania i ASTy

Link to comment
Share on other sites

Adamowski nie ma przymusu ciecia uszu, jeśli nie chcesz to nie tnij. Póki co to masz jeszcze wybór . Wszystko jest Ok. gdy psiak ma małe w miarę lekkie ucho i do tego dobrze je nosi. Ciekawe tylko co będziesz mówił jak trafi Ci się psiak z wielkim ciężkim uchem i zaczną się robić na uszach rany.

W brew temu co napisała Aneta .... że pies ma prawo normalnie słyszeć i machać ogonem – to cięcie uszu nie wpływa ujemnie na słuch psa!

Ania i ASTy

To wtedy będzie dzawał zarabiać i tak niedokształconym wtom wiejskim którzy leczą krowy i świnie a o psach zielonego pojęcia nie mają :evilbat:
Link to comment
Share on other sites

azja oraz zemat jestem nowym użytkownikiem skąd ja mam wiedzieć że takie coś już było czy moja niewiedza jast jedynym powodem dzięki któremu możecie jeżdzic pomnie jak po zdechłym kocie???jestem jedyny czy każdy nowy przez to musi przejść to jes jakiś rytułał??
:lol: :lol: :lol: Ale ja ciebie się nie czepiam :lol: :lol: :lol:

CHOPIE WIĘCEJ CZYTAJ :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

azja oraz zemat jestem nowym użytkownikiem skąd ja mam wiedzieć że takie coś już było

STAD

dobrze od tego zaczac, mozna znalezc wiele ciekawych rzeczy.

i oszczedzic sobie zlosliwych uwag.

a sam je zaczniesz pisac, kiedy pobedziesz tu tak z pol roku i co pare tygodni ktos bedzie pytal o to samo ;)

czy moja niewiedza jast jedynym powodem dzięki któremu możecie jeżdzic pomnie jak po zdechłym kocie???jestem jedyny czy każdy nowy przez to musi przejść to jes jakiś rytułał??

e tam...

przeciez nikt Ci nic nie zrobil, ZEMAT sobie cos tam popisal, azja tez, kto by sie nimi przejmowal...

to tylko literki :smokin:

Link to comment
Share on other sites

Wszystko jest Ok. gdy psiak ma małe w miarę lekkie ucho i do tego dobrze je nosi. Ciekawe tylko co będziesz mówił jak trafi Ci się psiak z wielkim ciężkim uchem i zaczną się robić na uszach rany.

no ba...

a na chodniku zaraz widac, kiedy taki spaniel na przyklad, albo nie daj Boze inny basset szedl na spacer, bo jest caly zachlapany krwiom asthanos.gif

W brew temu co napisała Aneta .... że pies ma prawo normalnie słyszeć

no wlasnie zapomnialem napisac, ze te spaniele to one som gluche.

sorka :oops:

tak samo, jak bassety, bullmastify, dogi, posokowce i wszystkie inne psy wlacznie z moim buldogiem, ktory ma jedno ucho klapniete...

jak go wolam z lewej strony, to w ogole nie chce przyjsc image_18.gif

Link to comment
Share on other sites

tu sie pojawia problem, mianowicie moj pies wody unika, za to uwielbia taplac sie w blocie :-?

myslisz, ze by moglo pomoc?

Z blotem nie probowalam ale odkrylam dziwna zaleznosc pomiedzy jedzeniem w kieszeni a likwidacja zaklocen na lini ja:pies.

Moze jakis fizyk to wytlumaczy. :wink:

Oswiecenia doznaja tez kiedy wchodze do domu z siatkami. Gdybys widzial ten szalenczy bieg przez dom i wykonywanie na wyscigi wszystkiego czego sie do tej pory nauczyly, a pozniej siadaja i waruja na zmiane przed kuchnia, rewelacja.

Link to comment
Share on other sites

Coś się towarzystwo rozpędziło z osądami....

Adamowski moim celem było zwrócenie twojej uwagi na to że juz wielokrotnie na temat uszu tutaj się dyskutowało i zachęcenie Cie do odszukania owych postów. Nie wiem chłopie gdzieś ty wyczytał owo 'jeżdzenie po tobie jak po zdechłym kocie'........ no chyba że jesteś przyzwyczajony do tego że zwraca sie do Ciebie :' Szanowny Panie niech Pan będzie tak uprzejmy i łaskawie zdecyduje się na przejrzenie forum w celu zasięgnięcia informacji na temat kopiowania uszu ASTom'

Mnie i myśle że Zemata również podirytowała wypowiedz Anety....... która bądz co bądz była dość żałośnie idiotyczna.... gwarantuje bowiem że Ci którzy kopiują swym ASTom uszy to nie tylko 'głupi małoletni chłopacy'( co 'błyskotliwie' zauważyła Aneta )

Pragnę jeszcze zauważyć że po nikim tu jeszcze jeżdzić nie zdązyłam..... nie sądze żebyście mnie chcieli poznać z tej strony :evilbat:

Pozdrawiam

Asia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...