Jump to content
Dogomania

Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!


polciuaa

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to wróciłam.
Ale dobrą wiadomość mam dla Was tylko jedną - Tymek jest w schronisku :)
No a teraz trochę tych mniej fajnych wiadomości po mojej wizycie w 'olkuskiej umieralni'....
Dotarłam na miejsce, pytam pracownika o Tymka na początku nie wiedział który to pies (powiedziałam, że ma chore oczy a wg pracowników i kierownika pies oczu chorych nie ma no ale ok... ja na zdjęciu zauważyłam że z jego oczkami jest coś nie tak a oni uważali że pies jest zdrowy ;] ) poprosiłam żeby mi go pokazali z dziwnymi minami wpuścili mnie na boksy. Pracownik doszedł do wniosku że jednak Tymka oczy są chore a kierownik jeszcze bardziej się zdziwił kiedy powiedziałam, że w sobote pies zostanie adoptowany... Od razu padło pytanie: a kto go chce adoptować ? pani pewnie jest z jakiejś fundacji znowu... Dobra rada - przy nich lepiej nie przyznawać się że należy się do jakieś fundacji... Nie kazali mi podawać żadnych danych osoby która w sobote ma adoptować Tymka, pytali tylko czy ja będę przy adopcji... Wkońcu powiedzieli, że do soboty Tymka nikomu nie wydadzą.
Druga zła informacja jest taka, że nie mam żadnych zdjęć, ani Tymka ani innych psów bo niestety zdjęć nie da się tam robić (no chyba że kierownik nie patrzy a na mnie niestety patrzył a patrzył tak jakbym tam przyszła pozabijać te wszystkie psy a nie pomóc... ) Może w sobote uda się komuś z Was zrobić zdjęcia. Ja też na pewno tam jeszcze w któryś dzień się pokaże i obfotografuje psiaki. Próbowałam się porozglądać za jakimiś innymi bidami ale większość psów nawet nie wychodziła z budy a nie mogłam podejść do żadnego boksu... eh poprostu szkoda pisać co za ludzie tam pracują...:shake: Czułam, że patrzą na mnie jak na szpiega... Ale niech mają się na baczności ( a szczególnie kierownik) bo w przyszłym tygodniu się jeszcze tam pokaże.:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Super, że jeszcze tam jest! :loveu:
Nie mam teraz stałego dostepu do internetu i będe rzadko się odzywać, jednak całym sercem jestem z Wami i z Tymkiem cioteczki i wujku! :loveu: Jakbyście tylko mogli mi napisać smska w sobote czy Tymonek już zabrany to byłabym bardzo wdzięczna, numer mam podany w podpisie.

ClaudiaAnna- bardzo ciesze się, że jest kolejna dogomaniaczka z Olkusza! wypadałoby się na jakiś spacerek razem wybrać. :)

Nikus, nie moge Ci wysłać PW. Jesli nie jest za późno to może za jakieś kilka dni moge podesłać zdjęcia suni.

Link to comment
Share on other sites

Zamowilam dla Tymka wizyte u dr Garncarza na poniedzialek 28 marca na godz 20 15. Zarezerwowalam tez wizyte dla drugiego psa zaraz po Tymku i potwierdze lub odwolam jak najszybciej sie dowiemy czy mamy drugiego psa.
Nikus szykuje samochod na sobote i wiezie psa/psy do Warszawy. Tam bede mogla zajac sie nimi do czwartku. Wtedy zabaczymy czy zawioze je do Gabi, czy musza pobyc w stolicy jeszcze jakis czas. Jezeli leczenie bedzie trwalo dluzej, to wolontariuszka z Warszawy zajmie sie psem/psami. Gdyby jej cos wypadlo licze na cud i dobre duszki warszawskie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']ClaudiaAnna- bardzo ciesze się, że jest kolejna dogomaniaczka z Olkusza! wypadałoby się na jakiś spacerek razem wybrać. :).[/QUOTE]

Ja też się cieszę, że wkońcu trafiłam na jakąś osobę z Olkusza na dogo bo chwilami myślałam, że nie ma tu osób z mojej okolicy... ;) a spacerek bardzo dobry pomysł, akurat wiosna teraz :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Zamowilam dla Tymka wizyte u dr Garncarza na poniedzialek 28 marca na godz 20 15. Zarezerwowalam tez wizyte dla drugiego psa zaraz po Tymku i potwierdze lub odwolam jak najszybciej sie dowiemy czy mamy drugiego psa.
Nikus szykuje samochod na sobote i wiezie psa/psy do Warszawy. Tam bede mogla zajac sie nimi do czwartku. Wtedy zabaczymy czy zawioze je do Gabi, czy musza pobyc w stolicy jeszcze jakis czas. Jezeli leczenie bedzie trwalo dluzej, to wolontariuszka z Warszawy zajmie sie psem/psami. Gdyby jej cos wypadlo licze na cud i dobre duszki warszawskie.[/QUOTE]

No to super, swietna organizacja, zaraz bede zazdrosna;) <zart> ciesze sie dla Tymka i ew drugiego faceta! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...