Jump to content
Dogomania

Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!


polciuaa

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cleo2008']to czekanie mnie dobije, strasznie sie boje o Tymka. Jakby cos (cokolwek) psu zrobili to tym razem wsiadam w samochod i jade zabic...[/QUOTE]

mam to samo dlatego chciałbym tam w sobotę być po niego o godz 10-tej jak tylko otworzą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']Znajoma Dorothy się nie odzywa :( Dorota napisała,że w końcu chyba sama pojedzie do Bielska[/QUOTE]
jak ten pies bedzie to ja postraram sie zorganizowac jakis transport - tylko gdzie?? do Gabi od razu, czy do Wawy bo Li1 w sumie pisala, ze dla tego drugiego tez wizyta jest umowiona nie?

Link to comment
Share on other sites

Sam już nie wiem..wizyta w Wawie umówiona....druga opcja to leczenie we Wrocławiu gdzie cioteczki mają też psiego okulistę i zniżkę jako Toz i obiecały,że pomogą...
Właśnie dostałem sms-a,ze Dorothy sama pojedzie do schronu i da znać...i czekamy dalej

Link to comment
Share on other sites

Tak, wizyta dla drugiego zarezerwowana u Garncarza.


Edit
Nikus, czy dalbys rade zabrac jeszcze jednego psa do Warszawy ? To Morelka z tego watku:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/68576-Zbiorowy-wątek-psów-za-Schroniska-Dla-Zwierząt-w-Jamrozowiźnie-(25km-od-Częstochowy)!?p=16557462#post16557462[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']Sam już nie wiem..wizyta w Wawie umówiona....druga opcja to leczenie we Wrocławiu gdzie cioteczki mają też psiego okulistę i zniżkę jako Toz i obiecały,że pomogą...
Właśnie dostałem sms-a,ze Dorothy sama pojedzie do schronu i da znać...i czekamy dalej[/QUOTE]
ja juz sobie pomyslalam, ze jakby mial jechac dio Wawy to moze jakbys dał trade to KTos z Bielsa by Go podrzucil na lotnisko - niewiem tylko czy masz klatke zeby Je oddzielic??

Link to comment
Share on other sites

PYTANIE: Skąd wiemy,że ten Onek pojechał na pewno do Bielska? Sytuacja wygląda ta,że dwóch wetów nie kojarzy takiego psa w ostatnim czasie,a raczej w oczy by się rzucił. Dorota pojedzie i sprawdzi jeszcze dziś,ale już widać,że szanse są raczej nikłe.Podobno Olkusz wywozi też psy do Mysłowic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']PYTANIE: Skąd wiemy,że ten Onek pojechał na pewno do Bielska? Sytuacja wygląda ta,że dwóch wetów nie kojarzy takiego psa w ostatnim czasie,a raczej w oczy by się rzucił. Dorota pojedzie i sprawdzi jeszcze dziś,ale już widać,że szanse są raczej nikłe.Podobno Olkusz wywozi też psy do Mysłowic...[/QUOTE]
wiec na pewno tego nie wiemy...po prosru wiekszsc psow z OL tam jezdzi...Misiek mowi, ze pierwsze słyszy, ze do Mysłowic, natomiast wywoza jeszcze do Jastrzebia i do Raciborza...cholera marne chyba sznase na znalezienie Go:(:(
Misiek byla dzis tez w Olkuszu Tymonek mówi, nawet dość ożywiony był i trochę poszczekiwał
jest jeszcze tam sporo psow duzo rasowych, chyba w największej potrzebie jest tam bokser, ktory wygryza sobie ogon i cos tam jeszcze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Nikus, daj sie wykorzystac, zgodz sie zabrac tez Morelke po drodze.[/QUOTE]

no tak...czuły punkt trafiony - dobrze znam schronisko w Jamrozowiźnie bo nie raz już tam byłem:) jasne,że zabierzemy...tylko kto nam ją wyda po nocy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ClaudiaAnna']Ja też się cieszę, że wkońcu trafiłam na jakąś osobę z Olkusza na dogo bo chwilami myślałam, że nie ma tu osób z mojej okolicy... ;) a spacerek bardzo dobry pomysł, akurat wiosna teraz :D[/QUOTE]
Jest nawet jeszcze jedna dogomaniaczka, Nanami, tylko aktualnie mieszka w Krakowie i od czasu do czasu bywa w Olkuszu. :) Możesz mi na PW wysłać gdzie dokładniej mieszkasz czy coś? Może się okaże, że mieszkamy koło siebie. :evil_lol:

[quote name='Ra_dunia'][B]Li1[/B] jesteś niesamowita :) Rewelacyjny plan - oby wypalił! i oby wypalił dla obu psiaków :)[/QUOTE]

ZGADZAM SIĘ! Li1 jest niesamowita w każdym calu. :loveu:



Mamy kogoś w Jastrzębiu lub Raciborzu kto mógłby tam tego ONka poszukać ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...