Jump to content
Dogomania

Śliczny, wystraszony rudy, Rufusek.Szczęśliwy w DS :) Dziękuję beta ata za POMOC!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 454
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W takim razie na ten moment napiszę na fb, że obecnie jest możliwy dt dla Rufuska, potrzebne będą fundusze na jedzenie/karmę, wizyte u veta, ewentualne szczepienie, odrobaczenie, leki, wykup z punktu i transport.
Nie wiem czy ktoś zgłasza się na skarbnika, potrzebne będą bowiem rozliczenia wpłat i wydatków na wątku, ale na ten moment konto podała mi beta ata, i jeśli nie macie innych pomysłów to mogę podać jej konto na fb, dla chętnych wspomóc psiaka finansowo.
Ja nie mogę pomóc w tym temacie ponieważ nie posiadam konta internetowego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']W takim razie na ten moment napiszę na fb, że obecnie jest możliwy dt dla Rufuska, potrzebne będą fundusze na jedzenie/karmę, wizyte u veta, ewentualne szczepienie, odrobaczenie, leki, wykup z punktu i transport.
Nie wiem czy ktoś zgłasza się na skarbnika, potrzebne będą bowiem rozliczenia wpłat i wydatków na wątku, ale na ten moment konto podała mi beta ata, i jeśli nie macie innych pomysłów to mogę podać jej konto na fb, dla chętnych wspomóc psiaka finansowo.
Ja nie mogę pomóc w tym temacie ponieważ nie posiadam konta internetowego.[/QUOTE]


wklejcie link na fb

kto moze wplacic pare groszy na wykup?
trzeba to wszystko zgrac logistycznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Rufusek ma galerię założoną na moim profilu, link tutaj:
[url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.121339631274860.22861.100001964716636&l=f92c7b9191[/url].

Tam też jest link do dogomanii.[/QUOTE]

a nie lepszy odzew bylby na wydarzeniu?
ja fb nie kumam za bardzo, wiec tylko pytam
mozna tam zapraszac ludzi

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie jestem biegła w fb. Wydarzenia robiłam dwa razy, i jakoś odzewu nie widzę dużego. Ja mam profil kudłacze do adopcji i tam umieszczam potrzebujące psiaki, więc jak ktoś jest zainteresowany jakimś kudłaczkiem lub chce mu pomóc, to może pisać na profilu, na pw do mnie.
Akurat w przypadku Rufuska jest kilka osób deklarujących pomoc, nawet konkretne kwoty, więc myślę że jest dobrze. Konto beta aty podam oczywiście na pw zainteresowanym osobom.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nic nie wpłynęło - jesli pytasz o odzew z fb , ale ktoś tam deklarował.
Dogo07 , czy możesz na fb troche "mocniej zamieszać"? Ludziom trzeba wyraxnie powiedzieć, że DT już czeka, tylko trzeba kasy na wykup, tranport, a potem na resztę, ale trzeba zacząć od wykupu i transportu, to są jednorazowe wpłaty.

Ja szukam kogoś, kto przywiózłby je do mnie za darmo, na raziemam tylko ewentualność (nie pewność) , ale najwczesniej za jakieś dwa tygodnie, to za późno... Jeszcze będę próbować wsród znajomych

Link to comment
Share on other sites

najlepiej bedzie jak kasa za wykup pojdzie na moje konto,a ja przeleje ja na konto osob ktore beda wykupowaly psy, beda to osoby spoza dogo i latwiej bedzie mi to zrobic

co do skarbnika to najlepiej byloby zeby to byla osoba ktora ktos zna...po historii z kopciuszkiem ktora nas wyrolowala a glownie Klaudus_ na masakryczna kwote musimy byc ostrozni

Link to comment
Share on other sites

No, tak, spodziewałam się, że moge być podejrzana o możliwość krętactwa, bo jestem tu dość nowa... Rozumiem to, bo wiem, jacy potrafią być ludzie, czystośc umysłu i serca to nie jest często występujące zjawisko...
Dziękuje Ci , azalio , że za mnie ręczysz.
Ja gwarantuję, że moje intencje są czyste, chcę uratować Rufuska i Czarnuszka. Rolowanie kogokolwiek mi nie w glowie, nie taki mam pomysł na życie.
Jednak jeśli to miałaby być przeszkoda dla psów, to absolutnie nie muszę zbierac na swoje konto.
...Ale... nie było dotąd innych pomysłów, więc podałam dogo07 swoje konto, a ona je podała ludziom z fb, zmiana wprowadzona teraz zrobi jakies tam zamieszanie i może zniechęcać, bo ludzie odniosą wrażenie, że w sprawie jest bałagan... Po drugie staram sie zorganizować pomoc wśród swoim znajomych, a dla nich logiczne jest, że w takim razie wpłacą na moje konto, bo to mnie znają. Jeśli ja bedę zbierac wszystkie wpływy i z dogo i od znajomych, to ja jako DT bedę mogła się z tego "wytłumaczyć" na wątku, a to jest jakiś "argument" dla moich znajomych, bo to do mnie mają jakieś zaufanie, a nie do nieznanych im ludzi z portalu... Jedno oczywiście nie wyklucza drugiego, można to jakoś rozegrać, skarbnik może robić swoje , a ja swoje, ale to pewnie będzie nie całkiem jasne dla ludzi spoza dogo...
Podałam też już swoje konto asia-s z watku Czarnuszka, zadeklarowała 40 zl na wykup, ma wpłacić w poniedziałek. Teraz trzeba by podać jej inne konto...
Jak uważacie - jeśli nie jesteście sklonni mi zaufać, to zmieńmy konto. Ja sie dostosuję, zresztą na początku wcale nie myślałam, że to będzie na moje konto, ale tak wyszło, bo nikt nic innego nie proponował, a była informacja, że czas goni...
Dla mnie rzecz jasna, najwygodniej, jesli to będzie moje konto, bo będę miała wszystko na bieżąco i absolutną kontrolę, ale przecież nie o moją wygodę tu chodzi.
Dodam, że mam konto internetowe, a to wiele ułatwia, no, przynajmniej moim znajomym :-)

Ja spróbuję wystarać sie o wsparcie wśród znajomych, być może zorganizuje wystarczającą pomoc dla psiurków. Ja niestety w chwili obecnej nie jestem "przy forsie", mam za sobą dłuuugą i kosztowną chorobę, która sprawiła, że jesteśmy z mężem "pod kreską", dlatego potrzebne mi wsparcie, mam warunki lokalowe na DT, ale niekoniecznie finansowe.

...Ale żeby dać innym dobry przykład, wyskrobię 40 zł na wykup Rufuska.
Budrysek , podaj konto, na które mam przelać.

Tak więc mamy już na wykup obu psiaków.
Nad transportem pracuję. Jesli sie uda, to będzie super, jeśli nie, to trzeba będzie zbierać na transport, bo ja nie dam rady po nie sama pojechać.

Link to comment
Share on other sites

Kropeek , wysłałam Ci pw, moje konto i dane. Nie wiem, czy Budrysek już podała Ci inne konto. Chwilowo zrobilo sie malutkie zamieszanie z tym kontem.
Bardzo Was proszę, szybko wyjaśnijmy to i ustalmy, na jakie konto mają iść wpłaty, bo szkoda robić ludziom wodę z mózgu i podawać różne konta. Organizacja to jednak podstawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata']Kropeek , wysłałam Ci pw, moje konto i dane. Nie wiem, czy Budrysek już podała Ci inne konto. Chwilowo zrobilo sie malutkie zamieszanie z tym kontem.
Bardzo Was proszę, szybko wyjaśnijmy to i ustalmy, na jakie konto mają iść wpłaty, bo szkoda robić ludziom wodę z mózgu i podawać różne konta. Organizacja to jednak podstawa.[/QUOTE]

[B]moje konto miala byc podane tylko na pieniadze na wykup[/B]

jezeli zobowiazujesz sie byc skarbnikiem to ok...dla oby psiakow?
azalia poreczyla...ale Jej tez nie znam

musisz na biezaco wpisywac wplywy bo ludzie na to czekaja, z fb tez tu zagladaja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata']Kropeek , wysłałam Ci pw, moje konto i dane. Nie wiem, czy Budrysek już podała Ci inne konto. Chwilowo zrobilo sie malutkie zamieszanie z tym kontem.
Bardzo Was proszę, szybko wyjaśnijmy to i ustalmy, na jakie konto mają iść wpłaty, bo szkoda robić ludziom wodę z mózgu i podawać różne konta. Organizacja to jednak podstawa.[/QUOTE]


kopiuje z innego watku:

[B]moje konto miala byc podane tylko na pieniadze na wykup

[/B]jezeli zobowiazujesz sie byc skarbnikiem to ok...dla oby psiakow?
azalia poreczyla...ale Jej tez nie znam

musisz na biezaco wpisywac wplywy bo ludzie na to czekaja, z fb tez tu zagladaja

Link to comment
Share on other sites

OK. Wszystko jasne. Naturalnie, że będę sie rozliczać!
Budrysek, podaj mi swoje konto na pw (albo tu, jesli wolisz ) , to przeleję 40 zł na wukup.
Razem z deklaracją asia-s na czarnego (ktorą też przeleję) jest już za co wykupic oba maluchy :-)
Nad transportem, jak pisałam, popracuję, ale w sloneczny weekend trudno złapać ludzi, więc dopiero w tygodniu bedę wiedziała, co uda mi sie wskórać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata']OK. Wszystko jasne. Naturalnie, że będę sie rozliczać!
Budrysek, podaj mi swoje konto na pw (albo tu, jesli wolisz ) , to przeleję 40 zł na wukup.
Razem z deklaracją asia-s na czarnego (ktorą też przeleję) jest już za co wykupic oba maluchy :-)
Nad transportem, jak pisałam, popracuję, ale w sloneczny weekend trudno złapać ludzi, więc dopiero w tygodniu bedę wiedziała, co uda mi sie wskórać.[/QUOTE]


Beta ata, to ja juz przeleje bezposredni 40 zl na wykup czarnuszka Budryskowi, ten sam bank co ja to bedzie natychmiast:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata']OK. Wszystko jasne. Naturalnie, że będę sie rozliczać!
Budrysek, podaj mi swoje konto na pw (albo tu, jesli wolisz ) , to przeleję 40 zł na wukup.
Razem z deklaracją asia-s na czarnego (ktorą też przeleję) jest już za co wykupic oba maluchy :-)
Nad transportem, jak pisałam, popracuję, ale w sloneczny weekend trudno złapać ludzi, więc dopiero w tygodniu bedę wiedziała, co uda mi sie wskórać.[/QUOTE]

czyli jest uzbierane na wykup Rufuska, tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']A ile to będzie potrzebne ?
I czy dt będzie całkiem darmowe czy trzeba karmę albo coś ?
Prosze o rzeczowe informacje i nr konta, to podam na fb, (taką informację publicznie tam umieszczę w opisie psiaka, a nr konta w wiadomości wyślę jak ktoś będzie chciał go wesprzeć).[/QUOTE]
Właśnie, mam deklarację na Rufuska- jakby co, w tym miesiącu wyjątkowo mogę wpłacić 50, a potem po 15 (jeden pisak mi się wyadoptował:) )

Link to comment
Share on other sites

Budrysek , tak, jest na wykuo Rufuska, ja wpłacam. Podaj mi Twój nr konta, to przeleję 40zł.

Fajnie, że tranport możliwy, bo u mnie coś nie wychodzi z tym tranportem, wszyscy, ktorzy jezdżą stąd w Wasze okolice albo już byli i właśnie wrócili albo jadą, ale za dwa, trzy tygodnie...


(Edit) godz. 09.27 :
Własnie sprawdziłam konto, jeszcze nic nie wpłynęlo, ale jest poniedziałek rano, dopiero ok. południa wszystkie operacje z weekendu bedą zatwierdzone.

MakS , podalam Ci konto na pw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...