Jump to content
Dogomania

Maleńki KODI - MA DOM


luka1

Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny ogłaszajcie małego gdzie się da. Niedawno nasz 15 letni staruszek Zgredek (też maleńki psiaczek), który był w schronie około 10 lat (!) znalazł wspaniały DT, który zmienił się w DS. A Zgredka omijali nawet pracownicy schroniska, bo gryzł ich.
Zobaczcie jak wygląda teraz :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/201951-Mia%C5%82em-by%C4%87-yorkiem-nie-uda%C5%82o-si%C4%99-%28-Zgredek-zosta%C5%82-Tofikiem-i-ma-wspania%C5%82y-DOM[/url]!
Cuda się zdarzają, tylko trzeba malucha pokazać! Trzymam bardzo mocno kciuki. :)
Napiszcie jeszcze jakiej on jest wielkości, ile może ważyć i w jakim jest wieku?

Link to comment
Share on other sites

Ja też wierzę, że nawet starsze psy mają szansę. Sama adoptowałam Kacpra z łódzkiego schroniska, miał 15 lat, żył jeszcze dwa lata i pozostanie ze mną do mojego końca.
Kodi jest do pół łydki, ile waży? nie wiem, ale nie dużo. Jak będę w "przytulaku" to dokładniej go obada. Wiek? trzeba przyjąć że ma10 lat. Ale to psiak po którym nie widać wieku.

Link to comment
Share on other sites

Zobaczymy jak się zaadoptuje u mnie. Mam 2 maltańczyki i owczarka mix belg oraz 15 letnią sznaucerkę średnią. Jednego z maltańczyków i owczarka wzięłam ze schroniska w Gdyni. Maltańczyk był śmierdzielem.....nikt by nie powiedział, że to ta rasa. Potwornie brudny i w kołtunach. Teraz to pies nie do poznania. Myslę, ze i z Kodiego zrobię cudeńko....choćby na stare lata :)
Jesli się pogodzi z moją gromadką to DS...i mam na to nadzieję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3miastówka']O ile sytuacja małego Kodiego się nie zmieni do kwietnia, ja wracając z Lublina zabiorę go do siebie....do Gdyni[/QUOTE]

[quote name='luka1']Na DT czy DS?[/QUOTE]

:crazyeye: Byłoby super! Maluńkowi się coś rysuje! :lol:

Link to comment
Share on other sites

no pewnie, taka slicznota nie może zostac sama:-)

a przy okazji proszę pomóżcie radą na watku benków , sasiada mojej teściowej:-(

[url]http://www.dogomania.pl/threads/204528-Bernardyny_matka-w-wysokiej-ci%C4%85%C5%BCy-i-syn_-W-TRAGICZNYCH-WARUNKACH_-POMYS%C5%81Y_dt_-PILNE[/url]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Będę w tygodniu w przytulisku to spróbuję zrobić zdjęcie "przy nodze".[/QUOTE]

luka1, jak będziesz u Kodiego....proszę... zrób zdjęcia "na teraz" i powiedz mu, że niedługo pójdzie do domu. Żałuję, że mieszkam tak daleko i nie mogę go zabrać już :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...