Jump to content
Dogomania

8l Misia po ciężkiej operacji_JUŻ na swoim miejscu-w Fundacji BERNARDYN_ uśmiechnięta


zuzlikowa

Recommended Posts

[quote name='Fundacja BERNARDYN']Oczywiście, że pieniądze dla Miśki. Balbina dostała warunkowo, za co jesteśmy bardzo wszystkim i dozgonnie wdzięczni. Ale Balbina nawet jeśli nie będzie miała złotówki to głodna nie będzie, zje może trochę gorzej, ale brzuch będzie pełny i pies zadowolony. Jeśli będzie potrzebna jakaś pomoc to dajcie znać, jeśli trzeba będzie oddać pieniądze Miśce to oddamy.[/QUOTE]

pogodzimy i miske i balbinkę

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Fundacja BERNARDYN']Anetko, jeśli podjeziesz to zorientuj się czy dobrym pomysłem byłoby wysyłanie bezpośrednio na adres Miśki raz w miesiącu karmy. Porozmawiaj może z tym panem. Jeśli tak to my będzemy wysyłali, niech to jedzenie będzie pod ręką, łatwo będzie ludziom nasypać i suka będzie jadła systematycznie.[/QUOTE]

świetny pomysł mysle ze zgodzi sie bez problemu podjade zapytam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fundacja BERNARDYN']Anetko, jeśli podjeziesz to zorientuj się czy dobrym pomysłem byłoby wysyłanie bezpośrednio na adres Miśki raz w miesiącu karmy. Porozmawiaj może z tym panem. Jeśli tak to my będzemy wysyłali, niech to jedzenie będzie pod ręką, łatwo będzie ludziom nasypać i suka będzie jadła systematycznie.[/QUOTE]

[quote name='ANETTTA']świetny pomysł mysle ze zgodzi sie bez problemu podjade zapytam[/QUOTE]

Jeśli będzie taka możliwość to ja całą zbieraną kasę będę przelewała na konto Fundacji BERNARDYN i Wy będziecie wysyłać karmę dla Miśki a reszta będzie dla Balbinki.

Link to comment
Share on other sites

Mam info od Anettty -ona ma bana

Aneta wczoraj była u Miśki, zawiozła 10 kg karmy. Misia do budy nie wchodzi, dynda dalej na łańcuchu. Pan zgodził się aby Fundacja przysyłała mu karme na adres zamieszkania dla suczki. Pan pytał, kiedy Miśka zostanie zabrana, na badania obiecane przez Fundacje SOS.

Mam też zdjęcia od Anety, zaraz zgram tutaj.

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia

[IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/dogo/IMG_1989.jpg[/IMG]

[IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/dogo/IMG_1987-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/dogo/IMG_1990.jpg[/IMG]

[IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/dogo/IMG_1986.jpg[/IMG]

[IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/dogo/IMG_1985.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Po prostu ręce opadają,od początku byłam za tym,aby Misia zostala zabrana do Fundacji Bernardyn.
Jestem przekonana,że byłaby tam bardziej szczęśliwa.
Chociażby ten nieszczęsny łańcuch przez tyle lat,a Pan nic nie zrobił aby było lepiej.
Dobrze,że choć łaskawie zgadza się na przesyłanie karmy i dopomina o obiecane badania.
Odejdzie kiedyś biedna w błocie,nie zaznawszy lepszego życia..

Link to comment
Share on other sites

Azalio, mam takie same odczucia jak Ty i pewnie kilka jeszcze osób...
Jestem bezsilna... Czuję się strasznie czytając ostatnie info o Miśce...
Jej życie nigdy się nie zmieni... Umrze w syfie, w błocie... Na łańcuchu...
Bardzo mi żal, że nie udało się jej zabrać... Tym bardziej, że była taka możliwość...
Płakać mi się chce i tyle...

A za co ANETTTA ma bana?!

Link to comment
Share on other sites

Aneta ma bana za marketing. Spamowała naszym 1% na wątkach (sama z siebie, ale się poczuwamy :oops:)

Rozmawiałam z Anetą telefonicznie w sprawie Miski. Do budy faktycznie nie wchodzi, ale śpi w ganku, czyli w czymś takim jak wiatrołap, miedzy drzwiami zewnętrznym i wewnętrznym. Jest tam kaloryfer. Leży na betonie, ale na budzie suszył się ponton-legowisko (chyba się nie wysuszy przy takiej pogodzie).
Miski stały dwie, obydwie brudne, ale Miśka cała upaprana na kufie resztkami chrupek, jakby przed chwilą jadła.
Na łańcuchu. Gdy wyszedł właściciel cieszyła się i machała ogonem.
Brudna, skołtuniona, gruba.
Z poprzedniego worka przywiezonego przez Anetkę zostało Panu jeszcze trochę. Wg nas nie powinno zostać już dawno. Ale Miśka gruba, może je też coś innego.
Uzgodniłam z Anetą, że karmę będzie nasza fundacja zamawiała do Anety, zamiast bezpośrednio do właściciela.
Aneta będzie z karmą jeździła do Miśki i dzięki temu będzie jakaś kontrola nad tym wszystkim.
Wg nas buda stoi w złym miejscu, co nie znaczy, że jeśli się przestawi w dobre to pies wejdze. Ale w tym mejscu nie wejdzie na pewno.

Link to comment
Share on other sites

Niestety metoda trzymania psa na łańcuchu tak mocno tkwi w mentalności niektórych ludzi, że nawet jak jest możliwość spuszczenia psa to i tak się go nie spuszcza.
Do domu pies też nie wejdzie bo przecież skoro buty zostawia się przed drzwiami to jak psa wpuścić.
Ręce opadają ale wykorzenić się tego nie da. Może za kilkaset lat.

A propos kołtunów. Misza daje się czesać szczotką pudlówką. Nawet to lubi. Grzebieniem nie da się ruszyć. Może dziadek chociaż te kołtuny by jej wyczesał.

Link to comment
Share on other sites

W imieniu beniastych, bardzo proszę o pomoc malutkiemu Frankowi - [B]z chorobą nie wygra, ale możemy mu pomóc radzić sobie z nią jak najskuteczniej...[/B]

[B][SIZE=4]Benki proszą o pomoc malutkiemu człowiekowi!!![/SIZE]

[/B][quote name='EVA2406']... przepraszam za wiadomość nie na temat, ale to ważna sprawa................pomóżmy małemu Frankowi ( prośba od dziewczyn z forum Miau):

" jak możecie to wyślijcie eska na tego maluszka ciężko chorego

[URL]http://www.rc.fm/polityczne/moj-syn-franek-blog.html[/URL][/QUOTE]


[COLOR=pink].[COLOR=silver]..mam nadzieję,że Eva nie weźmie mi za złe tego cytatu:oops:[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...