Jump to content
Dogomania

Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!


polciuaa

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Też mam wielką nadzieję, że Tymek jest i czeka. Nawet chłopak nie wie, jakie zmiany się mu szykują.

Co do oczek - bodajże [B]Mru[/B] była aktywna na wątku suni, która właśnie miała zbyt duże ciśnienie w oczkach. Sunia miała operację a teraz jest szczęśliwa w DS :) Ja nijak tego wątku znaleźć nie mogę. Zaraz wyślę info do Mru.

Link to comment
Share on other sites

hej, jestem :)
faktycznie ozka takie same jak oczka Loli :( to musi bardzo boleć
my z Lolą poszliśmy do Garncarza, ale może jakiś mniej znany psi okulista też poradzi sobie
Lola miała zabieg, dzięki któremu ciśnienie opadło :) zabieg nie był drogi, kosztował jakieś 200 złotych chyba...
jeden zabieg wystarczył, już nie pamietam na czym polegał, ale na usunięciu czegoś z oczka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']Misiek wczoraj nie dała rady dojechac...mówiła by Claudia Anna zarezerwowala Tymonka jak tam jeszcze bedzie- zeby powiedziec, ze w sobote Ktos po niego przyjedzie[/QUOTE]

Właśnie idę do schronu, powiem że w sobote ktoś po niego na pewno przyjedzie. Do 2h spodziwajcie się wieści ode mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...